0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar size de her seferinde derdimi döküyorum haqqınızı helal edin zamanlnızı alıyorum.Ama sinirlerim bozuldu.Tam kafamdan atıyım diyorum bişey çıkıyo.Konşum geldi adetimden geçdi testim yok dedi.Bende vardı verdim.Yapdı çift çizgi.Banyodan çıkınca hemen sinirlenib atarlanmaya başladı.Ben çocukmu istiyorum napcam brn bunu falan.Acaba cinsiyetini nasıl bile bilirim erkekse düşüryim kızsa kalsın.İki oğlum var bide kız olursa kalsın diyo.O kadar sinir oldum ki.Ben bi çocuq için yanıb tutuşuyorum bu da böyle diyo.Ne fark eder ki evlat evlatdır ayrımı olmazzzzzzzz

14 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Of yaa Allah akıl fikir versin
-Reklam-
+1 oy
(3,830 puan) tarafından
İşte Allah böylelerine evlat veriyor evlâdım olsun diye her şeyini feda edebilecek insanlar var 
(12 puan) tarafından
İnşallah yaaa(((çok yıprandımm...Kafamdan atmak istiyorum ama herşey üstüme üstüme geliyo
(3,830 puan) tarafından
Dua edicem canım senin için kendini üzme stres çok etkili çünkü bu süreçte yüreğini ferah tut
(12 puan) tarafından
Lütfennnn dua edin lütfenn..Allah razı olsun
(3,830 puan) tarafından
Elbette ederim her namaz kıldığımda edicem inşallah
tarafından
Insallah Rabbim en kisa zamanda sana da nasip eder uzulme canim daha vakti vardir belki de. Ne dusuncesiz ne bencil insan senin yaninda hassas yerinden vurulur mu be Rabbim gercekten hak edene versin erkekse dusureyim nedir ya sizin 5 dk lik zevkinizin ceremesini niye minicik yavrular cekiyo
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Sen bence direk o komşunla alakanı kes insanlıktan nasibini almamış besbelli
0 oy
tarafından

Geri kafalı beyinsizz cahil resmen evlat ayrimi olmaz tabiki :angry:

(12 puan) tarafından
Evett dese ki iki çocuğum var istemiyorum o ayrı.Ama iki oğlum var bu da oğlan diyil kız olsun demesi bir ayrı koydu bana
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Haklısın cnm valla
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bir tarafına sahip çık çocuk istemiyorsan deseydin canım.
0 oy
tarafından
Erkekse dusureyim kizsa kalsin mi?

Dogru mu okuyorum???

Keske sen dusseymissin be zamaninda deseydin.Nasil bir soru bu? Nasil bir zihniyet? İnsani delirtmeye mi calisiyosunuz bu nasil soru???
(12 puan) tarafından
Evet öyle dedi konşumm.İki oğlu var 3 yaşında 4 yaşında.Kız istiyorum diyo oğlan olursa düşük yapiyim diyo..Sinirlerim tepeme çıkdıı
tarafından
Gerizekali. Oksijen israfi.
O isi yaparken iyi ama adamin altina yatmayi bilmis. Yemin ederim sinirlerim tepeme cikti su an
0 oy
tarafından
istemiyorsa yatmasaydı adamın altına tövbe yarabnim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Akilsiz iste    

0 oy
(695 puan) tarafından

Mevla’m kimine at verir, meydan vermez; kimine meydan verir, at vermez bu sözü sewiyorum madem istemiyordu ona göre önlemini alcaktı düşürürüm ne kdr da kolay söylemiş yazık 

0 oy
(566 puan) tarafından
Allah verdiyse yapacak bşy yok şükretsin düşürüym ne demek ya onun canını Allah verdi Allah alır de bi daha derse
0 oy
(4,889 puan) tarafından
sınanmaz inşaallah evlatlarıyla 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Rabbimin imtihani konussak gunaha giricez
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allahım resmen o cümle ciğerimi yaktı rabbim aklını başına getirsin kucağındaki ve karnındaki bebekleri onun şerrinden korusun

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 660 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
0 oy
8 cevap 455 göst.
+1 oy
36 cevap 909 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,205 soru

11,412,170 cevap

34,956 kullanıcı

...