0 oy
734 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Burda sorumsuzluklarini bahsetmiştim artık yalanlarindan çok sıkıldım. Bu akşam 7de kahveden çıktı bugünde babamın doğum günüydü çocuğu annemlere birakcaktik bana kışlık biseyler almaya gitcektik sonra pasta alıp annemlere gitcektik geri beni bırakıp kendi kahveye gelckti geri bana öyle dedi abim yorgun seni bırakayım ben kahveye gelcem geri dedi. Bizde yola çıktık annemi aradım annemde köye gitmiş sonra geri döndük gitmedik çocuğu çarşıda soğukta gezdirmiyeyim bebek arabasını da almamistik çünkü. Sonra saat 2 olunca hâlâ gelmeyince aradım açmadı bende acmayinca abisine mesj attım kahveden çıktıniz mi abi diye oda ben evdeyim Ercan gelmedi mi dedi. Dedim yok gelmedi siz çarşıya cikmicak miydiniz dedi bende durumu anlattım geri döndük Ercan kahveye gitcem abim yorgun dedi bana 8den snra kahveye gelmedi mi hiç dedim gelmedi şuan evde değil mi dedi değil dedim dur ben bı ariyayim dedi neyse o arada araba sesi oldu abisine mesj attım Ercan geldi araba sesi oldu dedim. Neyse eşim girdi ama kinli kinli bakıyorum oğlanla yatıyoruz bana senin gibi kötü kadın görmedim ben dedi bnde dedim senin gibi sorumsuz insan görmedim dedim. Sen beni bırakınca hani kahveye gitcektin dedim sanane para kazanmaya çalışıyom biseylr yapmaya çalışıyom dedi iyi güzel yapiyon ama yalansız dolansiz yap dedim. Ben seni kahvede biliyorum bişey olsa oğlanla tekiz evde sana nasıl ulascaz bu kadr sorumsuzlukta yeter artık dedim. Bu bir değil iki değil dedim insan uzak bi yere giderken haber verir dedim sen bana kahveye gitcem dedin ama gitmemisin niye yalan söylüyon dedim tabi bu sinirlendi üste çıkmaya çalıştı dedim bundan sonra bana hesap sorma bende alcam başımı gitcem gittiğimden de haberin olmucak gittikten sonra ogrencen dedim. Hâlâ bagriniyo tabi zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyo dedim kes sesini çocuk uyuyo sana inanmıyorum bundan snra ne halin varsa gör dedim sonra gitti diğer odaya. Artık bunaldım ayrılsam iki çocukla nereye sigincam tamam ailem arkamda her zman ama onlarında evi kira okuyan kardeşim var ilerde evlencem dicek şuan çalışıyorum dükkanım var eşime muhtaç değilim ama ilerde iknci çocuk olcak ve çalışamaz olucam kafam allak bullak şuan hiç bişey düşünemiyorum neler karistiriyo olabilir diye beynim düşünmekten yandı artık 

5 Cevaplar

0 oy
(728 puan) tarafından
İşmi kovalıyor acaba uyu canım sabah sakin kafayla konuş düzgün konuşunca anlatır belki 
(1,114 puan) tarafından
Ya tamam iş kovalıyo olabilir zaten anlaşmalı olduğu taksiyi öğrenip araştırırcam ama ben 8den beri kahvede biliyorum beyefndi başka şehire gidiyo ve ben eve gelmedigi zman öğreniyorum bilmiyorum yaa sorumsuzluğundan çok sıkıldım
-Reklam-
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım herkesin bir derdi var 
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle cnm dertsiz kimse yok
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım 
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(445 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Rabbim ikinizin gönlünü birbirinize isindirsin
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm niye böyle yapıyo ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum
0 oy
(499 puan) tarafından
Canım sana bikere daha yazmıştım .bu hesapla değil ama bunu yeni açtım .kapatmıştım önceki hesabımı burda durmak beni daha çok üzüyordu.. seninle eşlerimiz hemen hemen aynı diye konuşmuştuk  .gece yarılarına kadar eve gelmez falan diye .istersen dertlesebiliriz senle .ben boşanma aşamasına geldim çok şey çektim .aylardır ayriyiz şuan barışma aşamasındayız mecburen çocuk var ayrılık kolay degilmis.ama bı araya da gelmek zor.benim yaşadıklarımı sende yaşama canım fevri davranma .sakin bı anda boşanma kararı falan alma .çünkü tekrar yapamayip dönme kararı alırsan eğer pişman olup ta karşındaki insanin saygısı sana daha da azaliyo .tabi benimkidegisik bı ornek eşim çok anormal biri .. istersen dertlesebiliriz canım .aynı şeyleri yaşadım yaşadıkların çok zor ve yaşamayan bilemez bu durumu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 643 göst.
+1 oy
44 cevap 1,892 göst.
19 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 1,875 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı