0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (1,164 puan) tarafından

Basur için ilk doktora gittiğinizde baktı mı yada doktora hangi şikayetlerinizi söylediniz de baktı

Şuan bende kaşıntı kanama acıma ve sanki orda yara varmış gibi geliyo şimdi gidicem utanıyorum o yüzden epeydir erteledim ama artık kanama biraz fazlalaştı kaşıntıda

En azından ne gibi kontroller yapılıyo söyleyim bana kızlar bilgim olsun biraz :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben acile gitmiştim hamile degildim o zaman çok şiddetli şuan ağrısı dedim iğne yaptılar bide krem tavsiye etti açıp bakmadı .bakacam dese de acmazdim sanırsam 
(1,164 puan) tarafından
Hmm sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Bende de yara vardi canim 1 sene olcak amalyt oldum iyi oldum simdi acip bakyolar bide erkekti doktorum cok utandim namaz kilar gibi yat diyolar bakyolar ;(
(119,001 puan) tarafından
Oylemi bakiliyomus kiz su kadin dogum masasinda bakiliyo saniyodum ben
(1,164 puan) tarafından
Ben göremiyorum zaten de ama bi yara ya da kesi gibi bişey var orda ondan eminim
(54 puan) tarafından
Malesef canim oyle bklyo
(54 puan) tarafından
Yara varsa kotu cnm kbzlik oluyormi devamli nezmndr var yara
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Bende bilgi almaya geldim
(1,164 puan) tarafından
Al kuzum valla beni maf etti
0 oy
(822 puan) tarafından

Benimde geçen acı yeyince kaşıntı oldu bide şişme vardı geçti kardeşimde görümcesi de bunu kullanmışlar bende bugün eşime aldırdım doktora gitmeye çekindim Açıkçası 

image

(822 puan) tarafından
Eşime al dedim ama gelmedi daha aldı mi bilmiyorum kardeşim kaşıntıya iyi geliyo dedi
tarafından
Canım doktr tavsiye almadan kullanma. Ben doktra gittim muayene etmeden krem verdi bn disardan bisey yok dedm zorlayinca icten geliyor dedim fitil yazdı. Belki sanada fitil iyi gelecek kremi boş yere kullanma derim icerdeyse faydasini görmezsin. Cekinmene hiç gerek yok sağlık icin gidiosun doktr bana ac dese açardım. 4 gundur wc çıkamıyorum. Sagligimdan daha onemli değil sonucta.
(822 puan) tarafından
Ben su içmem ve wc ye çıkmak eziyettir aç dese açarım dr a alttan çok muayene oldum ama çocukla gitmek zor kendimi az çok biliyorum bi denicem çok çok sıkıntım yok nadiren oluyo
tarafından
Yinede ihmal etme canım ilerlemeden git .
(822 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Bendede var ama zararsız şimdi hava soğuk ayaklarımdan çorabı eksik etmemeye çalışıyorum çünkü azıyo şişdi resmen kör olasıca duşa gir dayanabildigin kadar sıcak su tut oraya göreceksin etkisini yada su torbası ama su torbası biraz tehlikeli iş ben yapıyorum her ikisinide doktora gittim secde eder pozisyonda kal dedi bi utandım bi utandım kadındı allah dan neyse dedi zararsız büyük ihtimalle beni biyere gönderdi unuttum adını ordan randevu aldım popodan içeri hortum salıp  hava vererek bakıyolar ona gore gidip doktor ya ilac veriyo ameliyatlıksa ameliyat diyo kabız olmuycaksın dedi sıcak su oturtması yapacaksın dedi baharatlı bol şalçalı yemeklerden uzak dur demişdi hakkaten işe yarıyo krem falan fayda etmez dedi doktor sende öyle yap bi sorun olup olmadığını bilmedi lazım doktorun ona göre müdahale edicek 

(1,164 puan) tarafından
Kız ne hortumu zaten korkuyom aha hepten korktum şuan :(
tarafından
Korkacak bişey yok içeriye kamera ile bakcak yani boyutunu görcek doktor
0 oy
tarafından

Canım suan suan bndede basur sorunu var post açmıştım. Kan geldi 1 hafta sonra gittim aile hekimime erkekti muayene edicek sandim ama etmedi şikayetlerini anlattim bana ilac ve krem verdi ben dıştan bisey yok ama wc zorlayinca et parçası geliyor elime dedim. Krem yerine fitil verdi. Ve legenin içine sicak su koyup otur acını alir dedi. Sicak suyu uygula . Bende şuan kabizlik var . 4 gündür wc çıkamıyorum. Onada şurup verdi acildeki doktor oda felaket ishal yapti ayakta duramadim. Ne yapcam bende bilmiyorum :(

Geçmiş olsun canimm ♥

tarafından
Doktora kabizim dedim bana şurup verdi ben fazla icmedim ameliyatlik bi durumun yok dedi doktor ?
tarafından
İlginç bakmadan etmeden nasıl kanaat getirdi kız tövbe sen bilirsin yinede ben ihmal etmedim gittim hiç Olmasa dikkat ediyorum içim rahat
tarafından
Senden kan geldikten kaç gün sonra gittin muayeneye ?
tarafından
Kan gelmedi benden işde senden kan gelmiş bi git muayne ol
tarafından
Bende normalde hic belirti yoktu . Bi anda kan geldi fitilleri kullaniyim bitsin gidicem ♥

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 299 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
19 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis87 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 86 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...