0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (638 puan) tarafından

Ya burdaki bazı kişiler soru soruyor bizde yorum yapıyoruz sonra hoşuna gitmiyor ya özelden mesaj atıyor!  Ya pohpohlamadik diye bi değişik konuşuyor gerçekten çok sınır bozucu madem soru soruyorsun herkese açık bir platform yoruma eleştiriye açık değilsen sorma kardeşim!  Hayret birsey ya.......

5 Cevaplar

+1 oy
(90 puan) tarafından

Bazilarina hic cevap vermiceksin hatta insanlik yapip yaziyorsun fikir istemis diye gormezden geliyorlar abi begenmiyorsan sorma sinir bozucu gerçekten 

(2,891 puan) tarafından
Aynen bi de bunun lohusaliği var hamileliği aratan bende öyleyim :)@ psikoloji değil o şımarıklik
(90 puan) tarafından
Olabilir valla simariklik yapicak halim yok hic karimdakine karsi duyarli olmak zorundayim sonucta oda hamile ama herkezde beyin yokki dusunsun
(2,891 puan) tarafından
Anam neler çektim ben hamileyken bi de çalışıyordum ama düşünürsek hata birazda bizde arkadaş deyip evine aldığı insanın arkasından böyle konuşuyor sa zaten sorun var demektır en başından hiç gerek yokmuş tavsiyeye filan evet mumkunse yakınları çeksn nazını başkalarına böyle davranmaya hakkı yok kimsenin
(90 puan) tarafından
Arkandan konusani cikaricaksin hayatindan hemen
(2,891 puan) tarafından
Aynen öyle bence de
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından

Ozelden mesajmi atio.bide :) bu insanlar hangi kafada yasiolar acaba ya cok komikler

(638 puan) tarafından
Sinir bozucu aynı zamanda :)
0 oy
tarafından

Yazdığında bi elestiri yoktu aslnda sadece tavsiye vermistn :) ben de arti oy verdiklerine eksi oy veriyorum durum esitleniyo 

(638 puan) tarafından
Kiz sadece o değil madem soru soruyorsun eleştiriye cevaplara açık ol yani ne bileyim ergen ergen haller tavırlar  :D
tarafından
Fena takmış o kisi sana :) burdan bile eksi oy vermiş
(638 puan) tarafından
Ay sevsinler :D :D
0 oy
(96 puan) tarafından

Özel den yazıyorsa onun  kesin yaşı küçüktür boşver aldırma 

0 oy
(278 puan) tarafından

Bazilari oyle canim illa onlarin dedigi dogru biz yanlis onlar doktor onlar profesor hic elestiriye acik degiller saygi denen bisi yok  bide ozelden yaziyo ya şaka gibi bakalim daha neler gorucez

(638 puan) tarafından
Ya estiriye açık değilsen sorma demi ne gerek var bide kalabalık yapiyro

İlgili sorular

+6 oy
21 cevap 522 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 835 göst.
14 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 566 göst.
31 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Kaynanasizgelin (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,750 puan) tarafından soruldu

377,359 soru

11,292,767 cevap

34,711 kullanıcı

...