+6 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben gerçekten insanların bu denli aksilesip kötü düşünceye büründüğüne inanamıyorum cinsellik postuna koşa koşa girip terbiyesiz yazıp çıkanlari mi ararsın eşiyle mutlu anını paylaştı diye eee bize ne napalim gözümüze sok bide diyenleri mi ararsın kaynana postuna hakaret yagdirani mi ararsın vs vs artık şu son zaman gördüğüm her yorum kötü bir ağızla kötü bir düşünceyle yapılıyor çok üzülüyorum daha ne kötü bı yorum yaptım nede işime gelmeyen posta saldırma çabasına girdim insanlar çok değişti kalp kırmayı huy haline getirdiler Allah ıslah etsin cümlemizi

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ilk yorum kötüyse kötü yorumlarla devam ediliyor. Iyi ise iyi yorumlarla kimse kendi düşüncesini değil bir birine bakarak yorum yapıyor
tarafından
Valla onu bilmrmde bende birini tanıdım hep kötü yorum hep cekememezlik
(13,551 puan) tarafından
@su misali bnde de var öyle biri. Aynı kişiyi mi düşünüyoruz acaba :D
tarafından
Bilmiyorum ki mervis :))
(48,361 puan) tarafından
iki merve kim onlar ozelden yazin☺️
tarafından
Anam dedikodu varrrr bensiz olmaz dün iki benide alın bnada söyleyin vallhaaa küserim heee ağlarım
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ne oldu kız gene 
tarafından
Gebelik bölümünde bı postta kadın soru sormuş bı gorsen kadını kötü anne bebeğini istemeyen kocasını düşünen biri olan etmisler
(1,279 puan) tarafından
Görmedim canm
0 oy
tarafından
Amin amin amin
0 oy
tarafından

Deminden de bi arkadaşın postuna yorum yaptım denesin mi çocuklarından çıksın Allah ım yarabbim sen bilirsin Allah ıslah etsin 

tarafından
Canım bişey demedim aslında bi arkadaş adını veremiyorum şimdi izah etmiş erken yaş da evlen me şeysiydi altına ciddimisin kız didim hepsi bu dalga geçiyo evlatlarından çıksın yazmış
tarafından
Vallahi o konuda Aynen öyle bana edilsin laf Misal bana her şey söylersin Ama çocuklarıma söylenmesin kimse kusura bakmasın o zaman Aslan oluru Kaplan olur parçalarım adamı vallaha
tarafından
Heee anladim anladim
tarafından
He kız ben canımı dişime takarak büyütüyorum gelmiş ne diyo işde seviyesiz çok yaşda küçük olunca gerçi akıl yaşta değil baştadır demil büyüklerimiz
tarafından
Aynn olsun cahil dicen
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Burada kimse kimseyi görmüyor saydır gitsin kafasında olanlar var malesef 
tarafından
Gerçekten yazarken nasıl vicdanları el veriyor ben inanamıyorum
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kız kaynana postlarına hepimiz aynı şeyi yapıyoruz diğerlerinde haklısın. Stres atmaya giriyoruz buraya saygı çerçevesinde olmalı da herşey bazen dilimizin kemiği olmuyor. 
tarafından
Ya bazen öyle yorumlar görüyorum ki düşman olsa öyle söylenmez ama
0 oy
(472 puan) tarafından
O değilde 

Benim takıldığım nokta 

Burda birini tanırım  hep hava atar  geçen yeni sayfa açmış eşimle mutsuzum kavga ettik boşanırız diye 

Ama diğer sayfasında hiç bozuntuya vermeden hava atıyor 

At kardeşim at da karı koca ortasında olur kavga filan 

Niye yeni sayfa açıp ordan yazyon. 
tarafından
İşte bak böyle dengesizler de var
(1,862 puan) tarafından
Yedirememiş demekki, değişik tipler var :) sanki mutlu olsa nolcak mutsuz olsa nolcak bunu söyleyince ne eksilcek çok garip ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
32 yaşına gircem şu yaşıma kadar burdaki bazı insanlar kadar kötü kalpli yalancı fesat sonradan görme ukala havalı insan görmedim hayatımda :D bide gerçekleri yazınca pohpohlamayınca ondan yana olmayınca bizden kötüsü yok
tarafından
Ya sorma çok çeşit insan varmış ben burda açtım gözümü yani
0 oy
tarafından
Uvvv sen birde sigara içiyorum de :D doktor bile müsade etmiş ama buradakiler taaak diye kötü annesin sen igrencsin damgasını yapıştırıyor bende en çok ona kıl oluyorum sen kimsin ki benim Ayşe'nin Fatma'nın ANNELİGİNİ soruguluyorsun maşallah herkes sütten çıkmış ak kaşık :D
tarafından
Orası öyle gerçekten herkes kendini temize çekiyor bide haksizken yani ben işime gelmeyene yorumda yapmam zaten çok aşırı aktif de değilim de hoşuma gitmeyene kötü yorumda yapmam
tarafından
İşte o sensin bacim
0 oy
(15,498 puan) tarafından
Burada olmasa egolar ner de tatmin edilecek :) kaynanaya mi gidip terbiyesiz diyecek yada gidip eltiye gorumceyemi görgüsüz ukala vs diyecek yada eşine mi yagdiracak !

Burası eskiden bu kadar kotu değildi ne bileyim linç seysini de moda ettiler burda laf sokayım da dur artı alayım öne çıkayım bı egolar bı  egolar dersin Mars'a gidecek relaks dönüp dolasacaginiz yer yine kürkçü dukkaniniz !!
tarafından
Hele şu 1 haftadır iyice tadı kaçtı iyice ağızları bozuldu bazısının hele kötü yorumlara artı alanlar destekleniyorum diye iyice cozuttu
0 oy
tarafından
Valla buradaki insanların yorumlarını okuduktan sonra hiç birseye şaşırmıyorum çok kolay kalp kırabiliyorlar o da karşıdaki insanı görmedikleri icin klavye delikanlılığı yapıyorlar :)
tarafından
Aynen öyle biraz vicdan lazim
tarafından
Vicdan mı o ne kizzz buradaa zor bulunan birşeyy :) vicdan ve empati bu ikisini hayatlarına alsalar herşey daha guzel olucak onlar icin.
tarafından
İnşallah Allah nasip eder yani
0 oy
(940 puan) tarafından
Cunku kendileri mutsuz  baskalarininda mutsuz olmasini isriyolar ve ellerinden geleni yapiolar anlik olumsuz enerjide verseler cok mutlu oluyorlar cunku kotulukle besleniyorlar
tarafından
Yazık yani çok yazik
0 oy
(48,361 puan) tarafından
aminnn ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

İşime gelmeyen hiçbir posta girmedim. Fikrim yoksa hakaret etmenin hiçbir anlamı yok. Herkes kafa dağıtmak için burda. Zaten dibimizdeki insanları çekemiyoruz birde burdakileri mi çekicez Allah aşkına ya

:P

tarafından
Gerçekten öyle bazen üzgün olup paylaşıyoruz daha çok üzülüyoruz
tarafından
Kulak asma boşver ben öyle yorum yapanlara gülüp geçiyorum ☺️
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Sevgili  immike çok  haklisin  heleki  cinsellik postunda dün  bir bakindim daha evvel linc eden tayfa esiyle yasadiklark ozel şeyleri  detaylica yazmıştı  hayretle okudm sora baktim ki kendi kankalari imis postu  acan. 

Kovid yaygın iken misafir icin tarif postu   açarları  taşlyorlardı  kndi kankalari acinca hamarat  yorumlar  yazmışlardi .

Biri kocam ile kavga ettik  bana su hakareti  etti bende  5 katini yapyim deyimce hemen ayril nosan deyip  kac  kişiyi  gaza getririp baba  evine yolladılar.  Sonuç  daha kötü  oldu. 

Burasi sanal alem ancak insanlari duygularini hice sayan kaba  ve nezaket  kurallarını  bilmeyen empati  yoksunu kişiler ile cevrilmis ama bir o kadarda  yüreği  beyaz bir kuğu  gibi olan  guzellikler var iyiki varlar yoksa burasi cekilmezdi❣
tarafından
yazacağım yorum
tarafından
6133888
Ha birde eger yeni kayitliysan puanin az ise ne yazarsan yaz alayci bir tavirla lince yöneliyorlar
tarafından
Gerçekten haklısın tam olarak böyle
tarafından
Post açmadım hiç  ne gereksiz nede kırıcı hiç bir yorum yapmadım kimseye  evet cok dikkat ettim buna ben 1 buçuk yıldır takip ediyorum gercektende dediğin gibi
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bide insan kayırılıyır unutmayın 
tarafından
Aynn buna katılıyorum
tarafından
Evet öyle ne yazikki
0 oy
tarafından
Şu postu ben acsaydim yeminlen bir tek dovulmedgim kalırdı hahaahahah benide burada sevmeyen cok anam nedesem batıyor 
tarafından
Bilmem valla bende çok linç yedim inanki
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Klavye artistligi diyoruz biz buna kuzum 
tarafından
Maalesef
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Canım insanlar burda kilavye delikanligi yapiyo yuz yüze olsa ayyy canım ayy cicimmm herkes iki yüzlü 
tarafından
Öyle öyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 348 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 417 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 566 göst.
31 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Kaynanasizgelin (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,841 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...