0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından
Oglum 8 gun sonra 6 aylik olcak gunduz uykusu yok yaa kafayi yicem en fazla 1 saatte 5 dakika uyuyor ondada tuvalete mi gidim ev mi toplayim yemek mi yapim yiyim hic birsey yapamiyorum yorgunluktan olcem cocuk bakmak ne kadar zormus ya bazen diyorum bi ise girsem daha az yorulurum heralde neyse gunduz uykusuna nasil alistirabilirim cok zorlaniyorum haa birde kucak bebegi yere koyduguk an basiyor cigligi

5 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Valla bnmde oleydi careyi yuruteç de buldum cok rahatladim ev supururken arkamda dolasiyo her yere giriyo cikiyo en azindan kucagimda duemuyo surekli
tarafından
Aynen ayakları değmiyor hemen sıkılıyor bizimkininde sıkılgan bebek benimkide uyumaz şebek olurum yemeği eşim gelince zar zor temizlik desen Allaha emanet
(2,849 puan) tarafından
Benimde oyleydi resmen adama yurutec al die yalvardim yemek yaparken kucagimdaydi tuvalete dahi gidemiyordum
(6,825 puan) tarafından
Bizimkide cok mizmiz iste cabuk skiliyor herseyden daha cok kumanda ve telefonla oynamk istiyor agzina suruyor bende vermiyorum
(610 puan) tarafından
Bende yürüteç aldım ama internette okudum pek sağlıklı bisey değilmiş diye kafam karıştı ya şimdi koymaya korkuyorum...
(6,825 puan) tarafından
Ben uzun sureli koymuyorum 10 dakika sabah 10 dakika aksam
-Reklam-
0 oy
(119,286 puan) tarafından

Yurutece koy oyun halisina yada kiz tum gun kucaktami tutuyon napiyon ☺️ o kadar da zor degildir yaaa :angel:

(6,825 puan) tarafından
Oyun halisinda durmuyor canim surekli donup duruyor yuruyecede gucu yetmiyor
0 oy
(162 puan) tarafından
Bizim ki de aynı yürütece koyduk yok mama sandalyesi yok napacaz bilmiyorum 
(6,825 puan) tarafından
Daha mama sandelyesini denemedik canim tam dik duramiyor valla canim cikiyo aksama kadar ayagimin ustundeyim hayir anlamiyorum benim kocaman bedenim dayanamazken o nasil dayaniyor
(162 puan) tarafından
Şuan halen uyanigiz gunduz bir saatlik uyku ile.bir anda değişti bebeğim hiç bu saate kadar kalmazdı. Aglamasida cabasi
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ayni benimkide oyle canm 5 bitti uyumak bilmiyo iki gunde emmeyide birakti mizmiz surekli yorgnlktan migrenim azdi bi haftadr basim agriyo uykuszluktan olcem 
0 oy
(864 puan) tarafından
Ben çalışıyorum bu kadar yorulmuyodum en azından mola var di yemek zamanı var di para vardı:) bebek oldu işten çıktım zar zor alisiyom 
(6,825 puan) tarafından
Bende esime diyorum bana bi maas bi sigorta diye ama nerdee
(864 puan) tarafından
Daha zor olur hem iş hem çocuk hem ev bu sefer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 357 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
9 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde ptrck (368 puan) tarafından soruldu
0 oy