0 oy
448 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (105 puan) tarafından
Kizllar oncelule bu konuda fazla para vermeye gerkeek duymayan parasini tasarruflu kullnammak isteyenler icin actim bu postu

Biz 3. Bebbegimizii bekkliyoruz asiri asiri arastirdik gercekten gebek olmadan dahi bayagi arastirdik arastirdik ozellikle arba konusuunda ve bunun faydasini gordugumuzu duaunuyoruz suan marka vermeyecegim bizletgo dan aldik aldik arabayi baesigi puseti aparati ve vok da memnunuz arabanin normala giyati 4000 tl gitit gidiyorda ama biz letgodan ki travel sistem urun satan kis kn kuchini kullanmis oturma yeri hic hic sevilmemeis bebbek tarafindan tekerlem izleri dahi duruyir ve 450 tl tl ye aldik aparat normalde 250 tl tl letletgn 50 ye bulduk puset cunku cunkunin puseti yipranadigi icin onu allmadik yeni alldik. Ormal fiyatti 600 ile 1300 arasinda aegisiyor siteden siteye biz 150 ye aliyoruz yarin insallah ve oda hic kullanimaims nerdeyse besikte normal fiyati fiya seti cibinlik dahil 1500 2000 arasi arasi biz pazarlila 650 tl te aliyoruz bu hafata sonu anlastik bebeek kolikmis hic hitmamais ve bildiginiz sifir urunler gosterdik gelenlere biz soylemeden kinse 2. El olduginu  anlmadi zaetn herseyi yiknabiliyor gelwn urunlerun gelice besikle puseti de yikicaz sizede fikir olsun ozlwlikle son bebbegi dusenennler boe arastirip bulabilrii kac kin tl cebine kar kalabilir

3 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Ben pek anlamadm .. daha duzgun yazaydin iyiydi ama yinede letgo candir ;)
tarafından
Anlamışsın aslında. Alışverişinizi letgo dan  yapabilirsiniz. Zaten  yıpranmıyor. Gelince yıkayın güzelce kullanın. aşağı yukarı 6000 tl ye alacağınız şeyleri 1500-2000 liraya alıyorsunuz.
Yani özetle letgo candır :)
(2,201 puan) tarafından
Hahah aynen canim :))) bebek arabasi yürüteç mama sandely3si tarzi seyler ordan almak mantikli yani nekadr yipranmis olablirki :)
(105 puan) tarafından
Aynen oyle canim super aciklamissin biraz uzun olunca hozli hizli yazdim karisiklik ivin pardon
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir şey anladıysam eyer)))
(105 puan) tarafından
Yazdiktan sonra ilk defa okudim hizli yazdim isiim vardi da ozetle soyle diiyim 2. El oluota sifir gibi olan seyler cok var alisveris icin letgoya bakabilirsiniz
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bende bise anlamadm kiz 2 milyar harcadnz tutumlu mu oldunuz anlamadm ben daha 1 lira harcamadm en fazla harcacagim 200 lira
(594 puan) tarafından
Hmm masallahh büyümüş kızz allahım bize de nasip etsin insallah yaa
(3,617 puan) tarafından
Büyüdü canim ama bende şimdi diom ne ara büyüdü abi olcak rabbim herkese nasip etsin
(594 puan) tarafından
İnşallah canım benim benimde 8 aylık bir oğlum var
(3,617 puan) tarafından
Rabbim bagislasin canim simdiden nasıl yetstrrsen ole gider
(594 puan) tarafından
Amin canım cümlekizinkini

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 314 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
9 cevap 119 göst.

374,684 soru

11,207,573 cevap

34,510 kullanıcı

...