0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya üzülüyorum 6 aylık kızım ne bilim bazen aglayasim geliyor kızım agliyo bazen ne derdi olduğunu anlayamıyorum bana muhtaç gibi geliyor konuşamıyor kendini ifade edemiyor karma karışık duygular içerisindeyim ya çok üzülüyorum uyumuyo bazen neden uyumuyo diye kendimi çocuğuma yetemedigimi iyi bi anne olmadığımı düşünüyorum bazen canım çok aciyo altı pişmiş geçmedi canı aciyo kızımın belli ama elimden birşey gelmiyor krem vs sürüyorum ama geçmiyor hasta oldu bronşit falan oldu oksuruyodu habire canım acıyo du suram ağrıyo buram ağrıyo diyemiyo annelik duygusu işte ne bilim çok içim aciyo canım acıyo ni yeri agridiginda söyleyemiyor ne bilim ya ağlayarak yazıyorum resmen çok doldum ne bilim ya annelik böyle birşey olsa gerek ni yeri acisa canımdan can kopuyor sanki uzun oldu k.b ama içimi dökmek istedim keşke konuşabilse biran önce buyuse keşke böyle olunca canım acıyo hemen büyür inşallah sağlıklı gebelikler dilerim doğurmuş annelere de saglicakla büyütsün inşallah :(

3 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Anlayabilmek icin dogum yapmaya gerek yok canimm merhamett anne sevgisi evlat sevgisi bu isde . Allah keske herkese bu sevgiyi nasip etseydide etrafdan duydugumuz canice insanlar hic olmasaydi
tarafından
Aynen canım valla neler duyuyoruz rabbim kimseyi kötü vicdanlı insanlarla karsilastirmasin önemli olan doğurmak değil herkes doğurabilir ama önemli olan iyi bi anne olabilmek sahip çıkmak canım saol cevabın için
(758 puan) tarafından
Sende sagol boyle guzel bi anne oldugun icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben oğlum aglamasa bile bazen oğluma bakıp bakıp ağlıyorum aşırı sevgiden dolayı kiyamiyorum cok küçük gazı olsa hemen her yolu deniyorum karnı agrimasin diye evlatlarimiz bizim meleklerimiz Rabbim isteyen herkese nasip etsin anneligi
tarafından
Amin canım amin ya annelik böyle birşey olsa gerek canım herkese hayırlı evlat nasip etsin rabbim
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Aynen bnde de oluyor 

Pisige zeytin yağı çok iyi geliyor ardından ılık duş tekrar yağ sür bak nasıl gexiyo 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 190 göst.
29 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiiiiaaa (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 829 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 535 göst.
26 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...