0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından

Kızlar doğum yapali 14  gün oldu  esimin ailesi yanıma geldi .ama kimse bebeğe hediye filan getirmedi. 6 ay önce eltim doğum yaptı. Herkes ilk haftadan geldi hediyelerini getirdi altın takan filan oldu .ama kimse bize bisey getirmedi .esim kimseden birşey beklemiyorum diyo  ama onun zoruna gidiyor ben hissediyorum ailesi hiçbir şey getirmedi bu çocuğa ama eltimin çocuğuna herkes aldı .hatta ben doğum yaptığı gün götürdüm hediyesini aynı binada oturuyoruz. Eltim ise hiçbir şey almadi .

Kayinbabam kaynanamda iğne bile almadilar biz 4 eltiyiz ilk iki eltimin cocuklarina künye yaptırmışlar. Ama diğer eltime ve bana çöp bile getirmediler .bende hediye filan gelir diye çocuğa fazla eşya almadim.öyle kala kaldım hayret ettim ailesine. 

4 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından

Anca gelirler canim belki paralari felan yokmustur aylik felan bekliyorlarsa bu ara ortalikta malum hic birseye guc yetmiyor sen hediyeni uygun aldin simdi ise 3 kati beklentiye girme canim 

-Reklam-
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Belki zamanla getirirler.. bizimkiler de bir 1 aylık ti bebek görmeye geldiler dünyanın masrafı yemek tatli.. vs yedi içti gittiler bisey getirmediler. Yemenin içmenin lafı olmaz ama diğerleri doğum yapınca yemek pasta yapıp hediyelerini de alıp bebek görmeye gittiler bir kereden ev sahibi ne yoruldu nede masraf etti. Neyse Bize  Ikinci defa toplanıp hediyeli geldiler 2 gorum 1 elti altın taktı şimdi kendileri doğum yaptı getirdikleri altın i geri götürüp taktım ne anlamı kaldıysa..  insanın zorunda gidiyor böyle bisey.  

0 oy
(172 puan) tarafından

Hic kimseden birsey beklemedigim icin herseyimi kendim aldim hediye getiren olur diye bi beklentiyede girmedim..ama haberim yokken bi gün bi kargo geldi ailem begendigim besigi internetten siparis etmis yollamis ztn alacaktim onlar erken davrandı bunu duyan kayinvalidem ben hic bise alamadim elimde avcumda yok dedi hic onemli degil biz bi aileyiz basimizda olmaniz yeterli dedim onunda gonlu oldu..ozetle beklentiye girmeyin cunku beklenti olupta karsilik goremeyince boyle uzuluyorsunuz

(1,204 puan) tarafından
Zaten ilk bebeğin beşiği puseti kıyafetleri vs.. hepsini anneanne alır. Benim kayın validemin ilk oğlunun ilk çocuğu doğdu bırak altın takmayı 1 takım elbise bile almadi. Yastık altında para altın dolu benim Kaynanam acayip paraci ve pinti. Annem dünyanın eşyasını aldı kaynanan bir çöp bile çok gördü. Insanın zoruna gidyor. Anlatabildiysem...
(172 puan) tarafından
Annemin ilk torunu benimkide ama bizde oyle herseyi anneanne alir diye bisey yok kimin gucu neye yeterse hatta ben kimseden bisey istemiyorum cunku iki tarafta kendi yaginda kavrulmaya calisan insanlar...yok altinmis yok kiyafetmis almayiversin kaynanamda bende birde huydur sevmedigim zevkime uymayan biseyse giydirmem oyuzden en iyisi almamalari benim icin :)
0 oy
(176 puan) tarafından

Kız sen dur dur. Benim kaynana benim düğünde takılan çeyrek ile bana doğum hediyesi almış naabeeer. 

Sana hediye aldım diyor bi de fallik

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 808 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 879 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,978 cevap

34,694 kullanıcı

...