0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Deprem çantası Hazirladim herkez bana gülüyor ne yapim elimin altında olsun yarın öbürgün birşey olursa dişarda kalirsak çocuklarimiz bu soğukta ne olur oğlum daha 8 aylık haksız miyim kızlar 

13 Cevaplar

0 oy
(1,121 puan) tarafından
Ennn guzeli canim iyi yapmissin
(162 puan) tarafından
Valla bende öyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Çok haklısın canım bende oğlumu uyutayım hazırlıcam gülenler çok olur sen aldırma
(162 puan) tarafından
Valla bu soğukta Rabbim yaşatmasın
(1,164 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
(3,769 puan) tarafından
Ne koydunuz mesela şuan? Ben düdük fener vs alıcak durumum yok bu ay faturalar fln belimizi büktü ama onlarida alıp yapmak istiyorum çantayı sizler neler koydnz
(1,164 puan) tarafından
Ben şuan sadece oğlum için hazırladım canım kıyafetler mama bez ıslak mendil vs ama her ihtiyaç için hazırlıcaksan
Düdük fener kibrit içinde uyumak için çadır battaniyeler piller ilk yardım çantası gazlı bezidir vs onların en başta koyulması gerekiyor canım geri kalanı eline geçeni koy ama bunlar çok önemli hatta bence evde kişi sayısına göre düdük ve fener olmalı herkesin baş ucunda rabbim korusun gece uyurken bianda oldu ev yıkıldı herkes odasında göçük altında kaldı yatağın altına olur yastığın altına olur en azından bi düdük konulmalı canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kim gülüyor canım, her zaman hazır olmalı iyi yapmışsın gülenlere aldırış etme. Rabbim yardımcımız olsun inşallah 
(162 puan) tarafından
Amin inşallah canim 2 tane battaniyesini koydum kalın kıyafet ateş ölcer ateş düşürücü hırka yelek bez mama su biberon çorap ekstra mont
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Valla canım çok haklısın tedbir iyidir 
(162 puan) tarafından
Koydum canim ne demişler tebpir senden taktir Allahtan
0 oy
tarafından
Niye gülüyorlar canım .  Ben pijama bile giymedim üstümle yatıyorum gece kaçmam gerekirse diye 
(162 puan) tarafından
Aynen öyle valla bizim bebeklerimiz var ben kendimden çok onu düşünüyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kim gülüyor hangi cahil...... 
(162 puan) tarafından
Görümce kaynanam teyzem kız kardeşim
(25,224 puan) tarafından
Bırak gülsünler Allah yaşatmasın depremi muhtaç etmesin o çantayı kullanmaya
(162 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Gülünecek bişey yok bende montlarla çantamı kapıya koydum tedbir bizden takdir Allah'tan canım
(162 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Iyi etmissin canım iyi akıl ettin bende yapayim 
(162 puan) tarafından
Bence hepimiz yapmaliyiz
0 oy
(664 puan) tarafından
Bende hazırladım valla kapıya koydum eşim bune diyor deprem çantası dedim tövbe tövbe diyor arabamız var birsey olsa arabaya sığınabiliriz ama ya çok siddetli olursa araba bina altında falan kalırsa 3 buçuk yaşında kızım var battaniye bile koydum ne olur ne olmaz 
(162 puan) tarafından
Aynen iyi yaptin canim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benim vestiyerde hep durur canm acil evdwn cikmam gerekirse diye cocuklarimin  bi kat kiyafeti montu sapkalari su bisküvi bez islak mendil cuzdanim bi miktar para bebegime mama biberon nolur nolmaz derim hele bu deprem olaylari arttiki allah yardmcmz olsn korusun 
(162 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Aslında herkesin yaoması gerekipde umursamadıgı sey bu. Herkes hazırlamalı elinin altında olmalı ama insan 1 2 hafta gecmce basa dönüyor unutyor gine bosveriyor. İlla basımıza bişi gelmesimlazım akıllanmakicin. Sen dogrusunuyapmıssın canm bosver kmseyi takma
(162 puan) tarafından
Öyle yapcam canim
0 oy
(798 puan) tarafından
Benim iki aydr duruyor istanbul depreminden sonra hazrlamistim
0 oy
tarafından
ben de cocugumu uyutup hazirlicam tedbir bizden olmali 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
15 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 846 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
0 oy
6 cevap 164 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ygmur21 (27 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...