0 oy
567 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Makarna yapicam yanina sadece çorba olur heralde. Baska ne olabilir kiiii... bugün cok kararsizim 

14 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından

Valla bugun de dişardan yicez gibi görünüyor halim yok eşime yap dicem oda dişardan söylicek dun makarna çorba ypcktm eşime yp dedim malum cocuk çok huysuz yorgunluktan ölüyorum oda yorgunum dedi dsrdan soyle di şöyle güzel agır Bi sofra hazrlmyı özledim ya :ermm:

tarafından
Yaa yapmasına yaparım da benimde hic halim keyfim yok bugun.  Biraz basit olacak
(247 puan) tarafından
Her gün agır mı yapacaksın cnm Bi ıkı gun den bişe olmz
tarafından
Sıkıntı yok canm aynen bigun hafif bigun ağır olur. Yeterki yemek olsun yanii karın toklugu
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Bende kıyma çıkardım fırında patatesli köfte yapmayı düşünüyorum yanınada pilav ve ayran ama çorbaya karar vermedim domatesli tarhana olabilir : )
tarafından
Oh ne güzel menü hazır afiyet olsn canm. :)
(673 puan) tarafından
Kayınvalidemlerle altlı üstlüyüz evimiz ayrı beraber yeriz genelde o yüzden kalabalığa göre bi menü olsun istedim:)
0 oy
(247 puan) tarafından
Makarna çorba köfte kızarta bilirsin ha buzlkda etin yoksa yalancı kofte ypa blrsn 
tarafından
Var etim canm sadece bugün üsengeclik var üzerimde
(247 puan) tarafından
Ah canım Bn her gün öyleyim bebeğim 2 bucuk aylık çok huysuz ne gece uyuyor ne gündüz kucagada alıştı
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Yağlı köfte salata ayran turşu :))

Malum biz Antep'lilerin vazgeçilmezi
(1,327 puan) tarafından
Çorba Makarna yanında kızarmış tavuk salata yeter sanirim :) bugunkı menum bu canım
(1,949 puan) tarafından
Daha ne olsun canım afiyet olsun sofran bereketli olur inşallah
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Salata güzel olur canım bende oğluma pizza yaptım eşimle banada köfte 
0 oy
tarafından
Tavuk sote cacık makarna yap
0 oy
(475 puan) tarafından
Benimde biber dolması tarhana çorbası çoban salata kemalpaşa tatlısı ve vişne kompostosu:)Dündende biraz ıspanak yemeğim var zaten bu kadarcık:)
(758 puan) tarafından
O cık oraya olmadi pek daha ne istiyon :)
0 oy
(386 puan) tarafından
Makarnanın yanına mercimek çorbası yapıyorum canım yanınada yoğurt yada salata oh :) 
0 oy
(661 puan) tarafından

Bnm bugun derdim yok sukur olsun anacııma geldim:D salata yap birde tavuk varsa sotele guzlce tmmm afiyet olsnn

0 oy
(645 puan) tarafından

Benim menüde mantar sote  salata yoğurt şam tatlısı var :)

tarafından
Sam tatlısını çok seviyorum. Tarifi varsa bana da ver kız deniycem ilk defa hep dışardan yedim
(645 puan) tarafından
1 su bardağı yoğurt
1 su bardağı şeker
500gram irmik
1 paket kabartma tozu
Yarım çay bardağı sıvı yağ  hepsini karıştır elinle 15 dk kadar yoğur tepsiyi yağla elde ettiğin hamuru tepsiye elinlr yay bıçakls kes varsa yer fıstığı yada fındık diz fırına at pişir bı arada şerbetini yap 3su bardağı şeker 4 su bardağı  su koy bi tencereye karıştır bir kaç damla limon da kat tencereye sonra ikiside pişince ılık şekilde serbetini dök  canım afiyetle ye
tarafından
Teşekkür ederim tatlım inşallah senin gibi seker olur
(645 puan) tarafından
Buna hayır diyene tatlıyım :))
0 oy
(531 puan) tarafından
Kofte kizartablrsn
0 oy
tarafından
Valla bende ne pisirecegimi bilemedim dışarı çıktık 2 kişilik karışık kebap yedik öyle atlattık şimdide yarını düşünüyorum:D 
0 oy
tarafından
Bir de salata yap

Bn hala bsy yapmadım çocuk durmuyor yaa

Yazın da bnde bakayım sizden calayim menu
0 oy
(4,758 puan) tarafından

Salata yap Yanında canım :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 176 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
1 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Berivanadnan (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 261 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Myangell (557 puan) tarafından soruldu

377,768 soru

11,306,810 cevap

34,735 kullanıcı

...