0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (3,617 puan) tarafından
Elazigdayim 19.30 Yine 5.1 oldu hissetik sürekli sol bacağıma kasılma adet sancisi gibi gelio daha 31+4um çok korkuyorum çok sitresim :( şimdi bi parol içtim iyi mi ettim bilmiyorum :(

10 Cevaplar

0 oy
(6,833 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun bebegin icin dirayetli ol canim lutfen 
(3,617 puan) tarafından
Ya bide oğlum var oda çok korkuyo bu evden tasinak die tepemde konusuo daha çok sitres oluom onu sakinlestrrken ben panik oluyom
(6,833 puan) tarafından
Korktu yavrum benim tamm annem tasiniriz sen biraz sakin ol diye sakinlestirmeye calis dimdik ayakta dur yavrun icin alalh yardimcin olsun
(3,617 puan) tarafından
Onu sakinlestrdim esimde konustu ama benm ağrılar gecmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizz nasilsin napiyon canim iyi misiniz
(3,617 puan) tarafından
Iyiyiz canim cok sukur evdeyiz ama bi ayağımız kapı eşiğinde korkuyla oturuyoruz :(
tarafından
Cok üzüldüm cok gecmis olsun canim Allah birdaha yasatmasin inşallah korkma sen hamilesin bebegine bisey olur  sakin olnaya çalış
(3,617 puan) tarafından
Insallah canim bidaha olmaz :(,
0 oy
tarafından
Canım sakin ol. Kendine bi ıhlamur yap, güzelce iç sakinleş. Her şey yoluna girecek. Allahtan gelen bir şey, evladını düşün. Depremden değil de senin korkularından zarar görmesin yavrun❤️ Eşine sarıl, ailenle muhabbet et. Haberlere bakma sosyal medyaya bakma. Sarsıntılar artık zarar veremez merak etme
(3,617 puan) tarafından
Ayağa kalkınca özel bölgem sizliyo uzandım bi parol aldım çok kötü rabbim korusun bizi.
tarafından
İyi yapmışsın canım, iyi gelir parol şimdi. Maden suyu iç, ayaklarını kaldır güzelce uzan dinlen. Allah yardımcınız olsun
(3,617 puan) tarafından
Insallah gecer ya :(
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Sakin olmaya çalış kuzum oku bol bol 
(3,617 puan) tarafından
Uykusuzum coj hic uyumadm ki
(5,436 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun smdi nslsn
(3,617 puan) tarafından
Iyiyim canim şimdi
(5,436 puan) tarafından
Tm cnm sevindim
(3,617 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Gebelıkte de gecrlı mı bılmıyorum ama benım de hamılelıkten once patlamak uzere olan dayanılmaz agrılar veren kistlerım vardı doktor agrı kesici ıcme cunku patlama noktasındalar sıddetlı agrı gelirse kusma vs anla ki Bı terslik var hemen gel demıstı ama agrı kesici ıcersen anlayamazsın demıstı bilemedim simdi ınsallah sadece strestendır bebegınde sen de Allaha emanet olun 
(3,617 puan) tarafından
Yok canim sağlıklı bi gebelik geçiriyorum normalde hic uyumadm sitresten
0 oy
(17 puan) tarafından
Canm öncelikle cok gecms olsn Rabbim Bi daha göstermesin sakinliğini koru bir daha o derece siddette olmaz haberlerden ve sosyal medyada ki yalan haberlerden uzak dur ılık suyla Bi dus al ve ayaklarını yastıgın üzerine koy dinlen biz de depremi hissettik hafif sarsıntı bile insanı cok etkiliyor sen de korkmakta cok haklısın ama bebeğin İcin sakin ol 
(3,617 puan) tarafından
Dus alcaktim alma dediler acılman olur dediler :(
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(3,617 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Canim dualarimiz sizinle biraz sakin olmaya bak
(3,617 puan) tarafından
Şimdi daha iyiyim canim cok şükür
0 oy
tarafından
Başka şehirde seni misafir edecek yakının var mı rahat edebilecegin 
(9,262 puan) tarafından
Yokmuş cnm konuştuk biz :( zaten iki gün sonra eşi işe başlayacakmş
(3,617 puan) tarafından
Yok canim malesef
tarafından
Keşke elimizden bir şey gelse sen ve senin durumunda olan herkes için dualarımız seninle
(3,617 puan) tarafından
Allah razı olsun canim rabbim beterinden korusun
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Kuzum sakin ol desek de boşa olacak ama dua oku bol bol ben dün doğuruyor muyum acaba dedim öyle etkilendim seni düşünemiyorum Allah tçyardımcın olsun
(3,617 puan) tarafından
Amin canim valla uyuyamiyorm az uyusam kendime gelcem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 563 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 588 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,044 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı