0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Kasilmam yok bebegim asiri hareketli ama karnimda adet sancisi 1 saat arayla gelip gidiyor ve belimdede batma tarzinda aci var kizimda sadice belime sanci vuruyordu ve karnim tas gibi kesiliyirdu sancilarda daha sık arayla geliyordu bunda suan 1  saate bi adet agrisi beraberinde belime batma geliyir dogum sancisi olabilirmiki

Dogum haftasi37

3 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Olablr adet ağrısı gibi başladı bende de canım
(2,765 puan) tarafından
Kasilman varmiydi canim benim suan kasilmam yok cunki
(4,961 puan) tarafından
Yoktu canım aynı adet olcakmisim gibi oldum hafif kan da gelmişti acilmam varmış meğer
(2,765 puan) tarafından
Benim kan gelmedi ya gecede bazen gene geldi sancilar ama siddetlenmiyor o yuzden bekliycem
(4,961 puan) tarafından
Bekle canım duş al
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Yalancı sancı da olabilir canım benim son günlerde giderek artmıştı yalancı sancılar sürelerine dikkat et eğer aralıkları hep aynıysa ve şiddeti artıyorsa doğum sancısıdır bir de sancı geldiğinde yürüdüğünde veya farklı bir pozisyona girdiğinde kesiliyor mu ona dikkat et canım doğum sancısı hiçbir şekilde hafiflemiyor veya geçmiyor bitene kadar 
(2,765 puan) tarafından
Sanci boyutu ayni sekilde gelip gidiyor canim siddetlenmiyor bide yatiyordum demin geldi kalktim yurudum biraz devam etti sonra kesildi simdide gene ayni sekilde geldi 1 dk falan surdu geri gitti
0 oy
(2,066 puan) tarafından

Ben kontrol amaçlı gitmiştim 4 saat sonra bebeğimi kucağım da buldum :D

(2,765 puan) tarafından
Bende kizimda doktor muayneye cagirmisdi yatis yapti ertesi gun dogurmusdum keske buda oyle olsa ya hastane cok uzakda arabayla 1 saat suruyor
(2,066 puan) tarafından
Oo baya uzakmış ne yapacaksın peki?
(2,765 puan) tarafından
Valla bilmiyorumki canim ben muayneye gitcegim gun sancim gelsin cok istiyorum kizimda muayneye gittigimde 38+6idim doktor alttan muayne etti 5cm aciklik var yatis yapalim dedi nst de gizli sanci cikti yani ben hissetmiyordum ama nst sanci gosteriyordu yatisim yapildi gece saat 5de hem suyum patladi bi anda ve ani bi sekilde siddetli sancilar gelmeye baslamisdi aksam ezanindada dogirmusdu simdi gene oyle olsun istiyorum ya yoksa yetisemem diye korkuyorum
(2,066 puan) tarafından
İnsan endişe edıyor tabii hastanenin uzak olması çok kötü. Allah yardımcın olsun inşallah. RABBİM tek avaz da kurtarsın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 706 göst.
0 oy
1 cevap 97 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde hulyaa66 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu