0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Düşünüyorum da sevgiliyken her şey çok güzeldi. Ben ve o sıkıntımız sorunumuz sadece ikimizdik ailesini de tanımıyordum ne güzel. Evlenince her sey sorun özellikle aileleri her tartışmamız onlar yüzün den çok sıkıldım artık. Keşke sevgiliyken ailesini tanışaydım her çok farklı olurdu evlenmezdim belki bilmiyorum o derece.:ermm:

16 Cevaplar

0 oy
(119,626 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben esimi tanimadan once hep annesi olmayan bi es hayal ederdim ama buyuk konusmusum 45 yasinda turp gibi anasi var 
tarafından
Bakalım yıllar sonra ne olck merak ediyorum sizinde çocuğunz olck inşallah yasamazsnz
tarafından
Canım ben bana yapılanı yaparsam aynısını yaşamaya razıyım. O yüzden içim rahat
tarafından
Valla canım ben kaynanamın götunu bile yıkadım amlayat oldular baktım ama bi gün eşimle tartıştım 19haftalik hamileyim eşim beni iti yere dustum kayanam odama girib Cem cem cemkirdi bide esime yola yola cocuguyle istemiyoruz dedi kendi evladına aynısını yaparsa biri gider ağzına eder
tarafından
Bireyler yetiştirmek önemlidir kısasa kısas olmak çocuğunuza örnek olmaktır o da ilerde böyle yapar
Bu şekilde ağız payı verip yiklar sonra eşinden ayrılmış mutsuz olan o kdr kişi varki anlatamam şimdi pişmanlar keşke şu ağzıma sahip çıksaydım diyolar.sen sus eşek deiksn Allah senin yerine ya bugün yada yarın onlara yaptığının bedelini gösterecek sen İnsanoğlu öleceksin zaten kimden neyin hırsıni aliyosn bacım.
Benim kaynanam kaynimi eve çağırıp bunlar ilişki yaşıyor diye esime fitne vermişti düşün ben o kadına 3 sene baktım ne oldu*****k mı öldüm hayır !!
Allah katında yaptığım iyiliğin karşılığını Alicam inşallah .
Şimdi kaynanam benden gider gekir helallik alır helal olsun dedim öbür tarafta onla uğraşmak isteem diye .
Bu bana ne güzel seyler kazandırdı evlatlarım gözünde eşimin gözunde çevremde takdir edildim
Zarar görmedim aksine bu şekil haddini bildirdm
Sen öyle ettn anne ama bak ben buna rağmen sana yatalak 3 yıl baktım bundaj büyük cevap yoktur
Umarım anlarsnz
tarafından
Ya benim eltimde esiyle ilişkisi var dedi ama kimse arkamda durmadı kendi torununa aynı iftira atıldı delirdi kadın ya canım ben enayi değilim bi kere gelirim dünya onuda kendimi uzub yıpratmakla geçirmek istemiyorum har şeyin bi sınırı var kendi çocuğuna aynısını yap bakalım  sana neler yapıcaklar görürsün ama ben sustum başlarda hep sustum eşimi sevdimden baktım artık piskalojim bozuluyor kendimi yemeyi başlıyorum hak etmedim şeyleri yaşadım  en nefret etim şey haksızlık haksızlığın karşısında annem olsa bile susmam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aynen öyle malesef ama çok şükür ki baska sehirdeler yoksa biz hala evli kalamazdik
tarafından
Yat kalk şükret valla
tarafından
Aynen kiz
tarafından
Benimkiler on dakika uzağımda görmeye tahammülüm yok artik
tarafından
Allah yardim etsin valla
tarafından
Aminnnnn
+1 oy
(35 puan) tarafından
Kesinlikle ailesinin boyle oldugunu bilsem evlenmezdim... nefret ediyorm artik bu pazar gununde beni tek birakip didisinin didisina dugunr gittiler benim arabamla bana yer yok anasi bacisi babasina var ve araba benim mehirimle alinmis gerisini dusun
(35 puan) tarafından
Ben kocamdanda nefret ediyorum artik biraz daha boyle devam ederse ailesinin kuklasi olmaktan vazgecmezse bosicam
tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim bir aile olduklarını anlayamıyorlar
(1,826 puan) tarafından
Ben de ıyı bilirdim yuzume guler gelir gider anamın yanında her ısıme kosardı hep yanındayım gosteırrdı kendını anam yokken gelmezdi meger anamı kıskanıyorms ben anneme kalmaya gıdıyorum hasta olunca annem bebegıme bakmaya yardm etsn dıye gecen esıme kızmıs hep anasına gidiyor bana gelmiyor diye.. Iyı de ben anama hastayım diye gidiyom sana niye gelıyım kaynanamsın nazım gecmz o halle ısıne yatamam garipler ya
tarafından
Zaten tek dertleri anne de kalıyor onlar annelik etsin orda kalalim
(1,826 puan) tarafından
Aynen oyle ama yapsa da kimse anasına yaptgı ngıbı nazlanamaz ki
0 oy
tarafından
Aynen öyle ailesi iyi de ben zatın kendisini taniyamamisim
tarafından
O da ayrı bir dert zaten sevgiliyken nisanliyken çok farklilar evlenince bambaşka biri oluyorlar
tarafından
Aynen öyle o kibar nazik sevgi dolu her dakika arayıp soran adam gidiyor yerine bildiğin bı okuz geliyor
tarafından
Aynen kiz öküz hem de ne öküz
0 oy
tarafından
Ben hiç pişman değilim eşimle evlendim için iyki evlendim diyorum ailesine gelirsek onun ailesi böyle olması eşimin suçu değil napiyim sabır ediyorum kendimi ezdirmemeye çalışıyorum bazen çok canımı sıkan durumlar oluyor ama artık evlendim değiştiremem yapicak bisey yok diyorum 
tarafından
Ben öyle düşünmüyorum malesef
tarafından
Aynı evdemi yaşıyorsun ailesiyle
tarafından
Yok kuzum ama üç yıl aynı evde yaşadım atriyum su an her şeye karışırlar deli oluyorum artik
0 oy
tarafından

Yok kiz o zaman dugme dudagim olmazdi:)

Ayni evde yasamanin tadina varamazdik :)

Hep kavga ediyorduk her 4 aya bir biri teelfon ekranini kiriyordu yere carpip uzaklikta trip atma seklimizdi:D tlfon almaktan icim cikti :D

Evlilik guzel sey. 

Aile icin bizde kavga ediyoruz sinra kapiyi ortunce kim kaliyor ikimiz artik gulup geciyorum iyice zivanadan cikartirlarsa gidip yuzlerine konusuyorum hakli isem. Allahtan cok da kotu insan deiller. 

tarafından
En iyisi dost hayatı yaşamak o zaman :) aynı evde sevgili :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Canım sevgikiniken ailesini tanısan bile birşey değişmiyor ozaman okadar iyi gösteriyorlar ki kendilerini sanırsın melekler . Ama evlenince herkes başına kalkıyor maalesef 
tarafından
Aynen kuzum bana da öyle yaptılar işte tanıştım annesiyle kiz kardeşiyle çok sevmedim ama böyle olduklarını da anlamadim
0 oy
(351 puan) tarafından
müge anlının bi lafı vardı " Siz erkekler elde ettiğiniz kadınlara kıymet vermiyorsunuz " diye bence çok doğru demiş çoğu erkek bunu yapıyor. elde edene kadar el bebek gül bebek sonrası hüsran. Allah yardımcın olsun inşallah evinde bol bol bakara suresi aç dinle şeytan en çok kavga eden çiftleri severmiş bakara suresi okunan eve şeytan girmez derler. bi yerde okumuştum uzun uzun anlatmayım. kadın ile eşi boşanma kararı almış kadın evde 3 gün boyunca bakara suresi açmış dinlemiş 3. günün akşamında eşi arayıp kendisini çok sevdiğini ve affetmesini istemiş. 
tarafından
Aynen öyle her sey elde edene kadar. Sağol kuzum okurum
0 oy
(476 puan) tarafından
Bende ayni sen gbiyim evleneikten sonra bu kadar mutsuz olcami bilseydim sevgili dahi olmazdim yuzune bakmazdim mesela
tarafından
Bazen çok seviyorum ama bazen nefret ediyorum dediğin gibi keşke evlenmeseydim dediğim çok oldu
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Öyle olsa yavrularımız olmazdı cnm 
tarafından
Haklısın canım ama insan pişman olunca öyle birinden çocuk yapmak bile tuhaf geliyor
(2,564 puan) tarafından
Cnm her evlilikte sorun oluyor 4 4 lük evlilik inan ki yok allah beterinden korusun  ne denir ki kimse kimsenin derdini bilmez
tarafından
Öyle canım allah iyi etsin insan bazen tükendiğini hissediyor
0 oy
(1,865 puan) tarafından
İkimizde o süreçte çok iyiydik heyecan sevgi hassasiyet ilgi vs süperdi. Bizde iki kişi evlenince evlilik ikisi arasında olmuyor ailelerde evleniyor resmen halay gibi oluyor isteyen gelip katılıyor. Bizim kültür olarak evli çifte bakışımız kadın ile erkeğe bakışımız farklı bu yüzden yaklaşımlarımızda sağlıklı olmuyor. İnşallah çocuklarımız yaşamaz evlilikleri ikisi arasında olur bizde yargıladığımız aile yaklayımında olmayız gelinimize damadımıza
tarafından
Inşallah canım aynen dediğin gibi iki kişiyken her sey yolunda aileler çok büyük problem oluyor hele kötülerse
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sevgililikte çok güzeldi bizim. Ama evlilikle daha da güzelleşti şükürler olsun. Allah geçim versin huzur versin gerisi boş
tarafından
Amin kuzum. Benim problemim ailesi herşeye karışıyorlar bıktım usandim artık
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bende oyle diyorum sevgiliyken hersey cok guzeldi . aklim olsa nisanli kalirdim en az bir sene 
tarafından
Öyle canım ya evlilik çok sıkıntıli insan evlenmeden her şey çok güzel geliyor evlenince goruyon hanyayi konyayı
(2,241 puan) tarafından
Allah feraha cikarsin canim kocanla cocugunla hep mutlu ol ailesine de he de gec
tarafından
Amin insallah canım sagol
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ben iyi ki evlendim keşke çok daha önce den evlenseydik diyorm<3

tarafından
Allah bozmasin canim
(2,067 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(213 puan) tarafından
Ben öyle düşünmüyorum açıkçası aile olmak düzen kurmak her zorluguyla güzel ayrıca sevgiliyken çok ozluyordum tokmak kafami sua na elimin altinda olmasi da çok güzel bise:))
tarafından
Yanında olması güzel zaten o ayri ama bazı sorunlar da insanı canından bezdiriyor
0 oy
(213 puan) tarafından

Sevgili omadan gorucu usulu evlendim 16 yasinda:(

tarafından
Öf zormuş canım
(213 puan) tarafından
Oyle canm hemde ne zor keske dedigim tek sey

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,288 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleksss (4,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 593 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu

381,926 soru

11,433,607 cevap

34,999 kullanıcı