0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar 5 gün önce doğum yaptım  dikişlerim çok fazla en az 10 feln .ve çok açıyor oturamıyorum kalkamıyorum bebegimle bile ilgilenemiyorum sadece emziriyorum  .Bana doktor ilaç vermedi acaba neden vermedi .bu arada 2 tanede ödem olmuş şişlik olmuş. Hastaneye gitmeye korkuyorum nasıl çabuk geçer  bana bilgi veriri mısınız 

12 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Normal dogum mu yaptin canim
(43 puan) tarafından
Evet normal doğum yaptım canm .2 iğne atmalarina rağmen herseyi hissettim yaa .piskolojim bozuldu resmen:(
(2,849 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bnce sen bi doktoruna gorun bn sezeryan yaptim dogumumu
(43 puan) tarafından
Hımm anladım canm
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
banada vermemişti satece dikişler için vermişti ilac
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Batikon vermedi mi bana ağrı kesici ve batikon vermişti 
(43 puan) tarafından
Parol verdi sadece  başkada bisey vermediler .kendim alsam eczaneden bi sorun olur muki
(12,861 puan) tarafından
Batikon al kullan seni çok iyi anlıyorum benim de çok zor geçti
(43 puan) tarafından
Tamam inşallah çok saol
0 oy
(538 puan) tarafından
Devlette mi özelde mi oldun doğumu. Çok geçmiş olsun. 
(43 puan) tarafından
Devlette oldum çok iyilerdi ebeler doğum değilde dikişler maf etti beni yaa
(538 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Tuvalette falan saç kurutma ile kurula ılık moda al. Nemli bırakma. Anne olmak ne kadarda zor Rabbim.
(43 puan) tarafından
Saol canm Allah razı olsun. Aynen yaa kıymet bilmek lazim
(538 puan) tarafından
Amin canım. Aynen ya.
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Normal dogum dikisleriyse banada ilac vermemisti doktorum  ama sende odem varmis doktora git bence mitlaka ilac verir
(43 puan) tarafından
Bilmesine rağmen vermedi
(5,519 puan) tarafından
Nasil bilmesine ragmen kontrolemi gittin yoksa dogum animdan berimi sislik var
(43 puan) tarafından
Doğum an8ndan belli var
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Nasil vermedi ya bana hem antibiyotik hem agri kesisi batikon sonra birde kan sulandirivi igne vermisti degerlerimden sonra 40 gun vurunmustum sen bi acile git goster canim
(43 puan) tarafından
Olmadı öyle yapıyım yaa
0 oy
tarafından
Canim.batikonda mi vermedi vermesi lazim ki cabjk iglesesin diye
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Bana da birşey vermemişlerdi ama ben batikon aldım kullandım ve ağrı kesici batikon muhakkak kullan canım yoksa iyileşmiyor kolay kolay 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hastaneye git canım yeni ameliyat olduğun için orası hissiz oluyor sıkıp ödemi çıkarıyorlar sen sıkıldığını hissetmiyorsun. Sonra da pansuman yapıyorlar. Ağrıların için parol kullanabilirsin süte geçmiyor
(7,935 puan) tarafından
Pardon ya ben sezeryan oldun sandım.
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Ben özelde oldum banada parol ile bir antibiyotik vermişti ama dikişler ayakta durdukça şişiyor onu ilac ile indiremiyorsun bol bol dinlen 
0 oy
tarafından
Antibiyotik ile ağrı kesici yazıyorlar genelde ama neden yazmamış anlamadım 
0 oy
(46 puan) tarafından
Terramycin merhemi sürüyorum  2 gündür 9 gündür doğum yaptım  1 hafta  ne yürütebildim ne oturabildim krem falanda yazmamış doktor  sadece bi batikonlu su verdi okadar hiç biseye yaramıyor  eşimde gitti o merhemi aldı yıkayıp kurutuyorum o bölgeyi  sonra merhem sürüyorum  gazlı bez koyuyorum o kadar inan o kadar rahatladım  ki 2 gündür gece yatıyorum  gündüz  yürüyorum orkid kullanmıyorum o pişik yapıyor  iyice rahatım eskiye göre bende daha dikişlere batırmaya gidemedim korkumam eller de  acır diye 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,103 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde kocişinin aşkı (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
+1 oy
30 cevap 575 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı

...