0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şimdi karabük'e gittik doktor eşimin yaşını küçük buldu ve bu değerler bu kadar az olamaz inanmam dedi burda da test ver dedi eşime bizde test için sıra aldık 3 şubata inşallah allah nasip ederse tekrar karabük'e gidecez sorum şu 

Bu testi yapmak için 3 ile 5 gün arası olması gerekiyor muş yaa özür dileyerek soruyorum affınıza siginaraktan hakkınızı helal edin ilişki olduğumuz gün sayılıyor mu yani cuma günü olsa cumartesi pazar pazartesi (günü test verecek) pazartesi günü 3.gün mu sayılıyor 2.gün mu sayılıyor 

Umarım sorumu sorabilmişim dır

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim 

Kızlar bu benim için çok önemli için de tekrardan bir umut belirdi...

Hepinizden allah razı olsun 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Siz bence garantiye alın cuma da dahil ilişkide bulunmayın 
-Reklam-
0 oy
(1,262 puan) tarafından
En garanti 3 gün hiç ilişki olmaması biz öyle verdik değerler 4 katı çıktı bide sigara felan içiyorsa içmesin 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bide asitli şeyler kesinlikle tuketmesin
0 oy
tarafından
3mbize dr 3 gun iliskide bulinmayin demisti persembe girin o zaman cuma cumartesi pazar dinlenin :D
0 oy
(24 puan) tarafından
En az 3 gun yapmamak gerekiyor diye biliyorum cuma gunu olursa tabiki 2 gun oluyor pazartesi erkenden verecegi icin 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cuma gunude yapmayin canim esin keciboynuzu özü alsin aktardan bide keciboynuzunun kndisini alsin hergun 1 kere kullansin asitli icecekler hazir gidalardan uzak durun  Rabbim sizede tez zmnda nasip etsin insaAllah 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Canim biz cumartesi iliskiye girdik ben dra soyledim bu zaman oldu diye dr yaninsaykende cumartesiydi girdigim gunu saydi pazrtesi tahlil verin soyledi insallah yuregindeki umut dogru cikar  cumartesi pazar pazartesi 3 gun verilmesi gerek bu zaman

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,310 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,702 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,089 göst.