0 oy
804 göst.
Aile kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Bugün hastaneye gidicektim uyandım eşime dedim ki hastane uzak 3 dolmuş degiscem biliosun. Benide götür orda oturur beklerim 2 saat yol cekmektense. Durduk yere bağırdı benim işim gücüm var dedi bende seslenmedim. Sinirlendim. Eşim kalktı çayını içti dışarı çıktı. Bı baktım kaynanam diyor ki fatmam(diğer ortanca eltim) gripmis benide götür kızıma bakım dedi. Eşimde tamam hazırlan dedi. Bütün cinlerim tepemde çıktı . Bende ağzıma geleni saydım. Bana gelince işin oluyorda anana gelince sesin çıkmıyor. ki kendisi bir dolmuşa binip kaynımin evininin önünde inecek ben 3 dolmuş degiscem. Deli oldumm o kadar kürtaj ölü doğum yaptım ameliyat oldum birinde gelim demedi. Has gelini grip olunca koşa koşa gitti bütün cinlerim tepemde akşama kadar dolmuşlar da süründüm

13 Cevaplar

+1 oy
(3,769 puan) tarafından
Beni yanlış anlama bacım ama allah ole bir eşe de çocuk nasip etmemiş öküz insanlar
(2,575 puan) tarafından
Sabahtan beri arıyor açmıyorum sinirden.  Saat 9dan beri dolmuşlar da Sürünüyorum. inan basım ağrıyor artık dolmuş yol korna seslerinden
(3,769 puan) tarafından
Mahfolmssndur yaa yolda hemde hamilesin vijdansz lar yaa
(2,575 puan) tarafından
Görür o gününü çok pis kafayı sardım gelince kavga var biliyor sabahtan beri aşkım canım oğlum nasıl yazıyor
(3,769 puan) tarafından
Sakin ol kuzum tabiki yaptığını yanına kar bırakma ama bebeğini ve kendini de dusum
(2,575 puan) tarafından
9 da çıktım evden akşam 5 te girdim. 2 saatlik iş için 4 saat yol çektim. Çıldırdım
-Reklam-
+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Allah esine hidayet versin aksam yemek falan yapma deki otobuslerde surundm yeni geldm yemek yapamadm ananda ye de valla dun esim beni sinir etti yuruyuse gotur dedm goturmedi abisigille gezmeye gtti bende geldgnde eve almadim kapiyi zili kirmaya getirdi 10 dk sonra aldm skiosa bise desin
(2,104 puan) tarafından
Kac haftalik hamilesin canm
(2,575 puan) tarafından
17+3 canim
(2,104 puan) tarafından
Daha senin minnakmis :) benim 31+6 :)
(2,575 puan) tarafından
Benim paşam daha küçük kız mı erkek mi seninki
(2,104 puan) tarafından
Benimki prensess :)))
+1 oy
tarafından
Gerçekten yaa sabır ! Okurken ben bile cok sinirlendim !! Karninda senn bebegini taşıyor !! Madem okadar anana düşkünsün niye evleniosun be adam !! Otur ananin dizinin dibinde !! Eşlerine deger vermeyi ogrenemediler bir türlü !
(2,575 puan) tarafından
Bana işim gücüm var diyor anasına gelince hazırlan diyor bende ağzıma geleni saydım. Dalga geçer gibi tamam başka zaman seni götürürüm dedi bende yüzüne kapattim
+1 oy
(13,669 puan) tarafından
Hiç bişi deme boşver.  Sen  başımın tacısın da desen haksız duruma düşeceksin.  Hiç sesini çıkarma Allaha havale et, Allah senin hesabını sorsun inşallah 
(2,575 puan) tarafından
Ben ne zaman biyere götür desem isim var diyor anası deyince tamam hazırlan diyor. Annem gile gidiyorum dönüşte gel al diyorum dolmuşla git diyor. Anası beni fatmam gile götür diyor tamam diyor hiç ikiletmiyor
+1 oy
(1,436 puan) tarafından
Canim esin senı dusunmemiş kaynanan dusunmuyo diye hc uzulme btun suc esinde tmam annesinide götrsun ama senide götrmeli ck dusuncesiz:(
(2,575 puan) tarafından
Annesi prenses canım
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Allah eşine akıl fikir versin 
(2,575 puan) tarafından
Sabahtan beri sinirden kuduruyorum
0 oy
tarafından
Allah esine merhamet versin bütün işini gücünü birakip kendisinin goturmesi lazımdı
(2,575 puan) tarafından
Bı kontrolde gelmez diğerinde gelir. Ama böyle yapması beni deli etti
tarafından
haklisin canım bide grip yani eltin alt tarafı grip
(2,575 puan) tarafından
O eltimin tırnağına iğne batsa ailecek seferber olulrlar. Benim canımdan can gitti bı gidim demedi
tarafından
eltin bilmis mi onlari tersliyor mu
(2,575 puan) tarafından
Tersliyor kız onun evinde buzdolabını asla açamaz. 11 e kadar uyusa seslenemez. bize geldiği zaman bu elin kizlari nasıl insanlar 11e kadar yan gelip yatıyorlar diyor
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. Hamile karısı o kadar yol gidecek anasını kendisi özel götürüyor. 
(2,575 puan) tarafından
Bide eve girene kadar kapıda bekletiyor kaçıracak sanki biri. Eve giriyor ondan sonra eşim arabayı çalıştırıyor
(6,722 puan) tarafından
Ikinizi karıştırıyor herhalde kuzum ona karısı gibi davranıyor mübarek:/
(2,575 puan) tarafından
Ben gencmisim onun halı yokmuş dolmuslarda surunemezmis
0 oy
(594 puan) tarafından
Ahhh bu erkekler biride benim basımda.. benden baska herkese koşarrr
(2,575 puan) tarafından
Ya aynı aynı anasına gelince tamam. Bana gelince bagiritor. Normalde anaci değil bana diyor yaşlı kadin. E ben neyim? Kimim? 3dolmus nerde tek dolmuş nerde.
0 oy
tarafından
Hepsi aynı işte analarına laf etmiyorlar bugün benimse cinlerim tepemde 
(2,575 puan) tarafından
Senin neyin var kız. Benim kulaklarimdan duman cikiyot sinirden
(1,436 puan) tarafından
Sn niye snirlisn
tarafından
Ayyy hiç yazasım gelmiyor yazarken telefonu kıracam diye korkuyorum benimde karnıma ağrı girdi sinirden bacaklarım ağrıyor basamıyorum resmen
(2,575 puan) tarafından
Aynı durumdayım buraya döktüm icimi
tarafından
Ben dökerim de hangisinde başlığım hangisini anlatayım ki allahım diyorum.baska bir şey demiyorum
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Eşine ayrı, kaynanana ayrı sinir oldum..

Konuşmasan gtmesen gelmesen bu seferde biz size ne yaptık çocuum derler :)
(9,205 puan) tarafından
Valla ben ikisine de oldum. Senin da başından o kdar çok şey geçmiş birinde çıkıp gelmemş duygusuz kadn..
En iyisni yapıyorsun gtmeyerek. Eşin ne diyor peki bu duruma? Malum çok anacı olunca surekli gidip gelmek isterler..@
(2,575 puan) tarafından
Anaci değil normalde. Ama yaşlı diyor yazık diyor. Normalde azarlar kızar anasına. Başıma o kadar olay geldi eşim gel gidelim diyormuş ben üşüyorum gelemem hava soğuk diyormus.  Eşim de sürekli gitmez bende. Ayda bir oda bi misafir gelince onlara. Ama söz konusu biyere gitmek oluncs öncelik anası. Ben birşey desem isim var diyor anası deyince tamam diyor.
(9,205 puan) tarafından
Allah allah valla ilginç. Bu anlattğnı okuyunca direkt anacıdır die duşundum ama değilmş. Oturup sakince konuştun mu peki neden boyle yapıyorsn die
(2,575 puan) tarafından
Yaşlı diyor. Yazık diyor. Ben sana götürme demiyorum ama önce bı beni düşün o dolmuşa binip kapıda inecek ben 3cdolmus degiscem. Hamileyim biliyon yuruuemiyorum belimin agirisindan. Bana günah değil mi? Bana yazık değil mi her seferinde aynı. Konuşuyorum tamam diyor sonra aynı.
(9,205 puan) tarafından
Allah sabır versin o zman :(
0 oy
(422 puan) tarafından
Canim benim nolursa olsun esin o senin burdaki laflara gelipde da faxla doldurma kendini yapmis bi hata gelince guxelce konus sn esini da i tanirsin herzman yanlisi olan bi insansa tmm belki dusunememistr birden anesine tamm demistr dahada donememistr n bilim yani geldiginde tartismak yerine raht raht laf sokark guxelce knus bn ole yapiom mesela :)
(2,575 puan) tarafından
Konuşuyorum guzelce. Tamam diyor sadece biyere goturme konusunda her zaman öncelik annesi. Sinir oluyorum
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ayy esim böyle yapcakta dusunemiyorum.. banada annesinede yapmaz isten cikip gelir cikmasi zor aslnda ama yinede umursamaz birakir gelir.. ben bi süre bakmazdm yuzune canim annesi.konusu olmasa bile o cocugu nasil yaptysa seni hastaneyedede mecbur götrcek boyle umursz davraniyosada benm cocugun demicek ozmn
(2,575 puan) tarafından
Normalde birinde geliyor digerinde gelmiyor kontrole hani gelmemesine birşey demiyorum ama ben dolmuslarda Sürünüyorum ona sinir oluyorum
(1,964 puan) tarafından
Vakti varsa herturlu gelmesi gerek bence canm beni kaynbabam gotryr ama.esim de izin aliyor gotryor bazen yok desemde. Ama isim var deyip annesini gotrmesi ayip yani

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 407 göst.
0 oy
17 cevap 733 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 955 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu