0 oy
1,209 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Amcamın kızı aradi bugün bebeği 1 yaşında henüz bu yöntemle hamile kaldım dedi. Eşide korunuyrnuz kendide artık neye güveneceğiz şaşırdım:(

11 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından

Hiçbir yöntemin %100 koruyuculuğu olmadığını biliyoruz zaten. Ve kaldı ki onca önleme rağmen olduysa allahın takdiri. Ol demiş ve olmuş. O kadından bir can yaratmayı istemiş :angel:

tarafından
Aynen oyle cwnim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tuğbasu sen git kordonlarını bağlat 
(3,163 puan) tarafından
Ya güldirdun beni ☺☺
tarafından
Hahah kiz o mu bu pitircik hanim ne pitircik☺️☺️
tarafından
Valla ya sende kurtul bizde kurtulaaak tugaa summm
tarafından
Hayır kurtulmak amaçlı demiyorum sadece sürekli prezervatif ve spiral soruyor sen korun tedbirini al gerisini RABBİM bilir
tarafından
Bence gitsin rahimini filan aldirsjn tovbe yarabbim ha hamile kalicam ha kaldjm
0 oy
tarafından
Baktin tugba su deyince cevap alamiyom bide pitircik hanim mi olayim dedin sen seni seni☺️☺️☺️☺️☺️sen tüpleri filan komple baglat gitsjn kiz
(10,411 puan) tarafından
Hahahaha kız bu akşam buralar çok eğlenceli kop kop☺☺☺
tarafından
Biraz olsun hepimiz kafa dagitabiliyorsak ne guzel
tarafından
Aynen tugba su sagolsun hahahah☺️☺️☺️
(10,411 puan) tarafından
Tubasuu çok yaşaa oleyy
(1,186 puan) tarafından
Ayyyy ne eğlenceli ya benim 9 uyuyan oğlum saat kaç olmuş uyuduğu yok kafa yiycem
0 oy
(179 puan) tarafından
Canim bak ben saglikciyim hicbir yöntem  %100 korumaz ama doğru kullanmak çok önemli sen spirali taktirir sonra hic gisip kontrolunj yaptırmazsan prezervatifi delik mi diye kontrol etmezsen ucuz olsun diye kötüsüne kacarsan hamile kalirsin hi her önleme ragmen olduysa allahin takdiri ama ben 5 senedir evliyim 4 sene dogum kontröl hapiyla korundum ve hiçbir sıkıntı yasamadim ama hamile kalanlar var 
0 oy
tarafından
Yuh ya bukadarda olmaz.Biz geri cekilme yontemiyle 2 yıl korunduk ki bir koruma yontemi deil bu.Vardır onda bisey ya.Spirali kaymistir.kontrolune gitmemistir.Prezervatif yirtik falandir yada hemen kullanmamistir prezervatifi.Yoksa cok zor.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her türlü hamile kalırsın tugba su sen kocayı boşa en iyisi :D 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
 14 ay oldu doğum yapalı çekilme yöntemiyle  korkmuyorum gayette etkili 
0 oy
(204 puan) tarafından
Ben 5 ay oldu evleneli 5 ayda da hap kulaniyorum sukur .. 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Prezervatif ve sprale karsin bir bebek dunyaya gelecekse ona bakmak boynumun borcu olsun;)
tarafından
Bak bu guzeldi hahahah ozel cocuk olur☺️☺️☺️
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Nasil biseyki millet boyle hamile kalamiyo o hem spral hemde prezervatifle hamile kalmis ben şok
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Kız senin korunma derdin ne olacak ya :) *takılıyorum :) rahatla bir yavrum varsa nasipte önüne geçemezsin olacak olan oluyor demek ki 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
8 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 180 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 437 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
20 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,054 cevap

34,882 kullanıcı

...