0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 20 gün önce sezaryenle doğum yaptım afedersiniz bugün büyük abdeste çıktığımda baya bi kan geldi makatımdan çok korktum. Hem miktar olarak çok fazla hemde taze bi kandı rengi kıpkırmızıydı neyden dolayıdır doğumla alakalı olur mu. Bunun için hangi bölüme gidilir

9 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından
Canım basur malesef sekiz senedir çekiyorum 
(57 puan) tarafından
Ay ne olacak peki ilk defa geldi bi daha gelir mi tedavisi nasıl bunun ilaçla mı
(571 puan) tarafından
Her zorlandığnda gelio kuzum eğer ilerlemis se ben bı tedavi bulamadım ailede genetik bizim çoluk çocuk büyük küçük herkes de var ameliyat olanlarda var bizde ama yine çıkıyor yediklerine dikkat etmen gerekiyor
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Doğumda zorlanmış olabilirsin

İnşallah basur değildir dikkat et yinede
(57 puan) tarafından
Sezaryenle doğum yaptım ay basur olunca ne oluyo
(3,446 puan) tarafından
Tedavisi var canım ya çok ileri derecede olanların ameliyat i bile var bende de ara ara gelir sıkıntı yaşamadım
Zorlanmaya kabız olmamaya bak bu süreçte
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Basur olmustur canim eskiden yoksa bile dogumda oluyomus aci eksi ve baharatli yiyeceklerden uzak dur
0 oy
tarafından

Canım genel cerrahi bölümü ben 3 ay çektim utandım :blush:gidemedim ama artık dayanılmaz oldu şişti yandı mecbur gittim ama iyiki gittim iki kremle 4 gün de geçti :wassat:

0 oy
(14 puan) tarafından
Aynısı oldu bende sezaryen im bidaha olursa gitcem
0 oy
tarafından
Yüzde doksan basurdur o 
0 oy
tarafından
Basur olmuşsun galiba bir doktora görün 
0 oy
tarafından
Malesef basur olabilir bende var daha çocuğum dogmadi ama gecen seneden beri kabizlikla oluor dikkat et yediklerine. Benimki asiri kanamaz bi damla catlak gibi ağrıyor bazende içten aşırı kaşınıyor yani deliricek gibi oluyorum 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bn normal doğurmuştum büyük abdest yaparken bildiğin ağlıykdum çatlak vardı çok canım yanıyodu ıkınmaktan olmuş bide kabızdım tam 3 ay utancımdan dr ya gitmedim en sonunda pes ettim anca gösterdiğimle kaldım çatlak var ilaö veremem emziriyon dedi kabız olmadım 2-3 hafta düzeldi çok şükür bnimde kanamam oluyodu hemde öyle böyle değil neyseki basur değildim o daha beter bnce erteleme git hemen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 468 göst.
0 oy
12 cevap 315 göst.
0 oy
4 cevap 134 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...