0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından

Merheba kızlar, sadece yazıb, paylaşmak istedim.  Annem ve babam bir birlerini çok sevmişler. Aileler razı olmayınca babam annemi kaçırmış. Ben 9 aylıkken babam  zehirlenmeden vefat etdi. Annem bütün ömrünü bana ayırdı, bütün gencliyini. Babamın annesi ve babası, yani ninem ve dedem. Beni elleri içinde büyütdüler. 10 yaşıma kadar ninemin belinde büyüdüm. Şimdiye kadar  her derdime koşar, her şeyimi yapardı.  En büyük hayalı benim düğünümü görüp, sonra vefat etmekdi. Düğünümden sonra ölmeyi çok istiyordu. Toprağa verdiyi 2 evladının yanına gitmek için. Düğünümden 1 hafta sonra  tansiyon vurdu  yoğun bakıma yerleşdirildi.  Ve 20 gün sonra vefat etdi. Son anlarda beyni ölmüşdü.  Hiss etmiyordu. Amma ben nine diye seslendiğimde bana, "ay can meleğim" dedi. Her kes ağladı ve yine beyni öldü. Ninem vefat etdiği saatlerde haberim yoktu, amma hemin an  kulağıma ses geldi, sanki kimse "ninen vefat etdi" dedi. Kalbim sançdı. Ve ben onu itirdim. Pamuk gibi olan bedeni kurumuşdu. Her zaman onunla gidib geldiyimiz yoldan  cenazesini aparıyorlardı. O kadar melek kalöliydiki, kimseye kin beslemez her kesi temennasız severdi. Ben onunla çocukluğumu, mutluluğumu, babamı yeniden gömdüm

image

image

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum benim ya. :( Allah rahmet eylesin.mekani cennet olsun..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin canim mekanı cennet olsun
0 oy
(7,935 puan) tarafından

İkisininde toprağı bol olsun. Ebeveyn kaybetmek çok zor acı birşey ben de annemi 10 ay önce kaybettim. :(

tarafından
Seninde basin sağolsun abla Allah sabir versin dayanma gücü versin benim en buyuk korkum evlatlarimla annemi kaybetmek :(((((
(7,935 puan) tarafından
Allah onlara uzun ömür versin
0 oy
tarafından

Mekanı cennet olsun inşallah<3Benide babaannem büyüttü.Rabbim cennetine alsin ikisinide <3

0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun insallah :( 
0 oy
(452 puan) tarafından
ALLAH rahmet eylesin canım benim ya mekanı cennet olsun inşallah 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin öbür dünyada canım. Allah razı olsun hepsinden. 
0 oy
tarafından
Kiz ben zaten ağlak bi insanım valla gozlerim doldu Rabbim mekanini cennet eylesin insallah
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Masallah ya sen ne kadar da guzelsin 

Rabim babaannene rahmet merhamet eylesin mekkani cennet olsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım ya . Allah sabır versin sizlere . Mekânı cennet olsun . 
0 oy
(373 puan) tarafından
Allah babanada ninede  rahmet etsin
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cennetinde kavuştursun inşallah bende bugün senin resmine baktım masallah ne kadar güzelsin kaderin ve evlatlarında senin gibi güzel olur inşallah 
0 oy
tarafından

Mekanları cennet olsun inşallah ,

Rabbim merhamet eylesin inşallah

0 oy
(742 puan) tarafından
Allah rahmet etsin inşallah  benim dedemde  benim düğünümü görmeyi çok isterdi göremedi cennette kavuşun 
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin cano dünyanın kuralı bu biri gider biri gelir bu arada azerisiniz galiba 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 240 göst.
30 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,199 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...