0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (1,065 puan) tarafından

Çinde bir kadın bebeği emerken  ısırdı die makasla 90 yerinden  kesikler atmış 8 aylık bebek 103 dikiş atmışlar  bebeğe ve çin hükümeti anneden alıp yuvaya teslim etmişler 

Allah belasını versin burda o kadar evlat  die hasretle bekleyen arkadaslarımız varken ve bilmediğimiz onca evlat bekleyen  anne baba rabbim  bunun gbi şerefsizlere veriyo  hikmetinden sual olmaz tabiki ama böyle insanlar ne anne ne baba olmalı içim o kadar  acıdı ki bebeğin haline o kadar üzüldümki yani anlatacak kelime bulamıyorum :'(  nereye gidiyoruz ey insan oğlu  kıyamet kopmadıgına şükür   deprem sel değil  kafamızdan aşağı taş yağmadıgına bin şükür:ermm:

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oha ya oha oha oha nasıl kıymış nasıl kesmiş allahım yaşadığımız bu felaketler az bile 
(1,065 puan) tarafından
Aynen kızgın ateş yağcak tepemize
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bebegim saglikli olsunda beni sabahlara kadar uyutmasin isjrain yara bere icinde olayim yeterki yavrum saglikli olsun diye duva ediyorum millette nasil vicdan var allah cezasini versin
(1,065 puan) tarafından
Amin allah kahretsin böylesini
tarafından
Valla okuyunca gozlerim doldu
(1,065 puan) tarafından
Resimli  olarak atcaktım haberi ama atamadım  etkilenen cok olır die cocugu gösterio  dikişli halini falan
tarafından
Bakicam canim simfi
0 oy
tarafından
O kadına insan demek bile hata Allah belasını versin denir sadece
(1,065 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(452 puan) tarafından
Allah belasını versin ya yapılırmı bu nasıl kıymış ya o küçücük yavrucağa 
(1,065 puan) tarafından
Ben duyunca içim sızladı o nasıl dayandı onu bırak evladım o acıya nasıl dayandı :(
(452 puan) tarafından
ALLAH belasını versin hiç hayır görmesin kendinen emi. beduyı hayata sevmem ama kanım dondu
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Allahimmmm nasil bir yavruya kiyabiliolar boyle heleki kndi cocuguna sen merhamet ver su insanlara boylelerini diri diri gomeceksin pislikler 
(1,065 puan) tarafından
Aynen insan kendi  canına nasıl bunu yapar
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Allah kahretsin o anneyi ya öyle annemi olur var oyle vahsi insanlar bende mynette az once bi haber gördüm bebek 10 aylık sadece yarım kilo almış bakimsizliktan sonra bakmislar bebek büyümüyo tamamen ac bırakmışlar ölmus amerikada olmus bu olay makemede babanin açıklamasıda cok celimsiz gucsuzmus buyuyce bile hic bir is yapamazmis hic bir ise yaramazmis Allah bildigi gibi yapsin böyle insanlari
(1,065 puan) tarafından
Bende okumustum bunu allahım ıslah etsin
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Kanım dondu yaa deli oldum şuan :'( lan ben kızıma bağırınca bile kızıyorum yaw kesmek nedir yaaa kesmek nedir:@@@@  

tarafından
Doğru canım bende baktım bakmaz olaydım tombul bir bebek yüzü kesik kesik dikiş dolu arkadaş keşke paylasmasaydi uyuamam gayri
(1,065 puan) tarafından
Bende gördüm içim sızlıo şimdi  böyle haberler yüzünden internete girmeye korkar  oldum
tarafından
İlla internette girmene gerek yok ki bu platform sağ olsun her şeyi yetiştiriyorlar
tarafından
Biri ileride osursa kokusu yayılmadan bizim haberimiz oluyor :((
(1,065 puan) tarafından
Burdakilerin aucu ne ki  kimse paylasım yapmasa haberler bangır bangır söylüyo herşeyi  o zaman tvde kullanmayalım  telefonda  etkileniliyorsa yada böyle şeyler tepki cekecekse platform kullanılmasın
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Şeytan kadın insan kendi çocuğuna nasıl kıyar yaaa. 
(1,065 puan) tarafından
Vicdansız insanın önce kalbinde vicdan merhamet olmalı
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Ya paylaşmayın şunları ya gerçekten yüreğim dayanmıyor 

Kadının biri bebeğini evde bırakmış gitmis ölsün diye kaç sene oldu o psikolojiyi atamadım içimden hergun 1 yenisi oluşuyor :'(

tarafından
Aynen keşke paylasmasaydi anne olarak gerçekten psikolojimiz bozuluyo ya depremi uyarmak için paylaşıyorlar tamam da yani bunu paylastin da ne geçti eline
(1,065 puan) tarafından
Paylaşmıyalımda illaki bebeklerimize kızdıgımız yoruldugumuz zamanlar oluyo  bazen okuyırum burda dayancak gücüm kalmadı bebeğüm uyumuo kızıyorum bağırıyorum gibi paylaşımlar  görüyorum belki dedim kimse bebeğine bağırmaz bundan sonra  zaten adı üstünde bebek sen bagırdıkca o daha cok korkup ağlıcak sakin  sakin  sustırmalıyız evlatlarımızı  dünya aldı başını gidio daha cok sahip  cıkalım sevelim ailemizi evlatlarımızı
tarafından
Canım Emin ol o bebeğine kızanlar haberlerde internette bir sürü haber görüyor bir sürü bebek ölüm haberleri duyuyoruz bir sürücü cani anne duyuyoruzyani sen burada paylaşmazsan da görüyorlarbebeği hasta olan var daha önce ölen var ya yani bebeğine kılacak olan her türlü kızıyor
(1,065 puan) tarafından
Haklısın ben paylasmasam internet bu gibi bi sürü haberle dolu insanın kafasına dank demesi önemli
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben bazen sesimi yukseltiyorum korkup agliyo diye sariliyorum minicik bebeden ozur dileyip opuyorum . bu anne degil insan degil rabbim dogru kisiye evlat versin insallah . hani diyoruz ya hayirli evlat diye hayirli anne baba olmak da onemli 
(1,065 puan) tarafından
Aynen katılıyorum herşeyin hayırlısı lazım isterken
0 oy
tarafından
canım tamam anlıyorum depremi paylaşıyorsunuz uyarmak için de ya böyle şeyleri paylaşmazsan kız nasıl olur acaba gerçekten insanın psikolojisi bozuluyor ya gerçekten gerçekten üstelik bebek konusunda o kadar hassas olmamıza rağmen bu platformda böyle şeyler paylaşıyorsunuz ya elinize ne geçiyor çok merak ediyorum
(1,065 puan) tarafından
İyide birtek bn değilim  herkes görmek istemediğimiz birçok şey paylasıo mesela bebek ölümleri kayıplar  bende hassasım üstelik bir evlat kaybetmişken o haberler benide  kahredip uykusuz bırakıo  demek istedigim herkes 1 fazla düşsün evlatlarının üstüne
Bu platform o kadar haber gördükki  hepimiz bazı seylerden etkilendik
0 oy
(2,066 puan) tarafından

:'(Birkaç defa okudum inanamadım.. Dün bebeğim uçuk olan dudağıma tekme attı kızamam bile ağzı var dili yok o hala çok küçük ne bilsin iyi yi kötüyü, doğruyu yanlışı. :(çok üzüldüm keşke hiç postu açmasaydım ne kadar etkisinde kaldım anlatamam 

(1,065 puan) tarafından
Bende okudum  bi kaç  defa insanın beyni basen anlayamıyor gercekmi die okuyorum sürekli     benimde kızım bazen canımı yakıo ama napayım kızsam ne anlar bagırsam ne karşılık verir  minicik bir beden kendini nasıl savunur :(
(2,066 puan) tarafından
Yavruma baka baka Çok ağladı...
0 oy
tarafından

Psikilojisi bozuk ruh hastası kadın:angry:

(1,065 puan) tarafından
Aynen bide sağlık görevlisiymiş
tarafından
Öğretmen...Doktor...Ebe...Polis...Hemşire...bunlar gibi meslege adam secerken psikolojik testlere tabi tutmalilar.Bu kadin kendi cocuguna yaptiysa hastalara neler yapmistir.
0 oy
tarafından
Din yok iman yok vicdan yok merhamet yok ne olacak biride oyun oynayacam diye cocugu alip susturmamış çocuk ağlaya ağlaya çatlamış bende az bi ağlayacaklar diye allahım diken üstünde duruyorum 
(1,065 puan) tarafından
Aaaa onu duymadım hey allahım oyun b.okuna hay bataydı oynadıgın oyun allahın cezası
tarafından
Kendiyle bir yerin dibine batsın inşallah bizim türklerde yok mu böyle s.lagin teki biberona süt koyup küçücük bebeğin başına bırakıp sürtmeye gitmiş sevgilisiyle çocuk aç bilaç ölmüş yattığı yerde allah boylelerinin canını kolay almasın inşallah
0 oy
tarafından

Bu gidiş nereye bilmiyorm ama , artık herkes kendi menffatini düşünür Halle gelmiş ,suçsuz günahsız çocuklar dahi iskenceye maruz kalıyorsa diyecek birşey yok ...

(1,065 puan) tarafından
İşkence   istismar    ne ararsan var cocuklar üzerinde artık allahım hayır etsin gidişatımızı
0 oy
(22 puan) tarafından
Ayyyy gordum yaaa o haberi manyak ******** kadin bide hemsireymis kisilik bozuklugu varmis yazik gunah bebege yuzunde bi suru dikis vardi icim acidi resmen 
(1,065 puan) tarafından
Aynen sağlık görevlisi birde   canlarımız kimlere emanet yaa her yerde var böyleleri

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 242 göst.
0 oy
4 cevap 122 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 293 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sorgu sual (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu