0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

kizlar ben kayinvaliden ile iyiydim hamilelikten önce ama bazen tezcanliligi merakliligi misal bana geldiği zaman benim dolabıma falan izinsiz bakar yatak oda dolabıma bunu ozamanlar göz ardı ediyordum ama şimdi batıyor bana geldimi o yatak odasını kapasini kapatıyorum anladığını zannetmiyorum bu seferde bebegin odasına dadanıyor biri geldimi direk ne aldıysak bak ben bunu aldım diyip alıp geliyor sınırımı zorluyor ters ters bakıyorum ama o anlamaz nasıl anlatsam çok tezcanlı meraklı değişik bise misal arkadaşım doğum yaptı ben yanına gidene kadar baktım oda orda düşünün yani biraz gıcık kaptım gibi ya ams eli çok acil çok iyi niyetli bebeğe herşey alıyor erkek olduğu için sporcu şeyler alıyor anne böyle alma dediğim zaman sen et ver bana cocugumu diyor senin çocuğun da benim neyim diyorum çocuk doğmadan bekliyor sevmek için bizi daha rahat bırakmaz heralde çok sevsin ilgilnsn istemiyorum cnku sevmeyi bilmiyorlar abartıyor canimi sıkıyor acaba çocuk olunca rahat bırakır mı bizi zırt birt kendi evine davet eder bize geldimi oturmaz durmaz ona gittik mi 1 gün kalıyoruz eve gelecek niye gidiynz diyor bende haliyle diyorum ev donattin ya bize oraya gidiyoruz diye inan evladımimi kıskanıyorum yoksa hamileliktenmi bilmiyorum ama çocuğumu sevmesini kaldıramıyorum kucaktan indirmez heralde lafimi esirgemeyi düşünmüyorum ben gelemem böyle şeyle ya resmen gün sayıyor doğuma ne acelen var diyorum bu benim ilk çocuğum kimse opmesin fazla samimi olmasın diye telkinlerde bulunuyorum ama kulağından girip çıkıyor umursamıyor kötü olacaz diye korkuyorum inşallah düzelir de evladımi kendim yetiştiririm tek dileğim bu kendim yetistirim bizi rahat bıraksın 

1 cevap

0 oy
(340 puan) tarafından

Bence tavrını koy benm kaynvalidemd3 kizinin cocugunu Kendi çocuğu gibi benimsemis cocuk anneyi takmiyor yanlis bi durum ben bastan ssoyledm mesela tavrimi koyuyorum herkes yerini bilmeli bence

-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 67 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Roza (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 618 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynepguler27 (27 puan) tarafından soruldu

378,142 soru

11,317,933 cevap

34,764 kullanıcı

...