0 oy
1,442 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

hamileyim kizlar:(( ben hala şok içindeyim 

Bu deger kaç haftalık oluor acaba 

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Anaaa gozjn aydin kiz daha cok yenii
(3,769 puan) tarafından
Aaa 4aylikken ikinci ccgn daha mi oldu yani canım? Masallah allah sağlıklı sıhhatli kucgna almayı nasip etsin inşallah
(3,769 puan) tarafından
Rabbim gönlünüzden ne geçiyor ise fazlasını versin inşallah allah razı olsun senden canım hiç bıkmadan sorularımı cevapldn
tarafından
Ben bebegimi kaybettigim icin tekrar dusunduk
tarafından
Estagfurullah canim
(3,769 puan) tarafından
Basın sağolsun bacım rabbim meleğini korusun ❤
-Reklam-
+1 oy
(34 puan) tarafından
Hayırlısı olsun insallah
(3,769 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
tarafından
Aaa hayırlı olsun kuzum cok cok cok yeni ya
(3,769 puan) tarafından
Saol kuzum
Hiç beklemiyorduk daha doğrusu 3 4sene sonra istiordk ama allahın isi rabbim onca denemede nasip olmadı 1 2 sene geçti kızım oldu şimdi ise cabalamdk buna rağmen nasip oldu ne diyecgmi  şaşırdım iyice
tarafından
Hayırlısı buymus demek ki canim. Ne kadarlik kızın
(3,769 puan) tarafından
13aylik cmm
tarafından
Büyümüş canim maşallah 2 yasinda olacak neredeyse. Hic korkma büyür giderler birlikte insallah
0 oy
tarafından

Hayirli olsun olmuyor müydü ki canim hic anlamam değerlerden fln

tarafından
Olmaz inşaallah olacak olsa doktor uyarirdi Allah da vermezdi diye düşünüyorum
(3,769 puan) tarafından
Rabbim gönlünüzden ne geçiyor ise fazlasını versin inşallah allah razı olsun senden canım hiç bıkmadan sorularımı cevapldn
tarafından
Amin inşaallah Allah razi olsun dualarin icin birmukabele
(3,769 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤⚘❤❤❤
tarafından
Kalp kalp kalp :)
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Ay canim hayirli olsun sanirim cok cok yeni daha :) cunku 5in ustu olmasi lazm diye blym senin 7ymis :)
(3,769 puan) tarafından
Hiç beklemiyorduk daha doğrusu 3 4sene sonra istiordk ama allahın isi rabbim onca denemede nasip olmadı 1 2 sene geçti kızım oldu şimdi ise cabalamdk buna rağmen nasip oldu ne diyecgmi  şaşırdım iyice
(2,201 puan) tarafından
Olsun kuzum allahim yardim eder ins sag salim kucagina al ❤❤  demekki hayırlısı boyle :) tekrar tebrik ederimmm
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Abooo  :ermm: 2  3 haftalık civarı kuzum hayırlı olsun istoyo muydun :/

(3,769 puan) tarafından
(3,446 puan) tarafından
Kiz iki üç haftalık bebek 7 olur mu semos
(2,423 puan) tarafından
Değil mi 0 3 hafta yazıyordu nete :D kuzum allah nasip etmiş napican  zor olur  ama birlikte  büyürler inşallah
(3,769 puan) tarafından
Kas h. Kuzum bunda bile ne sıkıntılar çektimdi maadi acıdan da kötüyüz:/ inşallah onada banada birşey olmaz
0 oy
tarafından
hayırlı olsun canim
(3,769 puan) tarafından
Saol canım inşallah olur:(
tarafından
size layik görmüş vermis rabbim zor olur ama bakarsin canim
(3,769 puan) tarafından
Kas h. Kuzum bide maadi acıdan çok zoruz yoksa tabiki rabbim nasip etmiş basım üstüne:(
tarafından
evet insan maddi manevi cok zorlanıyor insallah bereketiyle gelir minnak
(3,769 puan) tarafından
INŞALLAH BACIM
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Canım 5 in üstü hamilelik değeri sayılıyor ama bnm 90 çkmştı 15 20 günlük demişti sen 2 3 gün snra bidaha yaptır yükselmişse 3 4 hftalık flndır
(3,769 puan) tarafından
Doktor iki hafta sonra kadın doğuma git dedi az değer ddi sence ne yapayım smdi ben:(
(1,455 puan) tarafından
Bn 90 çktğı halde 2 hafta sonra gtmiştik anca keseyi görmüştük çok küçükmdaha 2 hafta sabret öyle git kuzum
(3,769 puan) tarafından
Tamam bitanesi allah razı olsun
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bilemedm bnm ilk ogrendigimde 78di adetimden 4 5 gun.oncesi falandi..

Hayırlı olsun kuzum inşallah hersey gonlunce.olsun saglicakla kavusursun insallah kuzuna
(3,769 puan) tarafından
Benim de adetim e tahmini 7gun fln var cnm
Allah razı olsun bacim
(1,964 puan) tarafından
Daha miniciktir annesi bi kac gun snra bidaha baktir. Rabbim iste dogru zaman bu zaman demkki hayrlisi olsn kuzm hakkinda :)
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Canim varsada cok cok yeni  sen 2 gun sonra tekrarla 2 kati artmasi gerekiyoo 5 i gecmis degerin ama 7 de cok fazla degl sen 2 gun sonra testini tekrarla rabbim insallah saglikli hayrli evlat nasip etsinnn
(3,769 puan) tarafından
Doktor iki hafta sonra kadın doğuma git dedi az değer ddi sence ne yapayım smdi ben:((
Amin Inşallah canisi allah razı olsun
(2,110 puan) tarafından
2 gun sonra saglik ocagnda betani olctur canimm eger varsa 8. Haftanda git hem kalp atisinida dnlersin :)
0 oy
tarafından
Anaaaaammm hayirli olsun kizz istemiyodun 
(3,769 puan) tarafından
Istemiordm kuzum hani kızım daha çok küçük ve ben kas h. Hani 3 4aene sonra olsun istiordm
tarafından
Hayırlısı olsun canim
0 oy
(434 puan) tarafından
Sanırım iki haftalık. Çünkü ben 4 haftalık öğrendim 450 filan çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Günden güne iki katına çıkması gerekiyormuş. Hayırlısıyla kucağına al canım inşallah. :))
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Adet gecikmesi var mı veya daha ne kadar var korkutmak gibi olmasın ama benim bir yıl önce adete daha vardı bir hafta falan yaptım 19 çıktı buna bile doktor çok düşük bu şekilde sağlıklı bir gebelik olmaz dedi bende inanamadim sonra gerçekten değer düzgünce artmadı ve kürtaj olmak zorunda kaldm dış gebelikmis 
(3,769 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim
Benimde adetime tahmini 7gun fln var
(1,462 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah öyle bişey değildir ama muhakkak takibe alın Allah muhafaza öyle biseyse eğer erken öğrenmenin çok çok faydası oluyor
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Anammm akkıza kardeş geliyo Allah hayırlı etsin 
(3,769 puan) tarafından
Sorma valla geliyor snrm :))
Amin Inşallah canisi allah razı olsun teyzesi
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Net bısey diyebilmek icin 50nın uzerı olması gerek diye biliyorum bence bıkac gun snra tekrarla 
(3,769 puan) tarafından
Iki hafta sonu kadın doğuma git dedi az değer ddi sence ne yapayım smdi ben
(1,826 puan) tarafından
Haftaya tekrar baktır degerıne hayırlısı olsun ınsallah ıstıyosan nasıp olur ben 87ıken ogrenmıstım
(3,769 puan) tarafından
Istemiyorum ama hayırlısı olsun diyorm bacım
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun:)))))
(3,769 puan) tarafından
Saol canım benim:)
0 oy
(536 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım 
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı olsun
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim. Korkma. Rabbim rizkiyla verir. Hic sıkıntıya girme dusunup. 
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım. Amin Inşallah canisi inşallah kizimdan dolayı zaten bi çok şey var beşik vs kız da olsa erkek de kızımın kucuklklrni giydrmk zorundayım ama işde inan dusuncgm onca onca şey varki :((
(7,412 puan) tarafından
Haklisin canim ama isyan etme sakin.  Kul skismayinca hızır yetismezmis. Senin icin en hayirlisini Rabbim bilir. Bol dua et. ❤
(3,769 puan) tarafından
Yok canım asla isyan etmem her şeyin hayırlısını verir kuzum rabbim üstesinden gelicgm ki demekki nasip etti diyorum ama hayati tehlikem olabilir onunda benimde diye korkuorm  yaşamakdan korktgm şeyleri yaşamak iatrmioem:(
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canmm
(3,769 puan) tarafından
Saol canım benim

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 330 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gadasini aldigim (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 538 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu