0 oy
500 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (798 puan) tarafından
Kizlar keske burda psikolog. ,ebe bölümü falan olsaydi zor zamanlarda soru sorabilcegimiz ama kesin numarayla olurdu sira gelmezdi :)) ebeye sor psikoloğa sor diye 

9 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Ozaman ucretli olurdu kesin :D
(6,724 puan) tarafından
Hahah☺☺☺❤
(7,412 puan) tarafından
Degilmi ama bidenem. Ebenin psikoloğun isi gucu yok bizim kahrimizi cekecek:D ikiside meslekten sogurlar bizden ötürü:DD
(6,724 puan) tarafından
Bencede balimm☺☺taş olsa çatlar burada. Çok tuhaf insanlar var ya Allah akıl fikir versin ☺☺❤ onların burada işi olmaz. Gelse bile yarına kaçarlar. Bu ne saçmalıyor der
(798 puan) tarafından
Hele bu son olaylardan sonra depremdr virustur iyice kafayi yedik kesin kacarlardi:)
(7,412 puan) tarafından
Kesinlikle valla canlarim. Biziim bile bu kadar dayanabilmemiz mucize :D:)))
-Reklam-
+1 oy
(13,705 puan) tarafından

:D sjsjs çok mantıklı 

+1 oy
(107 puan) tarafından

Ebe bölümü belki rayında işlerdi fakat psikolog bölümü çökerdi sanırım..herkes o kadar dertli o kadar dolu ki..anlata anlata bitiremezdi kimse .sonra psikolog kime yetişsin :)

(107 puan) tarafından
Cok iyi gelin kayinvalide arasinda bile muhakkak birseyler ters olur. Bu insanoğlu tabiatının vazgeçilmezi , çözülmesi de pek zor..  :)
(798 puan) tarafından
Bi kere arada birinin eşi diğerinin oglu paylasamama durumu var kıskançlık oluyor ister istemez:)
(107 puan) tarafından
Kayınvalide olmadan bilemeyeceğim bakış açılarını ama bizler onlara anne nazari ile bakarsak , eşimizi o yaşa getirmiş büyütmüş buna istinaden saygı duysak veya annemizden duysak alınmayacağımız altında birşey aramayacagimiz şeyleri onlardan duyunca hoşgörü ile bakamıyoruz..bizim sıkıntımız da bunlar
(798 puan) tarafından
Evet bide cok karisiolar onada sinir oluyorz
(107 puan) tarafından
O da sanırım bizleri tecrübesiz gördüklerinden,  Rabbim hepimize iyi geçimler versin
+1 oy
(679 puan) tarafından
Kız allah aşkın apiskolok bıle kaçardı burdannn duşunsene;) D
(798 puan) tarafından
Ajaha kesin
+1 oy
(1,983 puan) tarafından
Önüne gelen başka yerlerini çekip atsın ondan sonra canım açılma varmı anlaşılıyormu diye :D :D tövbe yarabbim :D 
(798 puan) tarafından
Tobe tobe yaparlardi valla:))
(1,983 puan) tarafından
Valla yaparlardı kız :D ayyy burdan iyice soğur ve kacardim artık
(798 puan) tarafından
Gecen akintilarini paylaşıp duruolardi en son :))tiksinirim diye bakmadım hic
(1,983 puan) tarafından
Ben artık görmeden geçiyorum valla ya :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
He tabi canım admin bi uzman psikolog bulsun bide jinekolog:) admin ne kazanıyoda onlara ne maaş vericek:D
(798 puan) tarafından
Hayrima calissanlar nolcak okdar hamile var sevaptir:))
(9,651 puan) tarafından
He tabi canım okadar mesaiye kim hayrına çalışır:D o hipokrat yeminini bura için mi ettiler :D
(798 puan) tarafından
Stajyerde olur :))isin espri si ama olsa hic fena olmazdi
0 oy
tarafından
Zaten kimse yok burda hepsi o tarafa kayardi 
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Amamozda yokmu ebe doktor veya psikolog..  ben kuaförüm Soru varsaaaa .. yardimci olurum
(798 puan) tarafından
Ben sorayim bari :)evde sacimi acik kumrala boyuyorum bakirlik oluyor biraz biraz kullu istiyorum nasil yapabilirim. Youtubeda izledim karisik biseyler katiliyorlar.022 igora buldum o biraz ise yariyor ama .aacimin rengini acamiyorum
(4,136 puan) tarafından
Naturell tonlarla dene canim cünkü senin sirf 0.22 boyasì bakir Tonu= 7+0 veya 6+0 gibi tonlarla karişirtirman lazimki istedigin denk tutsun bu arkasi sadece 0 olanlar naturel Ton oluyo  
Siyahtan - sarïya kadar gidiyo

(7+0 6+0) misal oluyo  gidip onlarï alma :)
(798 puan) tarafından
7 ile 7.01 bide biraz igora 022 katiyorum cnm. Koyu kumral oluyor ama acik kumral yapamiyorim.en son 8 ile 8.01 karstrdim viraz daha kirdi ama genede koyu
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Psikolog çok iş yapardi sonunda psikolojisi bozuldu :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.