0 oy
974 göst.
Aile kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Kızlar tek tek yazamadım 11.20 geçe kızım geldi tıpkı benim kopyam maşallah benim doğumum çok zor geçti Hani deli cevo. Vardı ya çatır çatır doğuracak işleri ters gitti  burda başımdan geçenleri anlatıp kimsenin gözünu korkutmak istemiyorum  ama doğum da yaptığım bana yararı. Olanları sizle paylasayim çünkü her doğum bireye özel  bol yürüyüş eşimle sguat es desteği aile desteği Rabbime yalvarma sıcak duş merdiven inip çıkma   başarmak. ICin uğraşma ebe hanımların dediğini. Bire bir uygulama ve gerçekten epidural uygulatma  yaptığım olumlu sonuç aldigim uygulamalar  arkadaşlar çünkü 4cm.açılma sonrası ağrı dayanılmaz oluyor.ben ise doğuma 10 cm açılma ile alındım kesi yapılmadı çünkü Ebem ve hekimim her ikinmada  bana perine masajı uyguladı zaten 5 kez ikindim 2 si yanlışti :) son dakika % 1 olan bir terslik daha yaşadım ve kesi atılmak zorunda kaldım 4 dikısım. Var çok şükür hersey yolunda bebisim emio ama benim gibi biraz hırlak ve asabı bir kız. O.bana.ben.ona.  Dış geçirmeye calisioz  o kadar çok. Mesaj atmissiniz ki çok mutlu oldum ve herkese dua ettim doğum anında umarım. Rabbim kabul eder  sizleri seviyorum.ve emmik  saati kızimla. Kaçıyorum 

34 Cevaplar

0 oy
(1,457 puan) tarafından

Canım benim gözün aydin. Allah analı babalı buyutmek nasip etsin inşallah. Hadi bakalım anneler kervanına sende katildin:)

-Reklam-
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Ay çok güzel ya gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim Allah razı olsun sana benziyorsa çok güzel desene tatlım prensese afiyet olsun canım normal doğumdu değil mi canım 
0 oy
(758 puan) tarafından

Ayyy ne sevindimm yaaa darisi basimiza insaallh canimmn Rabbim saglikli hayirli buyutmeyi nasip etsin insaallh <3

0 oy
tarafından
Ayy Allah analı babalı büyütsun canım. Çok sevindim sonunda doğurdun. Allah sağlıklı ömürler versin. İlk doğumda dikişsiz çok zor gerçekten. Sen 10 cm le girdin bı de. Çok iyi anlıyorum seni . O ağrılar çekilmez olur ama sonu çok güzel oluyor. Allah uzun ömürler versin size bol bol vakit geçirin 
0 oy
(3,828 puan) tarafından

Canm benm gözün aydın :)) cok mutlu oldum kendim dogurmus gibi valla Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah <3:)

0 oy
(59 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum allah anali babalı buyutmesi nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından

Gozun aydin kuzum allah analı babalı buyutsun <3

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Gözün aydın canım sağlıcakla büyüt bebeğini inşallah 
0 oy
(717 puan) tarafından

Ayyyy gözün aydın canmm rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah :angel:

0 oy
(7,011 puan) tarafından
Gözün aydın canım allah analı babali büyütsün darısı bizlere jnsalhh
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ayy hadi gözün aydın canım benim darısı bizim başımıza artik <3:angel: senin givbi boncuk oda ozaman demekki Ayy çok tatlıdır ilerlyen zamanda ikinizi görmek istiyoruz <3

0 oy
(3,696 puan) tarafından

Ayyy gözün aydın canım benim yaa:)<3. Rabbim sağlıklı  uzun ömür versin  analı babalı  büyütmeyi nasip etsin inşallah.. 

0 oy
(1,888 puan) tarafından
Çokkk sevindim canım gözün aydın olsun Allah analı bablı sağlıklı büyütsün inşallah ♥♥
0 oy
(176 puan) tarafından
Hele şükür kız yandan yandan doğurdun ha gözün aydın 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 593 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 514 göst.
3 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde seven sevilen (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 645 göst.
30 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu

397,282 soru

11,882,116 cevap

36,002 kullanıcı

...