0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (1,146 puan) tarafından

image

image

image7 ay 20 günlük  oldu yiğitimm teyzeleri evin  önü  park hava güzel  izmirde bugün  yaz gibi azcik Salıncak  kaydirak  bindireyim :D zaman ne çabuk  geçiyor ya değil mi =)

10 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
bizde haziran 25 dogumluyuk ne guzel biz evde pinekliyok izmirdeyim kiz bende ama soguk geliyo bana ya
(1,146 puan) tarafından
13 haziran bizimde yalnis  hesapladim  2 gün ozamn =D   ben bucadayim  canım  bulut Bile yok yaz gibi  aynı bugün  ama Soguk  biraz hep evdeyiz  zaten  biz  bile bunaliyoruz  onalr  nasıl bunalmasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaa maşallah büyümüş:)) 
(1,146 puan) tarafından
Evet ya çabuk  geçti  zaman Allah in hikmeti doğuyor  büyüyor  çok güzel bir duygu =)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

MasaAllah yakisikliyaaa :angel:

(1,146 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun =)
0 oy
tarafından
Ooo maşallah kuzuya cnm isirik aldım yanaktan 
(1,146 puan) tarafından
Op teyzesi hiç  sevmez  zaten ilgiyi =D  yolda geçene  güler ya iki dakika markete gideriz orda ilgi çekmek için sesler cikarir güler.  Oğlum herkese gülme diyorum bende =D çok hasta  olduk nazar degmesin aman aman
0 oy
tarafından
Oyyyy masallah buyumus bu pasa yaa gozlerini sevdigim❤❤❤❤❤
(1,146 puan) tarafından
Zaman geçiyor benim tek arkadasim oglusum kimse olmasın  aman bir tek o olsa yeter diyor um uysal maşallah bana zorluğu yokki hiç kurban olurum ya Allah im esirgesin hepimizin evladını
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Maasallah rabbim nazarlardan korusun çok tatli nasilda mutlu dışari çikmis diye
0 oy
(588 puan) tarafından
Çok güzel canım bugğn hava sanki yaz günü gibi oğlum uyansın bende çıkartçam
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Maşallah rabbim nazarlardan saklasin yakışıklıyı<3

(1,146 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah canım
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ayyy canimm masallahh masallahh 
0 oy
(964 puan) tarafından

Aaaa canimmm seni gordugumue o kadar sevindim ki. Uzun zaman oldu gormeyeli

Hatirladin mi beni canım. :)  hamileydim en son görüştüğümüz de sende yeni doğum yapmistin Ayy ne kadar çok olmuş.  Bak oğlusun kocaman olmuş maşallah yaa <3

(1,146 puan) tarafından
Ah bacim  bende kafa mi kaldı ki =) kusura bakma hatırlayamadim bebeğim ya doğum dan sonra okadar unutkanlık başladı ki bende gerçekten neden bilmiyorum. Kusura bakma
(964 puan) tarafından
Seninle midye muhabbeti yapmistik. Eşim kova kova getirir midye ci arkadaşları var falan demiştin.  Öyle tanismistik ☺ neyse suan hatırlatmaya çalışıp beynini yakmiycam merak etme ☺ nasılsın canım oğlusun nasil sağlığınız yerinde mi hersey yolunda mi canım.  Uzun zaman oldu girmeyeli ☺

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 571 göst.
0 oy
5 cevap 154 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde diclehayros (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,355 göst.
0 oy
9 cevap 327 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,392 puan) tarafından soruldu

379,601 soru

11,363,619 cevap

34,840 kullanıcı

...