0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından
Normalde indirimli ürünler tam gününde raflara konulması gerekiyor dimi ama bizim mahalledeki  10 gün önceden  açıyor ve her zaman böyle yapıyorlar kaç oldu istediğim bir ürünü almak için gi diyorum hiç bişi  kalmamış dünde gittim yine öyleydi şikayet edicem ben bunları nereye  şikayet edebilirim kızlar. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini ara 

0 850 808 21 01 
(3,078 puan) tarafından
Çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Esim bimde calisiyor gününden önce yasak onlar bile alamıyor öğleden önce onların indirimli bisey almaları da yaşamış öğleden sonra kalırsa ancak alabiliyorlar canim 101 de benzer kurallar olabilir ama eşim diyo millet bizden önce gidip kapıda bekliyor yarım saatte bitiyor hersey
(3,078 puan) tarafından
Kiz mahalledeki komşular diyor gününden önce koyuyorlar diye k dirimde olan ürünü  rafta fotoğrafını bile attılar bana.sinir oldum.bende yasak diye biliyorum ama buradaki rahatlık ne böyle anlamadım valla
(2,579 puan) tarafından
Şikayet et bi kac kişi ederse düzenleme getirirler dun eşim kurutmalık alacam dedi gününden önce diye alamam dedi
(370 puan) tarafından
Bizim burdaki bi mağazada da öyle canım bende 101de çalıştım normalde yasak hatta bi gün önceden bile kasadan satılmış olarak gösterilemez çalışanlara söyle nasıl yapabilir gününden önce bende anlamıyorum
0 oy
(10,210 puan) tarafından
Rafa koysa da satamaz canım biz bir telefon alacaktık kayınvalideme baktık rafta var aldık adam dedi o perşembe satışa çıkacak şu an kasadan geçemeyiz. Niye koydunuz dedik rafları düzenledik yerleri uygunken koyduk dedi. Yani kasadan geçmiyor. Senin bulmama sebebin erken saatte tüketilmil olması olabilir 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
O a101e gidip magaza sorumlusunu sor neden erken satisa cikiyo sikayet edicem bida olursa de. Yada bölge sorumlusunun telefonunu iste ona sikayet et. A101in internette sitesi var iletisim numarasini ara magazanin adini ver. Normalde yasak ama kış gunu belki senin skkayetinle isten cikartabilirler a101de oyle yapiyolar musteri herseyden once gelir diyolar. Sen once magaza sorumlusuna soyle onu uyar bida yaparsa sikayet et
0 oy
(13 puan) tarafından

Bizim a101de aynı tek değilmişim:)

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben bimdeki calisani sikayet etmistim ve oglen tekrar gittigimde 2 tane smokinli adam elinde canta ve bi dosya ile o sikayet ettigim adami koseye cekmis konusuyorlardi hemen bana istedigim.urunu vermislerdi ahahhaha :D 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 363 göst.
31 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 451 göst.
16 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mhmd8mrn (5,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,148 göst.
10 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 452 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...