0 oy
1,397 göst.
Aile kategorisinde (983 puan) tarafından
Kizlar cok sinir oldum ya kaynanamla altli ustlu kaliyoruz hamileyim 2 aylik esimden cikolata istedm oda almaya gitti gelmis ilk asagi girmis kaynanamda cikolatayi gormus merveye aldim istedi falan demis yukari getirdi cikolatayi neyse ben asagi indim bu kizgin bir halle geldi cikolate nerde bitirdin mi cabucak diye esime surat yapiyo bende yukarda getireyim yiyin dedim getirme siz yiyin dedi suratla ben gittim getirdim masaya koydum buyurun yiyin dedim oturduk tv izledik ben evime cikarken iyi geceler dedim cevap yok arkamdan basamaklara koymus cikolatayi siz olsaniz napardiniz yemeye istahim bile kalmadi :(

32 Cevaplar

+1 oy
(13,696 puan) tarafından

Alır bi güzel yerdim, hiçte umursamazdım. 

Çikolata için mi tavır yapmış, hiiiiiö umursamam cehennmn dibine kadar derdim
(983 puan) tarafından
Cok cnm skldi surati bi gorsen sanki bsy yaptim
tarafından
Bugun yorumlarin cok karizmatik geliyo yav :D
(13,696 puan) tarafından
:D  normalde nasl lan
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Hamilesin ve canin cekmis al ye 
(983 puan) tarafından
Cok cnm skldi ya kiskanclik mi desem cahillik mi
(119,287 puan) tarafından
Banada yapti ben neler yasim aserdim yiyemedim gunlerce kokusu burnumdan gitmedi sakın gurur yapma al ye
(983 puan) tarafından
Aldim canim almasam kayinpederimi doldurucak sonra
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yaptığı kapris bak ya oda mı aş eriyor uş. Varsa bile yedim bitirdim diyecektin. Araya mesafe koy muhatap olma
(983 puan) tarafından
Cok cnm skldi ya valla
0 oy
tarafından
Cikolatanin kaci kac kurus ya yuh ama  hamile insana yapilan tavra ve gorgusuzluge bak esin hic bisey demedimi ya ne desin adam cikolata icin küsen birine cocuk gbi bence mesafe koy biraz arana seni üzmesine izin verme üstelik sen hamilesin
(983 puan) tarafından
Esimde huyunu bilir onun cocuktan beter inan
tarafından
Bosver ya hic takma bile su yaptigi ne kadar ayip varya
(983 puan) tarafından
Insan takmamaya calisiyoda olmuyo valla yarn yuz yuze bakicaz yine bsy yokmus gibi kinusacak
tarafından
Konus o zaman gulum anlat bole olmaz en ufak seyler icin kirmayalm birbirmizi de kadinin hareketi cok kotuuu
(983 puan) tarafından
Konusmaaktanda anlamiyo canim ona gore hep ben kotuyum bana laf atiyo biz kaynanamizdan ayri bisey yemezdik diye e ben evimde ac mi durucam hamileyim gece acikiyorum yiyorum nankorr cok esimi babannesi buyutmus 13 yasina kadar ona bile surat yapar istemez
0 oy
tarafından
Ne biçim bi insanmış ya tövbe tövbe hamile birine yapılır mı böyle 
(983 puan) tarafından
Malwsf canim dua edin de bir an once kurtulaym
0 oy
(679 puan) tarafından
Bu koca koca kadımlaron bı yaptıkları nekadar ayıp yaaa ben olsam onun ınadına alır yerımmmm
(983 puan) tarafından
Hic sorma canm hamile halimle tavirlara bak kadinda
(679 puan) tarafından
Tobe yarabbım yaa ye  gıtsın kızz kalanıda bı yere koy çopunude kapına koy gorsunnn
(983 puan) tarafından
Allah islah etsin canim o anlamaz hicbir sekilde
0 oy
tarafından
Aaa çok ayıp amaa hamilesin canın çekebilir çok doğal :(
(983 puan) tarafından
Kiskanclik mi cahillik mi bilmem ben evime bisey alsam hemen surat yapar ac kalicaz heralde
0 oy
tarafından
Zıkkım yesin dicem olmucak allah korkusuda yok sen hamılesın hamıle o yese ne yemese ne **** oldum
(983 puan) tarafından
Lafta canin ne istiyosa onu ye der ama zehir olur yedigim
0 oy
(622 puan) tarafından
Yaptigi ayip sen imi canlisin sonucta kiskanmis bariz bn olsam yuzune bile bakmam valla kimseye eyw yok nasil istersen oyle yap kuzum bosver takma cikolatani ye
(983 puan) tarafından
Allah kimseye muhtac etmesin canim evel Allah ben yavruma bakarim ilk gebeligimde bebek gelismedi aldilar hic kahrim bile degil dedi dusun
(622 puan) tarafından
Yazik ya ne dimmki babaanne olcak sonucta yazik
(983 puan) tarafından
Allah kimseye muhtac etmesin saglikla bebegimi kucagima aliyim tek duam bu
(622 puan) tarafından
Insalah kuzum insallah hayirlisiyla
(983 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(640 puan) tarafından
Cuş yani bu kadar da olmaz be sen hamilesin ve aseren insansın canin her an ne isteyeceği belli olmaz bir insan cahil olmamalı 
(983 puan) tarafından
Cahille ugrasmak cok zor
0 oy
(557 puan) tarafından
Tovbe yarabbim yaa cikolatayi mi kiskanmis pes diorum arkadas kendi kizinin cani istese acaba boyle yapar mi al ye kuzum birak ne derse desin 
(983 puan) tarafından
Allah korkusu olan bunu yapmaz cok cnm.skldi
0 oy
(389 puan) tarafından
Allah Allah bu ınsanların derdı ne ya canlarımı sıkılıyo acaba cocuk cocuk haraketler canım benım Allah askına aldırma sen umursama ya nıye goturuyosun ye dıye hamılemı kaynanan alsın onada esı sen bunları dusunme takma yanı aldırıs etme kı kımse kendını bıse sanmasın
(983 puan) tarafından
Sozde ne istiyosan ye der ama yedigim gozunde kaliyor sanirim cok kiskanx
(389 puan) tarafından
oglunumu senden kıskanıyo acaba tıpık kaynana sorunsalı :) ay sınırlerım bozuldu yemın ederım ablamın ksyınvalıdesıde boyle ablam sessızdır ben arada gıdıp bı ıkı haddını bıldırıyorum buna ragmen kadın benı cok sevıyo bunların pskolojılerı bozuk valla bak hahhahah :)
(983 puan) tarafından
Bende hep laf soylerim sonra da kayinpederi dolduruyoa al sana tartisma
(389 puan) tarafından
aman salla gıtsın umrunda olmasın
(983 puan) tarafından
Oyle yapmaya calisiyorum canim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Alıp bi güzel yerim hamile olan o mu sanki . Takma bunları ben çok aç döndüm kaynana evinden kurban olsun kıskançlık resmen benim ki de yapar. Birinde geleneksel bi yemek yaptık az yapılan çıktı geldi habersiz. Diyor benden habersiz yiyecektiniz demi diye. Sanki o herşeyi bizle yiyor ya! Bana tatlı yeme diye iki de bir nutuk çeker kendi hergün götürüyor kaç kere yakaladım.
(983 puan) tarafından
Allah islah etsin bunlari valla
(2,891 puan) tarafından
Mesela ben tek gideyim aç misin denmez sofra konulmaz aç Aç geri dönerm tabi arsizlik yapıp mutfağa gidip yemezsem yersem de o peynir ekmek oluyor mecburen. Ama eşim geldi mi aç misin der sofra serer görgüsuz. Birinde makarna yapmış tabaklara koymuş bi eşime bi kendine getirmiş iki bardak da ayran ben de orada oğlumu emdiryorum başladılar yemeye. Eşim tabağı biterken akıl etti de sen yemeyecen mi dedi. Ben de yok ben yemekle beslenmiyorum biliyorsun dedim.
(983 puan) tarafından
Alalh islah etsin boyle insanlari iyi yine evin ayri bizimde ayri ama birlik oturuyoruz cok sukur benm kusmam bulantm yok hep diyo sende niye yok bn kotu oluuyodum diy3 masallah de dedm nazar degecek icimden derum diyo hep hastamisin deyip durur hasta olsam sevinecek
(2,891 puan) tarafından
Evet sen de çek istiyor aynısını. Aynı bunlar kız. Ben kaynanamdan çok çektim diye başlar sürekli kendini över. Üç çocuk büyüttüm o hallerde diye övünur benim annem her sene bi tane doğurmus ilk besinin arasında birer yaş var ve  toplam 7 kardesiz.  Benim annemin Allahı yok muydu derim bozulur beni susturmaya çalışır. Hep kendi hakli. Ben 9 yıl fabrikada çalıştım öncesinde de çiftlikte babamin evinde dünyanın işini yapardım anneme kızın ağır kanlı dedi annem de sen onun yaptığı işin yarısını yapsan ölürdun dedi. Yine de sürekli bozmaya çalışır hiçbi şeyi beğenmez elalemi bize över durur gerçekten bi araya gelmek istemiyorum çok sıkıcı. Senin ki de aynı demek ki Rabbim yardimcimız olsun canım
(983 puan) tarafından
Allah sabir versin insaAllah canim
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Allah böyle insanlardan korusun. Kocası da ona alsın ya bu insanlar işsiz terbiyesiz ya
(983 puan) tarafından
Allah sabir versn bana canim valla
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Bohumu yiii bohumu deseydin.

Çok pis uyuuz oldum karıya. Hamile kadının cikolatasina mi göz koymuş. Yokmuymuş cebinde 2 3 kuruş bi çikolata kendisine alaymış yaaaa:angry:

(983 puan) tarafından
Bende cok sinir oldum kiskanclik full sinir ediyo insani
0 oy
(371 puan) tarafından
Ay allah böyle kısılıktekı insanları cidden cezasını versin ya eşinde maşallah hem aşağa iniyor madem ineceksin elindekini yaa gösterme yada fazla al oraya da köy böyle arada kalan kadınlar oluyor cidden cahillik mi yada görmemişlık mi anlam veremez oldum ya ... bence boşvere yaptıklarıyla kendileri biraz pay biçip duusnmelerı lazım senin degıl valla boyke yaparak sen kendine zarar verirsin kendinden çok ödün verme boyke sıkıntı yaparak derim onlar bi bakmışsın birşey olmamıs gibi devam ederler 
(983 puan) tarafından
Kapida camda duruuor canm biz eve ne aliyoruz gorsun diye elimizde bsy gormesn hemen kapiya kosar gormek icin Allah sabr versn bana
(371 puan) tarafından
Saygısızlık işte onların ayıbı baş edemezsin boşuna da kendini yıpratma valla olmadi esin konuşsun ailesiyle sen hamileliğin tadını çıkar strese sokma kendini
(983 puan) tarafından
Stres yapmamaya calisiyorum ama cok sinir oluyorum valla Allah islah etsin baska da bisey diyemiyorum
0 oy
(501 puan) tarafından

Kızım böyle birşey hiç takilirmi ya kendine edersin valla :) o surat astımı sen bin kat daha neşelen al çikolatanı gözünün içine baka baka ye ;) fazla takma çabuk yaşlanırsın valla degmez

(983 puan) tarafından
Cok sinir oldum ya valla oyle yapmak istiyoda yapamiuom
0 oy
(516 puan) tarafından
Ya ben hamileykem dışarda bir yemek kokusu koksun burnuma kaynanam hemen yapardi canın çekmiştir diye halada öyle yaa. Ben bazen kızıyorum kaynanama ama gerçekten melek gibi bir kaynanam var cokta seviyorum kadını ya. Nebicim tavır yapmış öyle sanki torunu degil karnindaki bence ac gozluluk ve kiskanclik yaptığı 
(983 puan) tarafından
Masallah canim seninkine neler var dunyada
(516 puan) tarafından
Aynen canım bak yarin misafirim gelcek yemege bugun kaynanamlardaydik sende gelsene izmir köfte yaparsın dedim gelirim dedi nebilim gerçekten cok cok iyi bir kadin kaynanam bana karşı torununa karşı Allah razi olsun.
(983 puan) tarafından
Allah daim etsin canim masallah
0 oy
tarafından
Valla alirrr buyuk bi zevkle yer bunuda videoya ceker ehatsap durumuna koyardim ahahah :))
(983 puan) tarafından
Ben sinir oluyorum valla
tarafından
Olacak hic bisi yok valla dedigimi yap bak cek cikolatanin rrsmini falan kocamdan supriz falan yaz koy whatsapa oyle catlanmaz boyle catlatilir mesajini ver :))
(983 puan) tarafından
Sonra kayinpederi doldurucak al sana kavga cok fettah nankor kadin
tarafından
Aman cnm o zaman takma gormezden geliver boswer
(983 puan) tarafından
Oyle yapmaya calisiuorym canim sabir
0 oy
(153 puan) tarafından
gitsin kndi kocasi alsin ona da soyle  kaynanalara  **** oluyorm madem cocgnzu evlendiriyosnz düşün yakalarından  aynı  bzmkide oyle  ya suratı duser ya da laf sokar ama takan yok işte  :) 
(983 puan) tarafından
Allah islah etsin canim haddini bilmezler

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,365 göst.
0 oy
23 cevap 1,137 göst.
14 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 496 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu
+44 oy