+1 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben hala baslamadim :( bir adim atmiyorum zaten vucudum kiloyu kaldirmiyor resmen nefes alamiyorum :( siz yuruyuse basladinizmii ? 

Kac haftaliksiniz

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadasim yuruyus yapman laziim oyle deme biliyorm zor ama acilman kolay olur hareketli olman lazim bebeğim benim
tarafından
Yapicam bacimm zaten nefes alamiyorum  ya panda gibiyim bir oyana bir buyana yuvarlaniyom :(
tarafından
Verirsin bacim ben 15 kilo verdm yuruyuslede kolayca acilmam oldu hamur isini cokmu yiyon elma yanaaak ❤❤❤❤❤
tarafından
Bilmiyorum yiyormuyum :D aslinda sadece ekmek yemek yerken onun haricinde cok bisi tuketmiyoruz ama 8 kilo aldiysam mantiken demekki bisiler yemisim :D
tarafından
:D baya baya bisiler yemissin sen dikkat et kuzum ödem yapiyor hep
tarafından
Tamam bacimmmm benim ❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

33.5gunluk hamileyim evden dışarı çıkmıyorum cikamyida düşünmüyorum :D

tarafından
Kızzz cikk az kalmis senin :( ben 22 haftadayim 8 kilo almisim
tarafından
Dışarı hiç çıkmak istemiyorum ben 20kilo aldım:-D
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Yok ya hamile kalrsam gdcem deyip duruyodum. Hamile kalmadan oncede gittim 1aydan fazla snra hamilelign basnda bi kac kez gittm o kadar :D hergun yarn diyorum sonuc 36 hafta olduk :D

tarafından
Ahahah Allah seni simdidemi cikmiyorsun :D kac kilo aldin ben 22 hafdayiz 8 kilo aldim :(
(1,964 puan) tarafından
Yok kiiz ckmiyrm sistim iyice :) yarin 36 olcam 14 kilo aldim  (utanan maymnun ) :)
tarafından
Ben 22 deyim 8 kilo aldim ben nerelereee gidemm oy
(1,964 puan) tarafından
Bnmde daha var alrm bu gidsle :)
0 oy
tarafından
Hamileligimi öğrendiğim günden beri hergün 50 dk yürüyorum doktor doğumun kolay dedi ins öyle olur çok korkuyorum çünkü:-(
tarafından
Benim basim donuyor ben oyuzden yuruyemiyorum :( gozlerim birbirine giriyor
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Hamile değilim ama hergün koşu bandımda 7000-10000 adım atıyorum ya da koşuyorum 
tarafından
Benimde var koşu bandim ama yuzune bakmiyorum
Cok iyi yapiyorsun
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben neler yaptım açılmam olsun diye arkadaslarımda evleride yattı miss gibi bnden önce doğurdu lar 36 38 haftalık hepsi kıs ayında yürümekten hasta bile oldum ama açılmam olmadı 40+4 de suniyle zor doğum yaptım, yani bacım acılacagı varsa senın bişey yapmana gerek yok yapı geregi kolay oluyo ama diyorum ya yapı meselesi acılman yavas ilerleyecekse yavas ilerliyo. Evinde tadını cıkar herseyin gez toz doğuma odaklanma doğum hemen olup bitiyo önemli olan doğumdan snra ki sürec 
tarafından
Ben acilmam olsun diye falan degilde 2 merdiven cikamaz duruma geldim :( nefes alamiorum kilodan  o acilma yuruyusle falan olmuyormus zaten dogru
0 oy
tarafından
Ben 21 haftaligim ama arada yapiyom
tarafından
Iyi yapiyoooon
0 oy
tarafından
Son gune  kadar yaptımm ama doguramadımm desem 40+4de sezeryan oldummm
tarafından
Ben nefes alaamiyorum cok kilo aldim :(
tarafından
Kac kılo aldın pekı
tarafından
22 hafta daha 8 kilo
tarafından
Cok olmus kuxum o ya ben 41 haftada 9 kılo aldom
tarafından
Dimi eveet birde yedigim bana yaramis bebesime degil :( 10 gun geriden geliyor
0 oy
tarafından

Ben hususi yuruyus daha yapmıyorum 22+1haftaligim zaten 

Ama sadece arada sıkılınca geziyorum biraz:)

tarafından
Ben cok kilo aldim 8 kilo nefes alamiyorum kaldirmiyor vucudum :( yuruyuncede basim donuyor gozlerim birbirine giriyor iki ucu bklu degnek anlican
tarafından
Ahaha canim yaa bende 5 kilo aldim 56 kiloyum ama nefes konusu ayni dedgin gibi aldigim nefes bana yetmiyor
tarafından
71 oldum :D evlenmeden once  gece yatarken kilo aliyim diye dua eden insandim ben :D
tarafından
Anaa bende dua ediyorum kiz artik etmem ha
0 oy
(16,116 puan) tarafından
Yürüyüş yapacak fırsat mı buluyorsunuz bu havalardan 40 haftalık oldum 
tarafından
Aaa senin gelmis vakit hayirlisiyla
(16,116 puan) tarafından
Aynen canım geldi doktor ayın 5 inde gel günün doluyor dedi bakalim ne dicek heyecanla bekliyorum
tarafından
Aaaaayyy cok heycanli sagsaglim gelsin insallah
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Hamileliğim boyunca hemen hemen hergün cıkıp yürüdum ayrica evdede cok hareketliydim sadece 12 kilo aldm ama normal dogum yapamadim 40 haftada sezeryan oldm 
tarafından
O yurumenin cok ilgisi olmuyormus zaten.
Benim cok zor gecti simdi bile ciktigimda basim donuyor gozlerim birbirine giriyor anlamadim  aktif degilim ben okadar
22 haftadayiz 8 kilo aldim simdiden

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 253 göst.
24 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 308 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 442 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yuska (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 469 göst.
11 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde _Melek_ (34 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı