0 oy
529 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (57 puan) tarafından

HERSEYDE BİR SKNTİ CAM DA KELEBKLRNİR AGLANİR ANLAMSZ SYLER OLUR PLASTKDE KURTLNR SKLDİM ARTIK YA BU NE DİR BEN NEYE KOYUCAM UNUMU VS İMİ CANİM BİSİ İSTEDİYDİ SERBETİNİ FİLAN HAZRLDM TM YAPİCM UN KURTLANMİS NE YAPCGMİ SASİRDM OKDR UNUN İSRAF OLMASNA Mİ YANAYİM YOKSA HİC HALİM YOKKEN BİLE ZAR ZOR KLKP YAPMAYA çalıştığıMAMİ BİLEMEDM :(((((

5 Cevaplar

0 oy
(1,064 puan) tarafından

Ben hep dolaba koyuyorum paketiyle birlikte sende öyle yap canm

(57 puan) tarafından
anlamiormyaa pakette drunca bisi yok kovaya koydm çok da geçmedi kurtlnms çok uzuldm
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından

Unu ince elekle eleyebilirsin. Köylük yerde insanlar unu şekeri kışlık çuvalla alır. Haliyle ağ yapar kurtlanir. İnce elekten geçirerek kullanırlar. Hepsi eelkte kaliyor

(135 puan) tarafından
Ayben bizde kuccukken annem oyle yapardi elerdi
(57 puan) tarafından
eşim izin vermedi ole yapmama açıkçasi bnmde içime sinmedi neolr neolmz die
(351 puan) tarafından
Anlıyorum haklisiniz. Ben cok ince elekten geciriyorum bisey görmedim. Köyde de yapardık mısır unu felan cabuk aglanirdi. Bakliyat gibi diğer şeylerde de bizim evde ayni cok sıcak oluyor nereye koysam kurtlaniyor  biz de çözümü stok yapmamakta bulduk. Azar azar ihtiyacımız kadar alıyoruz. Ve kalani buzdolabında sakliyoruz. O şekilde çözüm bulduk
0 oy
(645 puan) tarafından

Az ise buzdolabına koy canım bişey olmuyo yada havalandır oluyo ne yapalım ki benimde yaptığım turşu bozulmuş emeğime yazık dedim sonra da bunda da var bi hayır dedi attım çöpe 

(57 puan) tarafından
haklsn cnim neblm ztn hamilelkdn dolayı bi kaç gündür mtszm morlm fln yok heveslndm olmadı bide israf da oldu çok uzldm
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Eleyerek tuzla karistirabilirsin benmkide oyle olmus tuz koydum kat kat arasina en son da ustune smdilik bisey yok

0 oy
(111 puan) tarafından

Evinde güve var..  Kurt dediğin de onun yavrusu... Dolaplarını temizle

(57 puan) tarafından
nsl güve var daha gecen tertemiz boşaltıldı silindi dolplrm:)
(111 puan) tarafından
Bu her an olabilir. Havalar soğudu. Bu bahsettiğin güve... O ağ yapar ve kurt atar... Bakliyatlarını tuzla ve temizle dolaplarını

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 332 göst.
30 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 990 göst.
12 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde DemetEce (2,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,571 soru

11,202,655 cevap

34,500 kullanıcı