0 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba kızlar 

Hep burda sizlerin derdine ortak oldum yeri geldi çözüm bulmaya, yardımcı olmaya çalıştım. Sizi rahatsız edicem belki ama bugun de ben sıkıntımı paylaşmak istedim. Doğumuma 1 hafta var ve eşimin bana yalan söylediğini yakaladım. Bir kaç aydır görüştüğü bir numara vardı çocukluktan birlikteyiz babaları hasta babam yerine koydum arıyorum sağlık durumunu soruyorum dedi. Bende bir değil iki değil işkillendim. Kızın adına ablasının adını diyor onu tanıyorum ama geçmişinde birlikte olduğu kişiymiş meğerse ama gerçekten de babaları hastaymış. Geçenlerde hastaneye yatmıştım 2 gün o gece 12 de aramış 3 dakika konuşmuş bende bunu yakaladım. Ertesi gün aradım ablası açtı telefonu benim kardeşimin dedi numara şok geçirdim ben o kişinin biliyordum meğerse ben üzülürüm kızarım diye bana söylememiş güya. Defalar ca özür diledi yanlış birsey yapmadım inan diye yalvardı ama içim almıyor yalanını affedemiyorum ve 1 hafta sonra kızım dünyaya gelecek. Canım çok yanıyor bir yandan çok seviyorum bir yandan da kabullenemiyorum. Yüzüne bile bakamıyorum beni görünce irkilme korkma  benden diyor ama korkma değil benimki gözümde ki hüznü görsün istemiyorum.

Sizce ne yapayım empati kurup yazarsanız sevinirim.. Tekrar özür dilerim sizi de üzmek istemezdim. 

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
yaptgi hareket yanls haklısın ne desem bilemedm onami kalms babasni sormak ustune yalan söylemek:(
(385 puan) tarafından
Bu babaları zamanında eşime çok yardımcı olmuş babalık yapmıs bir nevi
tarafından
senin vercegn bi karar ama ayrlmak çözüm olmaz anlyrm guvenini cok sarsti ama bebegin olcak bde gzliden takip et tavrını koy
(385 puan) tarafından
Sanırım bir süre öyle yapıcam
tarafından
üzülme cnm bi haftan kalms bide Allah yardmcn olsun
-Reklam-
+2 oy
(8,326 puan) tarafından
Canım elbette güzel değil yaşadığın şey.Ama şöyle söyleyim cevremde bu tarz şeyler yaşayıp evliliği sallanan ama yıkılmayan bi çok kişi var.Şimdi burada bi çok kişi sana boşan diyebilir.Ama bu onların ya da benım verecegım bi karar değil.incinmişsin anlıyorum zaman tanı srekli hatırlatıp üzerine gitme madem gönlünü almaya çalısıyor. Bebegını doğur güzelce anneliği babalığı tadın.Ondan sonrakı süreçte gizli gizli takipte kal.Eğer devam edıyorsa o zaman bak çaresıne. Etmıyorsa demekkı anlık bir hataydı de devam et hayatına.
(385 puan) tarafından
Hatasını biliyor söylüyor da yaptığım kötü birsey yok sakladığım yanlıştı diyor ama ben kendime yediremiyorum işte
(8,326 puan) tarafından
Su an olay yenı o yüzden böyle hissediyosun.Yediremesen bile gitmeyi göze alabılır mısın bu halde?hem sevıyosun hem bı haftan kalmıs.Adam umursamasa hatasını tsmır etmeye calısmasa cek git.ama umursuyo bı sansı daha hak eder bu evlılık sonucta canım sevgılılık gıbı olamıyor maalesef yaptırımları daha agır üzme canını İnşallah bi daha olmaz
+2 oy
(337 puan) tarafından
Eşinin seni sevdiği çok belli özür diliyor sevmese sanane der uzulmeni istememiş ama bundan sonra görüşmesine izin verme yalan söylemesi de diğerini tanıdığın için kiskanmayacagini düşündü günden ama artık gorus mesin dikkat et erkekler kadar konuştuğu kişilerde suçlu evli adam sonuçta aynı iş yerinde de değiller ki 
(385 puan) tarafından
Kadın da evli kötü birsey konusmadım diyor ben kadınla da konustum kendini benim yerime koy dedim çocukların olmasa eşini arar bildirirdim dedim ama ben onun gibi kötü olmak istemedim evet eşim beni çok seviyor bundan eminim sadece yalan konusması zoruma gidiyor
+1 oy
(107 puan) tarafından

Kocan kendisini sana ifade etmeye çalışıyor. 

Bazı erkekler çok merhametli kuzum .. 

Kocanı sen daha iyi bilirsin şimdi burda sana ayrıl demek istemiyorum günah yazık yavrunuza. 

Lütfen kocana karşı biraz ılımlı ol. 

Evet illaki aklında soru işareti olur . 

Mesela ses kaydı programı yüklet 

O kızı yanında arasın:/ 

Eğer canım aşkım vs cümleler kuruyorsa hak ediyor her türlü muameleyi :/ 

Belkide masum günahını da almayalım adamın. 

Bilemedim şimdi kuzum takdiri ilahi . 

Kul kaderini yaşarmış rabbim yardımcın olsun :/ 

(385 puan) tarafından
Yok aradı zaten hiç öyle şeyler demedi hatta abi diye konusuyor ama ablası da benim gibi tepki verdi ikiniz de evlisiniz dedi bende babanın nmrasını verseydin konussaydı dedim babası yoğun bakımdaymış ondan haber alıyormuş ben yanlıs anlarım diye saklamışlar sanki böyle daha mı iyi oldu
(107 puan) tarafından
Kuzum zaten,abi diyormuş sen çok,duygusal yaklaşmışsın olaya.
Kıskanmışsın kız kocanı kıyamam sana .
Rabbim ayırmasın sizi . Lütfen anı karar verip adamı bırakmaya kalkma.
Inşallah rabbim evladının yüzü suyu hurmetine kalplerinize sevgi aşk versin ki zaten var belli oliyor. Çok üzülürüm lan ayrılma:/
(385 puan) tarafından
Sağol canım siz üzülün diye anlatmadım ne olur üzülmeyin sadecee sıkıntımı paylaşmak istedim
(107 puan) tarafından
Canım benim bende sen gibiyim gerçekten ayrılık haberi alınca tüh diyorum üzülüyorum.  Gonlum isterki,herkez kendi,yağında tuzunda kavrulsun.  Anî karar verme. Sen bilirsin yinede senin hayatın .  (:
+1 oy
(213 puan) tarafından
Ben olsam küser burnundan getirirdim Allaha sükür buzamana kadar bi yalanini görmedim esimi. Ama ne bileyim bi kere yalan duyunca insan her zaman ya yine yalan söylerse diye güvenemez heralde ama yavrunuzda gelmek üzereymis diyecek bisi gercekten bulamiyorum cok üzüldüm Allah yardimcin olsun inşallah yuvaniz kurtulur  

Al karsina konus icine atma cok uzuldum bi daha yapma de
(385 puan) tarafından
Ben konustum yalvarıyor sürekli yapmadım kötü birşey dünya bir yana sen bir yana diyor gideceğimi söylediğim de ellerini kafasını duvarlara vurdu kendini harap etti 3 gündür ben suan yatakları bile ayırdım cekyatta iki büklüm uyuyor sesini çıkarmıyor kafanı toparla sana yanlıs yapmadım bunu bil diyor ben kendime yediremiyorum
+1 oy
(2,266 puan) tarafından
Yazacak hiç bişey bulamadım  sadece üzüldüm neden bi insan karşısındakine bunu yapar ki hemde hamileyken  ne olursa olsun asla konuşmaması gereken birisi ve sana yalan söylüyor. Boşan gibi saçma laflar edemem yuva kolay kurulmuyor ama bi süre ayrı kalsanız ikiniz içinde iyi olur sanırım şuan seni düşünüyorum  da o kadar kırılmışsındır ki Allaha havale et hiç yoktansa bebegin doğana  kadar annenlere filan  git  
+1 oy
(117 puan) tarafından
Aynı şey başıma geldi ama bnmki günde 20kere konuşmuş aklımdan çıkmıyor hala eski sevgilisi oda evli dört cocugu var resmen ***** yerine koydu beni unutmuyrum
(2,266 puan) tarafından
Düzeldi mi peki eşin şuan nasıl
(117 puan) tarafından
Düzeldi bana karşı ama tlfn eve geldiğinde kapalı olur asla açık olmaz sekiz ay önce yaşandı bu olay boşanma davası acacaktim ailem izin vermedi iki çocuğum var zaten ama unutulmuyr canım bnmki daha kötü seninkinden ama seninki aşkım canım dememiş
(117 puan) tarafından
Sen anlarsın eşinin durumundan ama yüz verme tam anlasın tavrını hemen affedersn gene hata yapar klasik olacak ama herkes yaşıyor bu durumları ama güven kalmıyor ki kalp kırılıyor
+1 oy
tarafından
zor bir durum canım hele doguma bir hafta kala ona en cok ihtiyacın varken ama aldatmamis sanirim arkadasca gorusmus gerci insan onu da kiskanir ne diyecegimi bilemedim 
(385 puan) tarafından
Arkadaşca ama benim en çaresiz anımda hastaneye yatırıldığım gün gece aramış 12 de ne cesaretle o kadın da evli neymiş dertleşmek istemiş ümranı bıraktım hastane de kalamıyorum zoruma gitti demiş sanki bu yaptığı çok doğru
tarafından
bosanma sebebi değil bu canim kendini uzupte bebeği etkileme sütun kesilmesin dogum yap esinin burnundan getir gerekirse numarasini değiştirsin aramasin o sahsi evli kadinin kocasi bisey demiyor mu konusmalarina o saatte acaba oda var
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canim yasadigin kolay ve mide alır bisey değil ama hemen boşanmayı da düşünme. Sen tavrını koy o telafi etmeye çalışsın. Afedersinde gecenin 12sinde ne baba sormasiymis. Öyle hemen ayrılığı getirme aklina kırgınsin kızgınsın ve hamilesin streslisin birazcık sabret 
(385 puan) tarafından
Bebek doğana kadar bakıcam sonrasında da düzelirse sorun yok düzelmezse kendi bilir
(6,136 puan) tarafından
Inşallah düzelir dua et
0 oy
(67 puan) tarafından
Canım benim çok üzüldüm senin adına sana şunu yap diyemem ama arkadaşların dediği gibi takibe al sosyal medyasını telini habersizce bak ansızın eğer hala devam ediyorsa o zaman karar ver bide neden o kızi arayıp soruyor babasının telini alsjn onu arasın konuşamıyorsa abisi varsa erkek kardeşini arasın oda yoksa ablasına sorsun o adamın karısını arasın neden o kız bide neden 3dk senin karın hastanedeyken
0 oy
(758 puan) tarafından
Cok üzuldüm canimm kizla bi konus ne icin konusuyolarmis ondan ogren . Bilemedimki ne diyim aklim yetmedii Allah yardimcin olsun insaallh 
(385 puan) tarafından
Konustum aynı seyleri diyor oda babam için aradı ben ona abi diyorum diyor ama geçmişte aralarında birseyler geçmiş eşimin bana yalan demesi zoruma gitti
(758 puan) tarafından
Canimm bu bi ayrilma sebebi degill kuzumm evladin gelck dunyaya  koskoca evliligini bi koseye pacavra gibi atamazsin . Bu saatden sonra esine tavrini koy akillansin seni kaybetmek istemedigini gostersin sana
tarafından
arasinda bişey geçtikten sonrami abi demeye baslamis ani ayagi ,,, ayagi derler
(385 puan) tarafından
Tavrımı çok net şekilde koydum zaten
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ne olursa olsun yalanin bahanesi olamaz neden gece 12 de konuşuyor öncesinde yada sonrasında konuşabilir bence bir süre çok sıkı takip et hemen boşanmayi düşünme ama devamı gelirse o zaman düşün  
(385 puan) tarafından
Devamının geleceğini sanmıyorum kızın eşinin nmrasına kadar buldum eğer sen benim eşimi ararsan bende senin eşini ararım dedim kızda yalvardı kötü birsey konusmadık geçmişte oldu ama inan abi gibi konustum diyor bende sana değil de çocuklarına acıyorum yoksa çoktan eşine demiştim dedim sonrası 3 gündür eşim tlf bile kullanmıyor evde bana bırakıyor al bak aramıyorum sormuyorum diyor sosyal hesaplarımız bir zaten ve elindeki telefonun mail hesabı bana ait herhangi bir programdan dahi görüşecek olsa bilgisi bana geliyor çok konuşmamışlar arama dökümanlarında baktım ayda 3 veya 4 defa yine de yalan var orta da diye kendime yediremiyorum
(1,933 puan) tarafından
Kızın eşinin numarasını bulman çok iyi olmuş canm bende keşke senin gibi böyle kanitlar bulabilsem
(385 puan) tarafından
Ben dökümandan çıkardım eşim turkcell kullanıyor turkcell danısma merkezi var tlfna indirdim nmrasını bilgilerini girdim en başta tlfnu elinizde olması lazım şifre geliyor ben yanında yaptım gerci kendi verdi şifreyi oyle takipledim
0 oy
(244 puan) tarafından
Keşke kadina bildirmeseydin durumunu.

Şimdi oda kendini bir cacık sanacak. Benim için kavga ediyorlar diye havaya girecek belkide.

Benim eşim ile olan sorunlarimi, asla düşmanım olduğunu dusunduklerime yansitmam ki, ekmeklerine yağ sürmeyeyim diye.

Keşke sadece olayi kocan ile halletseymişin.

Boşan diyemem. Boşanmak Allahin sevmediği ve meleklerin lanetledigi bir durum.

Ama kocana esasli bir korku ver ki, ayni halti yapmaya kalkacak bir cesaret bulamasin kendisinde. 
0 oy
(249 puan) tarafından
Çok zor ya hemde 1 hafta kalmış ben olsam boşardım ya Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Babalarina deger veriyordur onu anlarim aramk ister filan ama madem oyle gercekten kizin ablasini arasaymis ve bunu sana en basinda soyleseymis keske zor bi durum canim Allah yardimcin olsun affetmek sana kalmis 
(385 puan) tarafından
Bakalım şimdilik düşünüyorum saklaması zoruma gitti sadece ve hayatta en nefret ettiğim şeyin yalan olduğunu biliyor.
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Yaptığı şey yanlış evet kırılmakta haklısın ona da evet.. ama eşini seviyosan ve ona bi daha güvenebilceksen boşanmayı düşünme canım.. kırgınlığını dile getir.. bi daha yalan söylemesini istemediğini belirt.. sonuçta seni çiğneyip o kızın babasını arıcak değildir dimi ? Bi daha görüşmeni istemiyorum de.. al karşına konuş.. inşallah boşanma gibi bi şey söz konusu olmaz.. çok üzüldüm senin adına..
(385 puan) tarafından
Üzülmeyin canım lütfen kendisi diyor zaten kesinlikle aramam saklamakla hata yaptım yanlış anlarsın üzülürsün diye korktum hiç birşey senden değerli değil diyor. Zamana bıraktım kızımız olacak Allah izin verirse birde ikimizinde ikinci evliliği oda çocuklarından ayrı benimde bir oğlum var Almanya da babasında bu bebek bizim hayat kaynağımız bir daha yapacağını sanmıyorum sadece kırgınlığımın geçmesi zaman alacak
(1,690 puan) tarafından
Evet biraz zaman alcak ama eminim bunu aşacağınıza.. aklına kötü şeyler getirme ve düşünmemeye çalış olur mu.. düşündükçe unutamazsın çünkü bu sefer ikinizde daha çok yaralanırsınız.. kızınız ikinize de bu sorunu unutturcak :) yavruşuna odaklan sen sadece.. sen üzülürsen bebişkocuk da üzülür annesi :)
(385 puan) tarafından
Sağol canım düşüncen için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim derdime ortak oldunuz
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim ne demek canım benim.. olcaz tabi ki bugünler için burdayız :) ne zaman ihtiyacın olursa konuşmaya dertleşmeye yazabilirsin bana.. çare olamasam da dinlerim..
0 oy
tarafından
Canm ck uzuldum neden ewli bi erkek bska kadnla knusma geregi duyar knu ne olrsa olsun çk yanlş ne desem bilemedim üzme kendni yaptgi dawrans güwenini sarsmiş bu güweni kazanmak tkrar esınin elinde
(385 puan) tarafından
O güveni nasıl kazanır bilemiyorum zamana bıraktım
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Ya kusura bakmayin ama bir erkege  kadından bur kadına  erkekten arkdas olmaz  asla !!! Ben buna karşıyım ne demek eski sevgilisini Arıcak konuşmak bile sadakatsizliktir  bunun açığı Gizlisi  yok asla kusura bakmayin!  Banada kızma canım benim yapima  ters affedemem. . Aynısını sen yap bakalım  neler oluyor insan uzulmezmi bu duruma  tabiki üzülür sana da günah  biraz gerçekçi olun bayanlar kimse hazetmez  bu durumu 
(385 puan) tarafından
Biz yapsak kadın cinayeti olur. Bende aynısını dedim ne kadar babasını zamanında öz babası gibi görüp destwklese de duruma bende karşı geldim benim numaramı verseydin benle iletişimde kalsalardı dedim yaptım bir hata diyor pişman ama benim içim almıyor ona da sordum bende eksik gördüğün neydi neyi veremedim sana bu kadar mı boşlukta kaldın dedim sen hersey in fazlasını verdin bana senin bir hatan yok hata bende ama asla seni aldatmadım eskilerden konu hiç açılmadı sadece babasını sordum kapattım diyor. Görüşmeleri inceledim ayda 2 veya 4 defa ve her biri en fazla 5 dakika. Sanırım savcılıktan konusma kayıtlarını çıkarmadan içim rahat etmeyecek
(1,146 puan) tarafından
Olabilir sonuçta  onda iz bırakmiş  demekki oyüzden irtibat halinde ben kabuk edemem canım kızma bana gitsin babasını görsün madem aramak konuşmak ne oluyor ki sen gormesen soylermiydi  asla .. gormussunki  demiş saklamis  öylesi böylesi yok yani. Yalan  yalandır gülüm ben hazmedemezdim. Yangına Körükle gitmek değil bu asla doğru olan bu kim olsa affetmez.  Ben heo supeyle  bakarım böyle bir adama.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 749 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 946 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,195 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,324 cevap

34,857 kullanıcı

...