0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (3,515 puan) tarafından
Diğer tarafta az önce gördüğüm bir başlık ve beni gece gündüz deli eden yine bir hamile yüzünden aşermeme neden olan yaz meyvesi YAPMAYIN! Rüyanızda gördüğünüz yiyeceği de başlığa atmayın  Sen aşerdiysen bil ki burda fazlaca hamile var aklına düştü mü bitti eşime neler çektirmiştim buldurana kadar tek aşerdiğim şey o oldu bulunmayacak bişe yok diyenler oluyor var hadi buldun fiyatlar uçuk belki herkesin eşi anlayışlı değil gidipte 3 parça bişeye 100 tl vermez veremez herşeyi düşünün lütfen ya 

11 Cevaplar

+1 oy
(2,866 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kim üzmüş bebekimi :D hangi çılgın :P

Doğurucan doğurucan hala aş mı eriyon yazık kocana :D

(3,515 puan) tarafından
Senin bebekini aylaaaaar öncesi üzdüler aşermiyorum aşerdim geçti ama eşim bulana kadar neler çekti garibiiim:)))
(2,866 puan) tarafından
:D elini taşın altına koyucak tabi bedavaya babalık yok :D
(3,515 puan) tarafından
Koydu koydu kurban olduğum canım kocam Allah başımdan eksik etmesin :)))
-Reklam-
+1 oy
(1,232 puan) tarafından
Çok haklısın arkadaşım şimdi herşeye erişim kolay sanki TV de vs görmüyor musunuz diyorlar birde.Goruyoruz diye iyice gözümüze sokmanizin manası nedir değil mii
(3,515 puan) tarafından
Tv de görebiliriz evet oraya ulaşma imkanı hangimizin var adı üstünde TV değil mi? Peki burası hamile dolup taşıyor senin benim elimde olan bişe hamilelerin birbirini düşünmesi lazım
(1,232 puan) tarafından
Aynen ama kendilerini o şekilde savunuyor bende uyarmistim sanki televizyonda sokakta reklamda görmüyor musunuz falan diyenler olmuştu .Anlayışlı vicdanlı olmak.onemli ha birde bu devirde herşeye erisim kolaymış .Bulunmayin ama bir TL bile bulunmuyor ve bence hiç de kolay bir devir degik
+1 oy
(249 puan) tarafından
Ne yalan soyleyeyim bende cok aserdim yaz gelsin diye bekliyorum aklıma getirmemeye calisiyorum
(3,515 puan) tarafından
Benim en çok korktuğum şeydi o kışa gelse hamileliğim ne yaparım diyordum o şahıs o paylaşımı yapana kadar  inan aklıma dahi gelmedi gördükten sonra hayat cehennem oldu eşime çok çektirdim herkesin aşermesi bir olmuyor ben günlerce rüyalarımda gördüm ağzımın suyu akıyordu resmen çok kötü bişeydi bende olan sende olmaz sende olan bende olmaz
(249 puan) tarafından
Bende çok aseriyorum benimde ağzım çok sulaniyo ama o kadar oara vermek istemiyorum bide ben yiyene kadar aklimdanda çıkmıyo ben bisey paylasirsam yemekle ilgili aserenler girmesin yazarim ama arkadas pat diye yazmis
+1 oy
tarafından
aynen canim aksam menuleride ayni şekilde insanin girip okuyasi geliyor cani cekiyor hamile degilim ama cekiyor illa
(3,515 puan) tarafından
Şu yemek olaylarına karşıyım zaten çekiyor can işte evde teksin kalkamazsın kimsen olmaz canın çeker yapamazsın kıvran dur
tarafından
ben su ictigime sukrediyorum kaldiki nasil yemek yapayim ne bulursan ye iste demi ben burdan yazinca aynisimi yapacak sanki
(3,515 puan) tarafından
Hamile hamilenin halinden anlamıyor daha ne olsun
+1 oy
(2,172 puan) tarafından
Dikkat edilmesi lazım az once biri resim atti benim agzimin suyu aktı esime dedim gitmiş almış uzuldum dedigimede baktigimada 
(3,515 puan) tarafından
Bence yemek faslı yasaklanmalı bazı arkadaşlar yine insaflı aşerenler vs bakmasın diyorlar ama diğerleri bodoslama direk başlıkta aldırdığın iyi oldu benim günlerce ağzımın suyu aktı rüyalarda gördüm eşime çok çektirdim
(2,172 puan) tarafından
Alabilecegi biseyse iyi ama benimde bi ara deli gibi yaz meyvesi istiyo nerelere sordu bulamadı donuk oluyomuş gelene kadar kotu olur dedim nefsimi körelttim hala agzimin suyu akar ama yapacak bisey yok esimede yazık acıyom :)
+1 oy
tarafından
haklisin canim durumu olan var olmayan var esleri anlayisli olan var olmayan var biz burda hastaneye goturmeyen es bile gordukk...
(3,515 puan) tarafından
Bunu anlayan beyinler nerde ama haklı olmak istemiyorum ben ağzına kürekle vuracan böylelerinin ya
0 oy
(881 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum ya 
(3,515 puan) tarafından
Düşünce yok insanlarda bi kendileri var dünyada dünya kendi etraflarında dönüyor
0 oy
tarafından
Haklsn ama herkz br degl maalesf brzdan tpki toplrsin 
(3,515 puan) tarafından
Ben bunu aylar öncesi diğer tarafta paylaşmıştım o aşerdiğim zaman arkamda olan çok oldu buna tepki verecek olanın aklından şüphe ederim başka da bişe demiyorum herkese çok kolay geliyor söylenen herşey bulunuyor yok elinde tel internet buraya giriyosun onu mu alamıyosun bu kafayla giderse bu millet sonunu düşünemiyorum sorun para değil geçtim parayı burda ne paylaşımlar görüyoruz eşlerinin nasıl yapıya sahip oldukları kimse kimsenin evini bilemez benim eşim gitti 100 tl 3 tane için verdi ama senin ve ya başkasının eşi gidipte olsa bile belki vermeyecek o parayı bunu akıllarında bulundursun o akıllı telin internetin var alamam deme diyenler .
tarafından
Oyle. Kiminn kocasi hemen aliyonkosuyo ustune titryo kimi dovuyo. O gun bayann bri yazmsti.ck.uzulmstm.bsi istems  cani esi.ewe gelince dovmus cok yiyosun diye.
0 oy
(1,430 puan) tarafından

aklımda olmayan aklıma girdi vallahi nerden bulunur ki imkansız heralde ağzım sulandı ne derlerdi avucunu yala mı :(

(1,430 puan) tarafından
evet gördüm kapatılmış soru ama keşke kaldırılsa
(3,515 puan) tarafından
İstanbuldaysan eşimin bulduğu yeri söylerim canım
(1,430 puan) tarafından
kuşadasındayım kuzum sanmıyorum benim canım kocam arasın bulsun internete baktım çok pahalı
(3,515 puan) tarafından
Bu kötü oldu bak evet pahalı ne yazık ki eşim 3 taneye 100 tl verdi aklım kalacak şimdi sende ya eşine desen almaz mı
(1,430 puan) tarafından
canım eşim bu konuda biraz umursamaz hani sanırım inanmıyo geçen bi meyve istedim tropikal bi meyve ama büyük marketlerse çok kolay bulunur suyunu almış gelmiş düşün arasa çok rahat bulur şimdi bunu istesem güler geçer heralde ısrar etsem alır ama o kadar para vermek istemiyorum açıkçası bakalım kuruşunu alıcam ne kadar işe yararsa :)
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Çok haklısın..  Tamam aserenin cani istedi de burdakininde cani istiyo.. 
(3,515 puan) tarafından
Onu düşünmüyorlar işte ben aşerdim acaba bunu yazıyorum canı çeken olur mu bi tek kendi hamile galiba gelişi güzel yazıyor
(9,652 puan) tarafından
Kız şuan hamile değilim emziriyorum hatta bebiş 4 aylık hala canımın çektiği oluyo
(3,515 puan) tarafından
Kız tanıtma kendini çatlak biliyorum doğurdun:))) az mı burda savaşa girdik :))) hamile olmayanlarda bile olurken hamişleri hiç düşünmüyorlar bak biri görmüş diğer tarafta canı çekmiş şimdi nerden bulcam diyor
(9,652 puan) tarafından
Kız ben fena ifşa oldum :) biri resim koyduydu bend e gördüm kocisiyle yemek yerkene o da oradan cani çekti adi geç resim.. anayiz biz annaaa..  az anlayışlı olmaliyiz
(3,515 puan) tarafından
Aynen öyle canım anlayış olması gerek karşımızdaki insanı düşünmemiz gerek ünlü oldun el salla o zaman :)))
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hamilelik boyunca aa ne guzel aşermiyorum derken 8.ayımda diger bolume yazılan bir yaz meyvesi 3 gun aklimdan cikmadi eşime 3.günün sonunda soyledim 2 saat icinde bildi geldi 4 adet icin 80 tl para odedi.gercekten cok kiziyorum hem kul hakkina giriyorlar hic dusunce yok zerre yazanlarda 
(5,938 puan) tarafından
Iste istanbulda olmama ragmen esim aksamin 10 da bir uctan diger uca gitti aynen hadi biz alabildik alamayan var diyemiyen var Allah islah etsin inşallah onlari canim.benim de ruyalarima girdi
(3,515 puan) tarafından
Kadın kadına düşmanlık yapıyor işte ne bekliyoruz ki diğer tarafta görmüş biri postu canı çekmiş nerden bulcam diyor şimdi al işte böyle insanların hakkına giriyorlar
(5,938 puan) tarafından
Ben oyle insanlara kul hakkimi helal etmiyorum zaten
(3,515 puan) tarafından
Aynen canım bende helal etmiyorum o canım çektiğinde burda bana çok yüklenen olmuştu arkamda olanda olmuştu biz parasında değiliz herkesin evinde internet olabilir akıllı tel olabilir ama herkesin kocası anlayışlı olmaz bunu akıl edemiyorlar kız şimdi ne yapsın eşinin umursamaz olduğunu söylüyor almaz diyor Allahım sen görüyosun ne diyeyim başka
(5,938 puan) tarafından
Evet gördüm bende cok üzüldüm interneti olan in  cebinde parasi olmaya bilir dusunce zerre yok o tarz insanlarda canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
19 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 52pecmr (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 568 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 242 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 142 göst.