0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
Ekran fotoğrafı aldım fakat dosya boyutu büyük paylaşamadım. Rica ediyorum takip edin çocuklarımız için 

Çocuk kitabı doktoru 

https://www.instagram.com/p/B8E6vMojXAi/?igshid=1cq9qrrzv1pdg

Bu yazıyı muhakkak okuyalım 

7 Cevaplar

+1 oy
(10,046 puan) tarafından
O yüzden tvden hem ben hem bebeğim uzak, tablet telefonda vermeyi düşünmüyorum 
(107 puan) tarafından
Inşaallah vermeyiz hiç birimiz..
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Okumustum bunu :///
(107 puan) tarafından
Çok faydalı bir yazı olmuş
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bi bakim           
(107 puan) tarafından
Şu yorumlar da birde emoji kullanabilsek..Bazen birşey yazamıyorum çiçek koymak istiyorum ama yok ...siz öyle sayın.. ^^
(1,466 puan) tarafından
Emoji var bak bu ama sadece ☺ ben tambu klavye indirdim orda var bu emoji telefonun kendi klavyesinde de vardır herhalde ama ben tambu indirdim ☺☺☺☺
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Zaten telefon televizyon tablet vs kısacası ekranların büyüttüğü yonettigi eğitim tarzına karşıyım. Biraz bakmayla bir şey olmaza karşıyım. Olabildiğince bunlardan uzak büyümeli çocuk diye düşünenlerdenim. Bekarken bunu söylerdim, is basa düşünce engel olamıyorsun derlerdi, yasamadigim için susardım. Evlendim çocuk yokken yine bunu savunurdum, çocuk olsun da görelim seni derlerdi. Simdi oğlum var elhamdulillah 7 aydır koruyabildim. Bundan sonrası için asla iddialı konuşmuyorum fakat Rabbimin yardim edeceğine inaniyorum. İlerde zaten bulaşacak zararlı seylere. Küçükken benim kontrolumdeyken, elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Ekranlardan uzak tutmak, seker çikolata tarzı katkılı gıdalardan uzak tutma vs.

Velhasıl güzel bir paylaşım olmuş, bu acıdan hic düşünmemiştim. Allah razi olsun :)
(107 puan) tarafından
Amin cümlemizden inşaAllah:)
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama gerekirse en son çare eşek sudan gelimceye kadar dövcem yinede telefon tablet vermycm inşallah Allah yardım eder bütün annelere çocuk ağlamasn yeterki diye vermemek lazım 
(107 puan) tarafından
Inşaallah sakin bir şekilde atlatırız...
0 oy
tarafından
Her satırı çok doğru.... 
(107 puan) tarafından
Kesinlikle...
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Televizyon umuz bozuldu, yaptıracak paramız yok dedik kaldırdık

Anne benim kumbara daki para ile yapalım dedi:D

Yetmez dedik 

Karttan çekelim dedi

Banka da para bitmiş dedik 

:d

(107 puan) tarafından
:) o da iyiymiş kıyamam ya , bu linkini attığım hanım idlib e falan yardım da topluyor oradakiler birbirlerinin çocuklarını birbirlerine gösteren bak bu çocuk yardım etmiş ihtiyacı olanlara diyerek kimi oyuncak kimi hediye koymuş sizde numarasından yardımı öğretebilirsiniz   :)

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 281 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 487 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,675 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 178 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,675 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 179 göst.