0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 12 gün önce doğum yaptım lohusaliktan midir bilmiyorum kendimde değilim daha alışamadım düne kadar annem bizde kaliyodu sağolsun çok yardımi dokundu geceleri hep benimle birlikte kalktı bugün kendim kaldım evde yavaş yavaş alisayım artik diye eşim aradı yemek yapma annem yapmış diye kaynanamlar geldi yemeği yediler eşim babasini bırakmaya gitti meğersem kaynanam bizde kalacakmış insan bi soyler şimdi ben kaynanamın yanında çocuğu uyutup kendimde dinleneyim desem hayatta uzanamam yatamam çekinirim bide 2 3 gün bizde kalacakmış çocuğu emzirirken sürekli başıma dikiliyor zaten bide sürekli konusuyor zaten uykusuzum kötü biri değildir sağolsun yardım eder ama ben asla rahat edemem ki eşime söyleyeyim desem ben kaç gündür annenlerle kalıyorum ya dıyecek biliyorum ama eşimle ben bir değilim ki şimdi rahat etmesi gereken benim off valla ağlicam sinirimden kızlar derdimi paylasmak istedim

21 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından
Genellikle lohasalikta kaynana bi batar dikkat et sevmeye calis su donemler benim gibi olursun ben losayken bi gozume batti oglum 10 aylik halen bebegi ona veremiyorum :《 elimdeki bisey degil aslinda sakin olmaya çalış git odana dinlen oda mal degil ya anlar sonucta bebeginle ilgilen takma baska seyi kafana 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 930 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 763 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 372 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 811 göst.
28 Aralık 2018 Aile kategorisinde hatice2134 (1,454 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...