0 oy
807 göst.
Aile kategorisinde (1,454 puan) tarafından

eşim saat 23.30dan beri mynet çanak okey oynuyo bende uyumuşum gözümü açtım ki saat 2 hâlâ oynuyor kapat dediğim halde kapamadı ben hareket ettikce dönüp bana bakıyor bi kuşkulandım orda özel sohbet varmi bilen varmi sinir oldum yaaa

13 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından

Olanı var canm canlı canlı konuşuyorsun sohbet ediyorsun 

(1,454 puan) tarafından
oyun içinde sohbeti biliyorum da extra özel sohbet-i varmi acaba
(1,509 puan) tarafından
Yok canim rahat ol bende oynuyorum
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından

Mynette okey oynarken sohbet yeride var ama belki düsündügünüz gibi bir sey yoktur cünkü oyun bagimlilik yapiyor ondan birakamiyordur evlenmeden baya önce bi ara bende öyleydim su an girmiyorum hic yine aynisi olur diye

(1,454 puan) tarafından
ay ne bilim gebelik hormonu mu anlamıyorum ki gerçekten evet bağımlılık yapan bisey ama ne bilim
(43 puan) tarafından
Baska ugraslar bir seyler bulun birlikte yapabileceginiz ya da sizde oynamak istediginizi falan söyleseniz belki sizde baslamayin diye o da birakir hormonlarda etkiliyor tabi
(1,454 puan) tarafından
her gece ya her gece girip oynuyor sınır oldum bana da vi ara gir oynayalım beraber dedi zaten ama ben sıkılıyorum
(85 puan) tarafından
Ya gebelik hormon undan değil biz burada neler neler okuyoruz eşim telefon da şöyle yaptı yok böyle yapti diye etkileniyoruz illaki ben eşim den okadar eminimki bişey yapmaz geçen gün kafama takıldi ya benim eşim de Video falan izliyosa diye adamın telefonu nu kurcaladim adam hep spor Haberleri ne bakmış kendim den utandım ya
0 oy
(218 puan) tarafından

Evet var cnm ama oda ücretli hani altın rekli gözüküyor üstü profil resminin olduğu,yer konustugu kişi olsa bile özel konuşmaya yeter günahını almancam belki yoktur öyle bişey 

(1,454 puan) tarafından
hıı kesin bakmam lazım sinir oldum çünkü
(218 puan) tarafından
Boşu boşuna sitres yapma cnm ya takma kafana yoktur bişey
(1,454 puan) tarafından
inşallah ne diyim ya bisey de diyemiyorum adama ben takıntı yapiyorumdur diue kirmim diye ama iste
(218 puan) tarafından
Canım hamileyken böyle oluyor herşeyi geçiriyorsun aklından takma yani doğum yapalidan beri paronayaklik gitti resmen
(1,454 puan) tarafından
çok kötü bisey ya valla ne diyim
0 oy
(22 puan) tarafından

Oyle ozel.sohbet yok canim denk gelecek oyle lak lak yapan iki kadin iki erkek oyun bahnesiyle konusacak bende cok oynardim okey aklona bisey getirme cok zor birakiyorsun sabah isede gitsen birakamiyosun 

(1,454 puan) tarafından
ne bilim ya bi an kıllandım aslında eşim de yapmaz öle şey gerçekten konularda hassas dine düşkün biri namazında niyazında ama iste insan yani sonuc da bide 2 gündür de takılıp bana ikinci manita yaptım felan diye heralde diyorum artik hormonlardan çok taktim
(22 puan) tarafından
Yok kiz oyle dusunme dusundukce cagirma kotuyu belayi rabbim yazdiysa bozsun evet hamilelik oyle napacan az yakinlas cilveyle nzla al elinden ilgiye ihtiyacim var de babasi seni istiyo bak de biz kadinlar hamile olmasakta yapmayan adamida yapti deriz bacim sen kotu dusunme
(1,454 puan) tarafından
doğru söylüyorsun valla ne diyim
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Özel sohbet yok canım sadece ortak sohbet alanı var tabi masayı iki kişilik açıyorsa ikili konuşma olmuş olur ama yinede şüphelenecek bi şey değil ordan bişey yapamaz 

0 oy
tarafından

Evet var canım. Hatta face falan kullanıyorsa eğer ordaki arkadaşlarla aynı masada oynayabilir 

0 oy
(160 puan) tarafından

Benim esimde oynuyor cnm o hastalık resmen. Batak ve çanak okeyden kuscam artk. Özel sohbet yok genele yazilabiliyor görmüştüm yazanları. 

0 oy
tarafından

Canim bunun icin tartışmaya gerek yok, benim esim travian adli bir oyun oynuyor, zaman zaman para ile altin alip koyunu gelistiriyor,gece 2 de kalk namaz kil desen kalkmaz, gece 2 ve 4 e uyanip köyüne bakiyor, eve gelince telefon surekli elinde. Soyledigim zaman benden ne istiyorsun diyor, kac hafta oldu sesimi cikarmiyorum,bende o gelince buraya giriyorum, ne yaoiyorsun okadar diyor, kızlarla konustugumu soyluyorum, bu sabahta sanki beni sevmiyorsun diyor, koye zaman ayirdigin kadar bana ayirsan nasil sevdigimi gorursun dedim. Esimi yokmus gbi davranmama dayanamaz, bi iki gun kaldi silemesine :) 

(1,454 puan) tarafından
kız gece uyumadım sinirden aldım teli karıştırdım hiç bisey bulamdım :) ama sabah dedim hareketlerin çok gözüme batio teline baktım felan baya zoruna gitti bende karar verdim bi iki gün daha umursamim bakım oda dayanamio hemen beni sevmiosun dio :)))
0 oy
(351 puan) tarafından

Sohbet var ama öyle pek kullanılmıyor bende cok oynardim eşim kizardi gece uyumuyorum diye o sağa sola dönerken dikkatlice bakardim görmesin beni kizmasin diye caktirmamaya çalışırdım :)) sonra bıraktım tabi bağımlılık yapıyor ooyunlar

(1,454 puan) tarafından
valla baya bağımlılık yaptı sinir oluyorum bende
0 oy
(64 puan) tarafından

Evet canım var benim eşim de sürekli oynuyor valla benimkide bilgisayar başından kalkmıyor yanimda halla oynuyor ama sürekli bakıyorum ben bisey yapicani zanetmiyorum

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Canim kotu dusunme hwmen bende esimde bi ara baglanmistik sabahtan aksama oynardik 

0 oy
tarafından

ben var diye biliyorum canim ozel ddegilde oynarken yazisiyosun ama emin degilim Facebook ta oynarken oyleydi my nettede oynadim ama hatirlmaiyorum

0 oy
(13 puan) tarafından

Var diye biliyorum ben canim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 919 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 760 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 701 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,783 cevap

34,755 kullanıcı

...