0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 12 gün önce doğum yaptım lohusaliktan midir bilmiyorum kendimde değilim daha alışamadım düne kadar annem bizde kaliyodu sağolsun çok yardımi dokundu geceleri hep benimle birlikte kalktı bugün kendim kaldım evde yavaş yavaş alisayım artik diye eşim aradı yemek yapma annem yapmış diye kaynanamlar geldi yemeği yediler eşim babasini bırakmaya gitti meğersem kaynanam bizde kalacakmış insan bi soyler şimdi ben kaynanamın yanında çocuğu uyutup kendimde dinleneyim desem hayatta uzanamam yatamam çekinirim bide 2 3 gün bizde kalacakmış çocuğu emzirirken sürekli başıma dikiliyor zaten bide sürekli konusuyor zaten uykusuzum kötü biri değildir sağolsun yardım eder ama ben asla rahat edemem ki eşime söyleyeyim desem ben kaç gündür annenlerle kalıyorum ya dıyecek biliyorum ama eşimle ben bir değilim ki şimdi rahat etmesi gereken benim off valla ağlicam sinirimden kızlar derdimi paylasmak istedim

21 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Aslında köti bisey yok canim

Onuda annen gibi gör 

Yaninda rahat ol 

Sende onun kizisin artik

Bu yuzden esinlede tartisma derim
tarafından
Yok kuzum eşime annesiyle ilgili bişey diyemem zaten anne kuzusu da kendisi ☺
-Reklam-
0 oy
tarafından

Cnm kaynanan madem iyi biriyse onunla konuş hiç eşini karıştırma anne rahatsız oluyorum utanıyorum senin yanında dersin hem zaten bir kaç günlüğüne gelmiş ya biz napalim 7 24 aynı evdeyiz:(

tarafından
Ay yok kız alınır valla benimki istemiyo beni der hemen Allah sabır versin sana valla kaynanayla zor oluyor bide benim eşim tam bi anne kuzusu annesini gördü mü beni unutuyo iyice sinirleniyorum
0 oy
tarafından
Canım bence lohusaliktan böylesin . Normalde kaynananın gelmesi yanında kalmak istemesi çok kötü bisey değil .  Evet çeneleri durmuyo ama ona da katlanmak zorundayız. Uykusuzum de git odana yat sana neden yatıyorsun demez zaten . Bebegin uyuduğunda sende uyu ki onun sana ihtiyacı olduğunda yapabilesin 
tarafından
Canım kötülüğünden değil de işte ben çekingen biriyimdir iş yaptirmakta istemiyorum bide biri benim evimde düzenimi değiştirdi mi kafayı yiyorum ben özellikle mutfakta mutfak tezgahi tertemiz olucak ama kaynanam olunca karman corman oluyo gördükçe deliriyorum resmen galiba psikolojim bozuldu ☺
0 oy
tarafından
Kuzum tamamen lohisaliktan seni çok iyi anlıyorum bende sezeryan oldum dikişlerim patladı normalde hep annem kaldı bi gün cenaze vardı oraya gitmesi gerekti kayinvalidem kaldı basimda üstelik eşim gece ise gittiği için  beraber yattık yatak odasında çünkü beşik ordaydi bende kafayı yicem gibi oldum ama geçti hiç çekinme yat dinlen sen lohusasin ben yattım dinlendim valla hiç kasmadim yemek yaparken bile kalkmadim yardim etmeye 
tarafından
Ya kendimi kasmamaya çalışıyorum aslında ama kaynanam sürekli bişeyler anlatıyo benden de yanıt bekliyo benim zaten agzımı açıcak halim kalmamış onun konuşması bitmeden de kalkamıyorum yanindan seninki daha berbatmis biz de normalde salonda yatıyoruz beşik gel git olmasın diye kaynanam geldi diye yatak odasına geçtik bugün siz de burda yatin diyo belki ben rahat bişeyler giymeden yatamıyorum bide senin önünde yatıcam utanırım valla
tarafından
Anlıyorum canım seni bende normal de kendi annemim yanında bile giyinemezdim baktım kendimde değilim hiç kasmadim çekingenlik gitti daha çok yeni taze annesin senin uyumaya ihtiyacin var dinlen uyu  çekinme ayıp değil inan
0 oy
tarafından
Canım 2 3 günden bişey olmaz idare er bence lohusalık kotu ama idare rt
0 oy
tarafından
İki gün kal zaten sen istemsizce rahat davranicaksn bnde öyle yanında uzanamam utanr cekinrdim hayatta emzirmemen yannda dedim yanımda kalicakti oneceden planlamstk valla alisiyon guzelim sıkıntı yapma kendine kimseden de cekinme önemli olan sen ve bebegnn rahati uykun varsa söyle gec yat şöyle yani anlaysli olucagna eminim
0 oy
(370 puan) tarafından
Çekinme canım annen gibi rahat ol bence onunda hoşuna gider sen olsan sende aynı şeyi beklemezmisin gelininden çünkü rahat olman samimiyet göatergesi
0 oy
(772 puan) tarafından
Canım şuan sen lohusasın bişi sölesen kalbini bile kırsan daha sonra özür dilersin ben nie öle yaptım ettim bilmiom lohusalıktan heralde dersin geçersin ayrıca kimse senin kendi annen gibi olamaz sonuçta bide doğumu sen yaptın okadar şeyi sen çektin eşin değil annenin sizinle kalmsı en doğal en olağan şey bence eşinle konuş kadın elbet iyidir ama böle zamn da hiç olmicak şeyler bile insana batabiliyo en basitinden rahat emziremiosun çocuk uyuduğu gibi seninde ytıp dinlenmeye ihtiyacın varken ayıp olmasın die o fırsatları kaçırıp dahada yoruluosun e kadını içerde bırakıp gidip yatmakta olmaz lohusalık kutsal bişi her türlü kullan canım 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Canım.lohusalik bu ben biraz dinlencem deyip.odana cekilsen kim ne dicek sana hem kayinvaliden de yatar uzanır o arada kötü biri değil diyosn anlayışla karşılar bnce 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ne güzel işte kötü biri değildr dşyon sana yardımı olur rahatsızda olma sonuçta yatmak uzanmak kadar normal bişey yok 
0 oy
(259 puan) tarafından
Iyide oda annen sayilir niye s8nirleniyosunki bazen bu gelinleri anlamak imkansiz hem kendin diyosun iyi kadin kaynanam diye oglunun evi kalsin 3 gun nolucakki
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Cnm kafaya takacak birşey yok sen yeni doğum yapmışsın ve kendini rahay birak ve iyi bir insan sa aynı annen gibi gör 
0 oy
(3,152 puan) tarafından
Ya canim sen pozitof bak en azindan gazini cikartir uzan sende yat ilhicbirsekilde yadirgqlaz anlar seni eger öyle dusunursen kemdi kendine kadinia kin tutarsin bak em azimdam geliyo benimki gelmedi bile şansli oldugunu düşün
0 oy
(798 puan) tarafından
Keske sana soyleseydi edin sana yardımcı olmak icin kalicak diye. Sanki inadina yapmis gibi geldi seninki ler kaldi diye misilleme yapiyor gibi.
0 oy
(798 puan) tarafından
Keske sana soyleseydi esin sana yardımcı olmak icin kalicak diye. Sanki inadina yapmis gibi geldi seninki ler kaldi diye misilleme yapiyor gibi.
0 oy
tarafından
Kaynanan iyiyse eşini hatrna biraz idare et herşey karşılıkli yoksa yarın öbür gün oda senin anneni sorun eder hani senin annen de kalmis sonuçta
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Sen lohusasn bunu farket benim gibi s a l ak lık yapma :) ser yatağını gerine gerine yat. Benim terbiyesizler koltuklara yayılırdi oniki dikişle nereye oturcam şaşırırdim ne manyakmism şimdi olsa basarim çığlığı
0 oy
(964 puan) tarafından
Dertsiz başına dert edinme böyle şeyleri. 

Bak iyi birisi kaynanam diyorsun.  Halden anlar yat dinlen. Duracağı 2 gün bence çokta sorun olmaz canım ya 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kaynananı başka odada uyut istersen cnm bn gece olmazsa seni uyandırır im de cnm 
0 oy
(664 puan) tarafından
Kendini rahatsız hissetme canım kendini niye kasıyorsun o da senin annen sayılır ben beraber yaşıyorum kaynanamla el ense valla kendimi stres edip yoramam ne gerek var bi de lohusasin bırak işini görsün sende rahat et avantaja çevir eşinle de huzursuz olma boşuna 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 920 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 760 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 809 göst.
28 Aralık 2018 Aile kategorisinde hatice2134 (1,454 puan) tarafından soruldu

378,223 soru

11,320,101 cevap

34,765 kullanıcı

...