0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (249 puan) tarafından
Bazen esimin davranışları yuzunden soğuyorum. Kaynim askeriyede eğitim görüyor. Yemin toreni var havalar cok soguk ve bildiginiz gibi salgin var. Bulunduğumuz yerden 5 6 saatlik yolu 1 saat yemin toreninin de geçirmek icin gidelim diyor. Bu arada 5 aylik hamileyim. Daha önce de yemin töreni oldu gittik. Bunu anlamıyorum gerçekten oysa hamile olduğumu duyduğu halde ne bana ne esime hayırlı olsun dememişti. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eger bi riskim yoksa gezmek içinde giderdim
(249 puan) tarafından
Ama gezmeyecem ki 5 6 saat yol gidecez 1 saat durup ger doncez hemen cunku ertesi gun işbaşı yapacak esim
tarafından
Ozaman gitme canim gezdirmiycekse
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kendisi gitsin seni goturmesi sartmi hamileain 5 6 saatlik yol
(249 puan) tarafından
Ay canim olurmu sonra ana babasina nasil karimi getiremedim diye hesap verecek
(5,519 puan) tarafından
Off bu anne babalarda var yaa
(249 puan) tarafından
Evlendik hala farkında degiller herseye karisirlar ama suç onlarda degil onlara asla hayır diyemeyen esimde
(5,519 puan) tarafından
Aynen oylee esin dedin hamile 5 6 saatlik yol esimi getirmicem
0 oy
(451 puan) tarafından
Rahatsiz olursan eger gitme 
(249 puan) tarafından
Istemiyorum ama guzelce soyleyim dedim dayanamadim patladim yine
(451 puan) tarafından
Paylamasaydin keske ya
(249 puan) tarafından
Ya valla sakince konusmaya basliyorum sonra dayanamıyorum  icimdekini soylemezsem rahat edemiyorum
(451 puan) tarafından
Orasi ole tabi
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben olsam rahatsızım derim az da naz yap gitme. Benim eşim çıkarmıyor beni çocuğumla salgın var dikkat et diye. 
(249 puan) tarafından
Benimkide ben bir yere gidim deyince cikarmiyor ama konu ailesi olunca hersey mubahh ben seni korurum diyor
0 oy
tarafından
Açık açık söyle canım sende kardeşinin bu güzel gününde yanında olmak isterim ama 5saatlık yol bana uygun değil hamıleyım bılıosun kusura bakma sen gıt de bence 
0 oy
tarafından
Ben eskmin törenine bile gidip gitmemekle kaç gün düşünüp gitmiştim canım bebeğim var diye kötüyüm de otur boşver kimseyi memnun etmek zorunda değilsin halden anlayan insan olmayı ogrensinler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 310 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde papatya3 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...