0 oy
1,134 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızım artık 13 aylık ve kendisi beslenmek istiyor artık benim yedirmemi reddediyor çorbalardan yemek istemiyor artık yediği şeylerden usandı sanki değişik şeyler istiyor. Ve ben ne yedireceğimi şaşırmış durumdayım ve o kendisi birşeyler yerken boğazında kalacak diye çok korkuyorum ve karnı doymuyor gibi geliyor için hiç rahat değil. 1 yaş anneleri sizde durumlar nasıl neler yediriyorsunuz bebeğinize çok acemiyim ya :(

5 Cevaplar

0 oy
(798 puan) tarafından
Kofte tavuk pilav makarna az az kucuk parcalar halinde verebilirsin cnm.
-Reklam-
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Bende burda durayım benimde 1 yaş 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ben kendi yiyebileceği her seyi eline veriyorum mesela bu sabah krep yaptim verdim eline ben peynir zeytin domates salatalik pekmez ağzına koyarken o krebini yedi yanindada sıkma meyve suyi içti her sabah değisik bisey yapmaya calisiyorum bir yaptigimi en 3 gun tekrar vermiyorumki sıkılmasın diye öğlen corba ikindide muhallebi meyve kek tarzı  bisey veriyorum akşamda ben ne yersem onu yiyor
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sabah kg alsın diye cici bebe vs veriyorum köfte krep patates çorba yoğurt kavanoz mama plav salata et balık aklına gelicek hersey veriyorum ben ne yersem veriyorum poğaça vs eli ile yiyebileceğini yiyo makarna vs ama genelde çorba vs ben iciriyorum yiyo ama kg almiyo benim kızda metabolizma çok hızlı old için yediği yakiyo hemen 
(15,651 puan) tarafından
Kız o her bebekte oluyor hareketlendikce malesef kilo.almamiyolar
(12,777 puan) tarafından
Yok kuzu benim kız 7 aylık dna beri kaldı kg şu 4 doktor götürdüm meyabolizma çok hızlı almaz diyolar hamdolsun kan sağlığı iyi bugün gene gittim özel mama vs verir belki diye yok diyo doğuş kg göre iyi en alt sınırda değil diyo 8.5 9 kg da kaldı
(15,651 puan) tarafından
Benim oğlan bu aralar ne versem diliyle atıyor sinir etmiş beni ya
(12,777 puan) tarafından
İstemiyo demekki gene pes etme biraz dur tekrar ver
0 oy
(15,931 puan) tarafından
1 yaşına 9 gün sonra girecek ben ne yersem kızıma da aynı şeyleri yediriyorum sadece reflüsü olduğu için yağlı acılı falan olmamasına dikkat ediyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mevanin annesi (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Daisy786 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 237 göst.
11 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
7 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,408 puan) tarafından soruldu

379,227 soru

11,351,803 cevap

34,822 kullanıcı

...