0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
.................. 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Artik tartsmasalar olmasa insanlar birbiri icin post acmasa. Herkez tatli dilli olsa ne gzel olur dmi? Ama maalesf herkez brine dis batrma seklinde. Artk sarmyo eskiden hic tartsma olmuyodu olsada boyle postlr aclmiyodu. Senn icin veya baskasi icn demiyorm sadce artk.ck oluyo burda. 
-Reklam-
+1 oy
(2,865 puan) tarafından
İlla ki olucak bunlar. Herkesi aynı anda memnun edemezsin ki. Herkes aynı fikirde de olamıyor o yüzden tartışmalar da olur zıtlaşmalarda bunlar çok normal şeyler. Kimseye de sen gelme girme diyemeyiz herkes gibi onların da hakkı :) 
(123 puan) tarafından
Bu eleştiri değil ama ne anlatsam algılarınız kapalı iyi günler Allah hidayet versin
tarafından
Sana da verir inşallah
(2,865 puan) tarafından
Senin daha çok ihtiyacın var bence :D
tarafından
Mickeycigim sen yenisin  buralar sana büyük annem git ötede oyna elestirmeyin susun ne ya herkesin iyi kötü bi gorusu var ve herkes saygi cercevesinde istedigini yazmakta özgür  yoksa bütün postlar cevapsız kalır hem eleştiri kötü bisey değil bakamadigin yerden bakmana vesile olur tabi olgunluk lazım kaldıramaz herkes sen gibilere ağır gelir:D
(123 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum sizi ne deyim :)
0 oy
(881 puan) tarafından
Kim sıkmış canını kuzum :)
(123 puan) tarafından
Böyle bişey sorarsın da böyle eleştirirler ya sorduğum şeylerde absürt şeyler değil
0 oy
tarafından
Nolduki canimm
(123 puan) tarafından
Herşeye olumsuz yazan insanlar yokmu normaldede böyle bi elalem diye örgüt var aynısı onunla
0 oy
(807 puan) tarafından

Canım şu idrar yolu enfeksiyonu soruna verdiğim cevaptan ötürü bana diyosan bunu ben sana olumsuz bişey demedim zararlı olsa doktorun vermez dedim. Bilmem bu konuyu üstüme alınmalı mıyım ? :ermm:

(123 puan) tarafından
Onda da şey doktor yarın sonuca göre vercek onada sorcam zaten o yüzden önceden sordum
(807 puan) tarafından
İnşallah yoktur bişey eğer varsa da ilaclarını mutlaka kullan. Bir de günlük bi kase yogurt ye. Sirkeli suyla arada yıka alt bölgeni. İc camasırını sürekli değiştir en ufak bi akıntıda. Ve camasırlarını ütüleyip giyin canım inan cok faydasını görüceksin
(123 puan) tarafından
Hepsini yapıyorum :)
(807 puan) tarafından
Şifa olur inşallah o zaman ne diyim :)
(123 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Ne güzel olur:angel:

(123 puan) tarafından
Aynen öyle :)
(7,411 puan) tarafından
Gebelikten mi bilmem ama yanlış anlamaya okadar musait insanlar varki bazen acayip sasiyorum. Gayet normal birsey diyorlar onu oyle çevirip yansıtıyor larki diyecek soz bulamıyorum. Yoksa mesele eşleştirme degil tabiki iyi kötü bise yaziyosan elestirilirsin herkes ayni fikirde olmak zorudna değil. Ama bunu okadar kirici asagilayici yaziyorlarki deli oluyor um ozaman.:/
(123 puan) tarafından
Aynen şuan alttada bi insan bunu savunuyo herkes özgürmüş Allah ıslah etsin ne deyim
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Ne kadar güzel olur ya 
(123 puan) tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Gayet mantıklı cnm
(123 puan) tarafından
Ama işte hala bunları savunanlar var
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Keşke. Keşke. Keşke 
(123 puan) tarafından
Aynen :) keşke
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Pusuda bekliyolar biri bişey desede yanlış anlayıp üzerine gttsek diye. 
(123 puan) tarafından
Aynen dışardada elalem diye bi örgüt var onların aynısı
0 oy
(446 puan) tarafından
Argo kullanilmadigi sürece kimse atilmiyor. Kimse kimseyi de memnun edemez. Fazla dert etmeyin. Sizden memnun olmayan birçok kişi de var. Biz sizi atmiyoruz gördüğünüz üzre ...
(123 puan) tarafından
Buyrun atın ben kime ne yapmışım :)
(2,865 puan) tarafından
Alın bunu alın alın :D ne günlere kaldık yaaa
(446 puan) tarafından
Argo kullansaniz burda olmazsiniz zaten. Demek ki sizlere de yorum yapan argo kullanmamis burda duruyor. ( Tarafsizim.)

İlgili sorular

+13 oy
21 cevap 649 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 433 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,387 cevap

34,852 kullanıcı

...