0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimin iş arkadaşımın eşi dogum yapicak bugün yarın hatta sancısı var su an ama bn hala bı hediye düşünemedim ikinci çocuğu ve birinci çocuktan örümcek araba dedikleri mama sandalyesi vs hepsi var bn ne alabilirm onlar bana mama sandalyesi almış ama bn ne alcagm hakkında hiç bi fikrim yok yardimci olurmusunuz

8 Cevaplar

+1 oy
(3,024 puan) tarafından
En guzeli 100 tl ver :) neye ihtiyac oldugunu o bilir
(964 puan) tarafından
Kesin çözüm ☺ benim taktik de böyle
tarafından
Haklisin aslında bez felan almak istyoz da aslında öncesinde kendine biri için sordugmda markasni farkli kullanyodr belki alma demişti bu alicagm kisi
(964 puan) tarafından
En iyisi para vermek canım. Ben hediyeye karşıyım. Herkeze para götürürüm. Bana da hep para geldi. Mevlutde. Paralarla 2 tane bilenzik aldım ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
İlk adım arabası al :)
tarafından
ne oldugunu bilmiyorm  onun canm
(1,455 puan) tarafından
9 aylıkken böyle tutunup yürüo yürüme alılsın dye hem oyun aktiviteleri var içinde bnm kızım çok oynuo onunla ebebekten aldm 89 tl hemde
0 oy
tarafından
Sorabilirsin aldinda bir şeye ihtiyaç varsa biz alalım gibisine
tarafından
Eşimde öyle soyledi ama utanıyor onlar bana sormuştu aslında bnde gönlünüzden ne geçiyorsa dedim onlar da mama sandalyesi almış esimde babynest oluyo ya takım ondan alalim diyo bilmiyorum işine yararmi onlarn
tarafından
Sen hanımına sorsan olmaz mı
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yenidogan takımi alabilirsin zıbın alt üst çorap bere falan. Set olarak satılıyor zaten. 
tarafından
Babası bebek kiyafeti satiyo kendileri bile almiyo:)
(3,107 puan) tarafından
Himm olmadı bu :) o zaman puset alabilirsin onu da almışlarsa para verirsin artık son çare :)
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Oyun halısı al canım
0 oy
tarafından
Puset felan olabilir 
0 oy
(3,873 puan) tarafından
para en iyisi
tarafından
Bncede ya çekiniyorum vermeye ama napim işine yarar bişey alsin kendisi
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Canim cok cok yakinsanz 200 tl falan takablrsn veya gram altin alablrsn ama oyle aman aman arkadas deglsenz 50 veya 100 lira tak hediyeye gerek yok bence ihtiyaci olan seyi alirlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 236 göst.
8 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,111 puan) tarafından soruldu

381,812 soru

11,430,668 cevap

34,990 kullanıcı

...