0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gülmekten yazamiyorumm yaa kızlar biraz önce horlama portuna cvp yazarken esimde tv karşısında horlayarak uyuyordu. Bende posta kalkıp şimdi esimi tokatlayacam yeterrr horlama aaa diye yazdım :D

Sonra yukardan sesler geldi bende komşu tartışıyor sandım tv sesini kistim. Eşimde o an bi anda kafasini kaldırdı gözler pörtlek gibi bakıyor uykudan kalkınca öyle oluyor boş boş etrafa baktı korktum ne yapmaya çalışıyor bu diye bakıyordum. Eşim yüz üstü yatıyordu soluna döndü ve aaaa kolummm kolumm uyuşmuş üstüne yatmisim diye mizmizlandi :D aa ııı diye diye tekrardan uyudu öldüm gülmekten :D

Manyak sanırım bu adam git odada uyu dedikçe salonda uyuyor inadima ohh olsunnn sana :devil::D

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şu ters ters yorum yapanlar neyin peşinde acaba.. mantıklı bulmadysanız en fazla yorum yapmazsınız olur biter.  KALP KIRMAYIN .   
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından

Hahahah bedduami ettin adami :D

(451 puan) tarafından
Yani ya olgunlasmalari lazim cocuk deiller
tarafından
Beyinler tek düze çalıştığı için böyle canım.
(451 puan) tarafından
Nedir bunlardan cektimiz ya :))
tarafından
Aynen Allah sabir versin bize ♥
(451 puan) tarafından
Amin insaallah
0 oy
tarafından
Hahahahaha :D
0 oy
tarafından
Yapabileceğimizz bisey varmi
tarafından
Dua edin canim bu gece bari horlamasin ☺
tarafından
Olur .
0 oy
(10,448 puan) tarafından
Allah ın sopası yok deseydin :) bi bozma merakı var postundaki yorumlarda neden anlamadım canım ama burada herkes günlük hayata dair şeyleri yazıyor anlatıyor niyeyse kimi postlarda bir sıkıntılı yaklaşım var. Takma sen :) 
tarafından
Aynen valla canim linc edilmeye yer arıyorlar. Anlık olarak yazdım paylasmak istedim hepsi bu :)
0 oy
(2,181 puan) tarafından
videoya cek goster rezilligini ☺️☺️ ben bi keresinde ses kaydina almistim da ne gulmustuk ama herkes horlar benimki tuhaf sesler cikarir ☺️☺️
tarafından
Kaydettim canım dinletiyorum annesi babasi bile horlamazdi evlendikten sonra hirlamaya başlamış adam dediler bende dedim kii nie bana mi garezi vardı :)
(2,181 puan) tarafından
kilo mu aldi evlendikten sonraa :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 226 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Gizem Nurbanu (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...