0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde (701 puan) tarafından
Hanımlar çok özür dilerim ama ben doğumdan sonra sezeryan dikislerim acidigi için orgazm olmaktan korkuyorum o kasılmalar dikislerime zarar verir diye korkuyorum bide anne olduğum için emzirdiğim için ve bebeğim yatak odamızda olduğu için cinsellik yaşamak istemiyorum utanıyorum yasarsam da ayda bir iki üç haftada bir belki . Eşimde bana yaklaşmiyor hani oda çekiniyor. Bazen canım istiyor ama bu duygular yüzünden olmuyor işte sütüm de azaldı acaba bunun etkisi olur mu aklıma geldi gece gece . Bunu sorduğum için özür dilerim. Ama doğal bir sorudur diye düşünüyorum :/

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne alakası var sütle gidin başka bir oda da yapın sizde :Dayda 2 3 nedir kiz

tarafından
Ne bilim kız tuhaf geldi bana yani ihtiyaç sonuçta giderilmesi gerek ben pek cinselligi konuşmaktan haz etmem bana ters biraz seninkini okuyunca yazim dedim,başka yerde yapınca orası pisleniyor mu cunup mu oluyor ilk defa duyuyorum sanırım sen biraz takıntı yapıyorsun benim oğlumda dogdugudan beri bizimle uyuyor 1 yaşında mecbur başka oda kullanıyoruz kendini bu kadar kasma☺️
(701 puan) tarafından
Ben de hiç konuşup açmak istemezdim ama aklıma geldi çok cekindim post açarken acaba stres olduğum için mi azaldı bu konu yüzünden bilemedim. Bide iyi ce azaltır diye korkar oldum kafam çok allak bullak ilk annelik tecrübesizlik diz boyu
(701 puan) tarafından
Ne bileyim sanki başka oda da olunca yani insanlar orda oturuyor falan hani takintiliyim ben kendim öyle bir tikim var
tarafından
Sıkıntı yok canım burası açık bir platform herşey soruluyor zaten

Bence o tikinden vazgeç başka odayı hazırla eşinle aran açılmasın eşler cinselliğe çok düşkün biliyosun;))afedersin ama eşim günde 3 defa yaklaşır yani siz baya hafta koymuşsunuz araya sanırım  biraz açık konuşuyorum:)))
(701 puan) tarafından
Haklısın canım benim . Bulcaz bir hal çare İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başlığı görünce gülesim geldi biraz kusura bakma canım alakası yok :)) Eşine o kadar uzaklaşma insan öyle oluyor ama oda gereken bisey :D 
(701 puan) tarafından
Şu aralar kafamda ki tek soru işareti süt konusu sütüm azalıyor diye çare arıyorum artık :)
0 oy
(491 puan) tarafından
canim bebekten niye utaniyorsun bebegi iliskiye girerek yaptiniz doğanin kanunu böyle lütfen böle duşünme bebegi beşigine koy sezeryan olmussanda hic bir şey olmaz merak etme orgazm olabilirsin etkileyecegıni düsünmüyorum evlilikte cinsellik önemli bi konu 
(701 puan) tarafından
Yani doğru söylüyorsunuz . Dikislerim çok acıyor korkuyorum
(701 puan) tarafından
O yüzden hiç odaklanamiyorum o anda dikislerime zarar veririm diye
(491 puan) tarafından
sütü bu yüzden azaliyor olabilir arkadaslar alakasi yok demis ama orgazm olunca mutlu oluyorsun hormonlarin degisiyor ve bununda sütüne etki edecegini düşünuyorum
(701 puan) tarafından
Demi olabilir . Of ya şu durumdan kurtulmak istiyorum su psikolojiden çıkmam lazım .
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Amanıııınnn kız bebeği nasıl yaptın yaparken utanmıyodun :D sütle de alakası yok kiii
(701 puan) tarafından
He ya çocuk olduktan sonra huyum suyum değişti :)
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Dereotu tüket bol su ile sütüne faydası olur.. Bir kase yogursa bolca dereotu dograyıp tüket mesela.. Sıvıyı az almıssındır sütün azaldıysa su ic... 
(701 puan) tarafından
Himm güzel yöntem deneyeceğim bakalım
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Daha neler duycaz :) sonrada yapmaya yapma ya iliskiden soğudum yapmak istemiyorum yada esim pis sitelere girio yada aldatıo die postlar açılıyo...

Bacim bu ıhtiyaç o çocuğu leylekler getirmedi :)
(701 puan) tarafından
:)))))))))))))) onları yaparken de vardı o huyları şimdi yaparsa elimde koz var çocuğu var yaparsa çocuğunu gostermem ona
(3,617 puan) tarafından
Aynen koz olsun hep :D
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Yatak odasi disina cikin siz de biz de odada yapamiyoruz bebek uyuyo diye 
(1,244 puan) tarafından
Eski post

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,235 göst.
0 oy
14 cevap 159 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dlksngl (1,849 puan) tarafından soruldu

383,309 soru

11,471,639 cevap

35,076 kullanıcı

...