0 oy
2,021 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bir Veda postu ile karşınızdayım ben irade yönetmeyi severim ve sırf bunun içinde kendimi denemeye karar verdim. 

Sizinle kavga ettik barıştık bazen beraber ağladık bazen sinirlendik evet çok cebelleştik birlikte :D

Neyse 3 ay boyunca buraya girmeme kararı aldım bunu yapacağıma şerefim üzerine söz veriyorum asla başka bir nickle girmeyeceğime okumak için bile girmeyeceğime söz veriyorum Allahım şahittir. Bundan büyük yemin olamaz sanırım inananlar için. 

Olmadıgım süreç içinde sevda dogum yapacak sihirli eller dogum yapacak Esmer dogum yapacak ve adını unuttuğum birçok kişi :(  Canlarım hayırlısı ile dogurun inşallah sağlıklı alın kucaklarınıza bebişlerinizi mutlu olun mutlu kalın sizler benim kıymetlimsiniz ❤️

Belki gitmeseydi belki gittiği iyi olmuş diyeceksiniz ama nefes alacağınız kesin :D..

Azemelia Turkuaz benim cellatlarım :D

Sizide çok özleyeceğim 3 ay sonra karşınızda post açıp gördüğünüzde bakalım ne hissedeceksiniz.. 

Yazıp güldüklerim fingirdeştiğim kızlarım haylazlık yaptıgım kankalarım sizi seviyorum ve değerlisiniz benim için  :) 

Edit. Kurgucubiri Dünya Ebru Gülizar siz benim yoldaşlarımsınız beni unutmayın layn :D zalım lar

Hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın Allaha emanetsiniz 1.30 uçagım kalkacak :D

Şaka şaka 1 30 yokum çıkış yapacağım ve asla girmeyeceğim sizi seviyorum canlarım öptüm sizi.. ❤️ 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız nerdeyse çık gel ya , vallahi bende seni özledim  :( :(

-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sercemmmmmm... hadi be yeter bence bukadar hisset yazdıklarımi da bi gel :) ozledimm❤❤❤
(4,875 puan) tarafından
Daha 3 ay olmadı lütfen ☺️☺️
(9,651 puan) tarafından
Ekşi oy veren editör:) özledim ama :/
(4,875 puan) tarafından
☺️ Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir biz gideni değil giden bzi kaybetmiştir  ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 924 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 932 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 925 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.