0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar devlet hastanesinde tek oda isteyebiliyomuyuz ücreti ne kadar oluyo 

19 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Bi yakininn varsa orda calisan ayarlayabilir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yoook oyle bi luks yok orda her oda iki kisilik
(16 puan) tarafından
Ben bi sorarım olur derlerse tutarım yok olmaz derlerse yapcak bisey yok özel hastanede cok istiyorum ama  doktor takıntım var baska doktora gidemiyorum oda devlet hastanesinde  mecbur artık kısmet nasıl olursa
tarafından
Evet kismet ama bence kabul etmezler cok kalabalik çünkü insanlar zorla sira buluyo
(16 puan) tarafından
İlçe burası kücük bi yer tabi gene kalabalık ama kızımda yüksek tansiyon yüzünden arastırmada dogum yaptım emzikliyim yan tarafımda lahmacun yediler esim aldı ama düsünsene alamasan benim esim ziyaret saati harici gelmedi ayıp olmasın müsait degillerdir diye onun esi naptı ne etti geldi tam uyucaz annemle hic susmadılar kahkahalarla güldüler o yüzden yaka silktim yani
tarafından
Devlet hastanesi öyle malesef
(16 puan) tarafından
Ama öyle olmaması gerekiyo sikayet ettim ki dururmuyum tam cocugu emziricem pat esi geliyo kızdılar kızsınlar insallah iki kisilik oĺursa bile öyle nalet insanlara denk gelmem
0 oy
tarafından
Isteyebilirsin parasini bilmiyorum ama 200 felandir 
(16 puan) tarafından
Sagol cnm sorucam bakalım
0 oy
tarafından
Ben tek odada kalmıştım para vermedim sanirim
0 oy
(23 puan) tarafından
Bazı hastanelerde oluyo öyle bi uygulama.. Parasını verip tek kişilik odada kalabiliyorsun.Sen bi Sor hastaneye bence
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Her şehirde değişik burda vardı ama ben istemedim yanındaki ile konuşmak çok iyi geldi bana. Adı Ebru idi. Hala konuşuruz :)
0 oy
(208 puan) tarafından
Yapılıyor ama ücretini bilmiyorum ben çok şanslydm o konuda 2kişilik odada kaldım yanımdaki yatak boştu özel oda gibi olmuştu :)
0 oy
(179 puan) tarafından
Devlette zor canim tek oda personel olman lazim yada 1. Dereceden personel yakinu ki kalabalik olduğu zmaan onların yanına bile hasta koyuyorlar 
0 oy
tarafından
Bizim burda tek oda zaten ucretsiz
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Canım çiğli devlet hastanesi doğum odası da refakatçi odaları da tek kişilik çok rahat bir hastane inşallah taşınmaz biryere de ikinci çocuğum olacağı zamanda orda yaparım doğumu
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Her hastane farklı ben semtimin  hastanesine sormustum bizde tek kişilik oda yok hep 2 kişilik dedi.
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Dogumdan once gidip sor canim 
0 oy
(15,934 puan) tarafından
Yeni yapılan şehir hastanelerinde tek kalınıyor canım. Ben adanadayim. Bizim burdaki şehir hastanesinde sana özel bir oda veriyorlar sancini doğumunu falan aynı odada yapıyorsun odadan odaya da götürmüyorlar ne seni ne bebeği hatta doğumda da yanına birini alıyorlar. Bütün şehir hastaneleri böyle mi bilmiyorum ama bizim burdaki böyle 
(3,617 puan) tarafından
Tuh adanadan tasindim 1 sene olcak elazigdayim insallah burada hiledir.
(15,934 puan) tarafından
Hmm bende mardinde oturuyorum ama doğum için geldim adanaya senin de öyle imkanın varsa gel adanada yap doğumunu
(3,617 puan) tarafından
Yok canim annem burda orda evim düzenim burda adanada isim olmaz artık orda doğdum orda büyüdüm ama beni oraya bağlayan bise yok
(15,934 puan) tarafından
Hmm anladım canım hayırlısı neyse o olsun sağ salim kucağına alırsın InseAllah
(3,617 puan) tarafından
Insallah canim sagol
0 oy
(664 puan) tarafından
Istanbul üniversitesi tip fakültesinde 2016 da 90 tl falandı canım ikinci doğumuma 1 ay kaldı inşallah yine bulabilirim sen nerde oturuyorsun 
(16 puan) tarafından
Bursa
0 oy
(3,617 puan) tarafından
2014 oglumu doğurduğumda 3 kişilik odaydı ama ben tektim sansa  insallah bundada tek olurum
0 oy
(759 puan) tarafından
Beniö yaptığım hastane kişiye özeldi odalar ücret fılanda yoktu sancı odasıda tekti doğumdan sonra kaldığın odads
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ben 2 kişilik odada yanımda doğum yapan biriyle kaldım 2 gün ve herşeyy o kadar güzeldi ki anlatamam sohbet muhabbet derken zaman nasıl geçti anlamadık birbirimize yardım ettik falan ben çok şanslıydım   
(1,466 puan) tarafından
Her hastane yaparmı belli olmaz ama sen  bi sor
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Ben tıp fakultesınde dogum yaptım sezeryanla ve travmatık bır dogum gecırdım dogum doktorum tanıdıktı.Sagolsun ayarladı özel odayı ücretini de ayarladık 300 tl gibi bi rakam odemişti eşim çıkarken 4 yada 5 gun kaldık.
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bn özel odada kalmıştım ama özel odada iki tane yatak vardı hasta yani cnm diğer odalar 5 kişilikti 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu