0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından

Kızlar rüyamda hastaneye kontrole gitmişim beni doğuma alıyorlar ben ağlıyorum. Ebe beni doğum masasına yatiriyo. Benim bebeğim daha küçük doğuramam ben nolur bırakın beni diyorum. Ebe beni dinlemiyo duymuyo. Diyo ki kollarınla karnını bsstircam bebek aşağı indin diye sende ikincaksin diyo daha çok ağlıyorum hayır diyorum doğuramam küçük daha 31 haftalik diyorum. Ebe tam kollarıyla karnımı bsstircam kolları ı tutuyorum yalvarıyorum nolursun yapma ben çıkıcam burdan diyorum kalkıyorum masadan çıkıyorum dogumhaneden. Çok etkilendim ilk gebeligim ama normal dogumdan hiç korkmazdım ama bu rüyayı görünce şuan aşırı korku doldu içim:(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim hayirlara yorsun. Düşünüp kafaya takiyosundur kuzum o yzdendir üzülme canini skma böyle seylere. Insan hamilelikte daha cok rüya görürmüş. Sürekli bi endise panik halinde oluyosun bebegim nasik dogum nasil okucak yeticek miyim.. Bitmiyo ki sorular
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Rabbim hayırlara yorsun sürekli düşünürsen ondanda görmüş olabilirsin
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Kötü rüyalar anlatılmaz canim
0 oy
tarafından
hayir olsun ruyan csnim bi avazda dogurcan demekki 
0 oy
(452 puan) tarafından
Cnm bende görmüştüm daha iki aylık fln hamileydim ozaman rüyamda ise 6 aylıktım ve doğumum başlamıştı evimizin yatak odasında doğurttular beni ve hemşire bebeğimi alıp çıkmıştı bi terslik olduğunu anlamıştım sonra eşim girdi yanıma yüzü çok kötüydü üzgündü ölü dimi die sordum eşime evt şeklinde başını salladı peki erkek mi kız mı dedim erkek dedi uyandıktan sonra bende çok korkmuştum, ama şükür Allahıma oğluşum 8 aylık oldu ve gayet sağlıklı bi bebek. Yani cnm kendini korkutma boş yere yüreğini ferah tut bitanem.

Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin cnm
0 oy
(13,698 puan) tarafından
Allah hayırlara çevirsin bacım da sen benim gördüklerimi duysan eline çekirdek alıp ANLAT ANLAT KEYFLİ OLUYO dersin :D üçüz mü çıkmadı içimden, sütümün gelmediğini mi görmedim :D 
(5 puan) tarafından
Allah iyiligini versin güldüm bayagi ruyana

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 429 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu