0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Geç döllenme yaşayan hanımlar bana kaç haftada hangi değerle öğrendiğini söyleyebilir mi?

Beta kaçtı?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adetim 9 gün geçmişti betam 100.9 du öğrendiğimde
(2,891 puan) tarafından
12gün geçti değer 116 korunmadgm tek günde 5 hafta önce. Sence sağlık li mi canım
tarafından
Aramizda pek fark yok canim. Benim bebegim gelişti inşallah seninde kucagina almayi nasip eder Rabbim. Baktir bakalm yarin tekrar artış var mi
(2,891 puan) tarafından
Pazar baktırcam garanti olsun kuzum
tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun canim
(2,891 puan) tarafından
Rüyamda kaç kere ikiz gördüm geçen ay buna delalet demek ki
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Kaç olduğunu hatırlamıyorum ama iki çocuğumdada geç döllenme yaşadım
(2,596 puan) tarafından
Neden canım istemiyorsun. Bebeğin mi var
(2,891 puan) tarafından
17 aylık emzikli bi de çok yaramaz. Gebelik dönemim de çok ağır geçer benim. Negatif kan grubuyum.
(2,596 puan) tarafından
Anladım canım hakkında hayırlısı inşallah.  17ay pekte küçük değil bebiş olsa bile doğana kadar kocaman olur
(2,891 puan) tarafından
Ondan çok hamile olmaktan korkuyorum çok kötüydü 9 ay kusma ve son ay mesane Pedi ile gezdim hazır değilim psikolojik olarak bi de korunuyorm bi kere kaçtığını hissettim kondom hatalıymis :( 5 hafta önceydi
(2,596 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı o zaman canım ya Rabbim gönlüne göre versin
0 oy
(236 puan) tarafından
Adetine göre 8 haftalık olmam lazımdı ama ben 4 haftalık öğrendim yani tam adet olmam gereken tarihte hamileydim iki gebeliğimde ge c döllenme oldu beta değerim yavaş yavaş yükseldi ama şükür herşey normaldi burda sorma tavsiyem hatta endişeli biri isen uygulamayı bile sil ben bu uygulama yüzünden kafayı yiyordum hergun belirtim gitti mi diyorsun en son sildim sadece arada girl bakıp çıkıyorum canım ve ge c döllenme sıkıntı değil içini ferah tut allaha guven
(2,891 puan) tarafından
Yok kuzum ben emzikliyim korunurken 5 hafta önce bi kere kaçak oldu sonuç bu yoksa varsa da Allahın hediyesi yani ne yapalım
(0 puan) tarafından
Merhaba benim ilk gebeliğim ve bu konuda çok tecrübesizim internetden araştırdığım kadarını bilmekteyim benim son adet gününe göre 7+4 olmalıyken ultrasonda 5+5 6+0 çıkmakta ve kalp atışı yoktur.Ancak kese 10,11 mm yolk sac 3,8mm de haftaya tekrar çağırdı ve kalp atışı duyulmazsa alınması gerekebilir dendi geç döllenme olabilir ona bakacağız dendi ancak o ay sadece bir kez birliktelik yaşandı olması mümkün mü geç döllenme ilişkisel mi yoksa bebeğin rahme yerleşmesiyle ilgilimi anlayamadım
(0 puan) tarafından
Bende tam regl olmam gerekenin 3.gününde test yaptım ve hem idrar pozitifdi hemde kan testinde beta oldukça yüksek çıkmıştı
(2,891 puan) tarafından
Sperm içerde 3 gün canlı yaşıyor tabii ki ilişkinin tarihi ile de ilgili ama iki yumurtalığın eş zamanlı çalışmaması  durumu bir hafta daha öteleye biliyor  Örneğin ben 2 hafta Geç döllenme yaşadım adet tarihine göre iki gün sonra doğum yapmam gerekiyor ultrasona göre 37+4üm ama Geç döllenme ler genelde testler de erken çıkmaz
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Ben cnm ilk kızımda adetim 10 11 gün geçti 180 ile öğrendim.
(2,891 puan) tarafından
Varsa da ne yapalım kader kuzum
(10,497 puan) tarafından
Kalbini bozma canım
(2,891 puan) tarafından
Nasip

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,691 göst.
4 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.