0 oy
1,038 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Kizlar gecen kontrolum vardi cinsiyetini ogrendim bebegimin prensesim oluyo esimde bende cok sevindik bugun kayinvalidem aradi sordu kız dedim neyse ya bi daha dogur diyo bu nsl cihniyettir Allahim sinir cok bozuldu ya 

25 Cevaplar

0 oy
(1,722 puan) tarafından
Biride benim kaynanam.. Eltimin kızı oldu son dk ya kadar oğlan beklemiş bebeği doğup kucagına alınca suratı asılmış falan. Bnde kızım olsun istiyordum ama kaynanam battaniyr için ip aldı mavi aldı hastahane çıkışı aldı erkek için daha uygun olanını aldı oğlan olunca kndini bi adım yukrıda görüyormuş çok sinir olmuştum. Oğlum olacak yoksa bnide sinir ederdi bu gıcık laflarıyla.. Sen takma kafana Allah evlat versin sağlıklı olsunda onlar boş konuşsun ;)
(253 puan) tarafından
Kuzum hic takmiyorum ztn saglikla dogsun bebegim önemli olan o ve uzak kaynanam tek sansim bu galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canm hc uzme kafana ble takma böle insanlar maalesf bitmz illa biyerlerdn cikarlar:D

(253 puan) tarafından
Evet canim çıkıyo ve bana denk geliyo nsl bi sanssa anlamadim
0 oy
(103 puan) tarafından
Çocuğun cinsiyetini erkeğin geni belirliyor deseydin 
(253 puan) tarafından
Dimi ya oglun yapamamis deseydim :))))))
(103 puan) tarafından
Aynen oğluna soyle bı dahakini erkek yapsn de sende:)))
0 oy
(725 puan) tarafından

Ahh ah sadece sende yok böylesi eltim arayıp eğer erkek çocuğun olmazsa ailede değer gormezsin benim ki sadece yegane olur dedi.. Kızım olacak ve kimseye demedim eşimin ailesi tammm cehalet içinde yaşamışlar düşünün küçücük çocuk otururken kızına seslenip erkek gibi oturma ayip denildi . şokkk oldum .. Erkeğe karışma sen kızsın denildi veee kıza değer verilmiyor. Allah böyle cahilleri ıslah etsin:devil:

(253 puan) tarafından
Amin cidden anlam veremiyorum bi nevi isyan nedir bu ya
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ah ah Allah akıl fikir versin gerçekten millet hastane hastane dolaşıyor ya !!! Çocuğa kötü nazar lari degicek resmen Allah korusun :devil:

(253 puan) tarafından
Amin canim hepimizinkini. Bunlar boyle canim ya doktor ilk kontrolumde iki kese var demişti bunlarda duyunca insallah ikiside erkek olur demisler sonradan tek kese kaldi oda kiz olunca bidaha dogur bu ne sacmalik
(1,146 puan) tarafından
Benim  eşim 3 erkek kaynanam biz kız istiyoruz hep diyordu sanki siparişle geliyor ya! Oğlum olucak Allah in izniyle işte herkes te ayrı bir dert malesef benim kaç yıl olması birde düşün insan ne olursa olsun der nerdee kör cahil olmak başka malesef

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 394 göst.
0 oy
2 cevap 265 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 350 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 482 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,299 soru

11,291,213 cevap

34,706 kullanıcı

...