0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (10,874 puan) tarafından
Böyle var ya iyi niyetimi kullananlardan ve birsey den memnun olmayanlardan sinirim kalkıyor. Yarın cocugu Dr götürcez.eşimin ablası aradı bana gelsenize ya Dr once ya sonra diye. İyi tamam kadında suc yok tabiki nerden bilsin bizim cocuk için durdugumuzu evde ev arkadası oldugumuzu. Surekli bosanmayı konustugumuzu. Neyse sagolsun Kocam namidiar ev arkadaşım gidelim mi dedi tamam dedim gene iyi niyetimden yoksa kırk bahane bulurdum. Sabahtan kahvaltıya mı gidelim aksam yemegine mi yoksa sabah kahvaltıya gidip Dr gidip geri mi donelim ablama dedi. Bende kahvaltıya gidelim hastahaneden de eve donelim dedim bir afra tafralar bir suratlar birde demez mi ablamla sık görüşmüyoruz. Daha gecen hafta görüştü her hafta görüşüyoruz ben anamı babam göremiyorum o kadar sık. Bana diyor ki ama ablam aksam yemegine de kalın diyebilir sadece baktım suratına ve ne gerek var dedim.bana diyor ki ara sen soyle ne cekincem arayıp soyledim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kahvalti ettiniz mi peki 
(10,874 puan) tarafından
Yarın için canım bu plan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım bu erkekler neden var bu hayatta çocuğum hastayken ben olsam hiç gitmem iyi yapmışsınız valla
(10,874 puan) tarafından
Hasta degil sukur canım aylık kontrol
tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Esinj tanıdıkça çıldırıyorum iyi dayanıyor sun cnm sizin sorununuz sadece ev arkadaşlığı değil
(10,874 puan) tarafından
Ya bacım ben o kadar tolerans ediyorum karısmıyorım banane diyorum. Kocam degil o benim diyorum kendi ailemle olabilecek hiç bir plana katmıyorum.yakımda kardesinin nişanı var gelmezse asla gel demem. Surat asla asmam
(6,669 puan) tarafından
Diyorum ya Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla bıraz gereksiz büyütüyosun ozaman doktordan sonra akşam için gidersiniz yani nolucak ılla muhalefet olma çabası biraz yapıcı olmak gerek yeri gelince 
(10,874 puan) tarafından
Canım oncelikle o sabah gidip gece gelelim istiyor bende gece gündüz cocuklara bakan benim ve cok yoruluyorum. Ne geregi var sabah sekizde gece sekize kadar oturmaya?

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,223 göst.
29 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 268 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 485 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 549 göst.