0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sallanmaya alıştı kaç gün uyku eğitimleri denedim yok sallanmadan uyumuyor uyurkende sallanmak istiyor çıldırıcam artık ne yapsam bırakmıyor kendi kendine hicbir şekilde uyumuyor ağlıcam artıikk

8 Cevaplar

+1 oy
(586 puan) tarafından
Bnm kızın da 3 gündür uyumuyor 1.5 yaşında deli olcagim oturup oyun oynuyo tv bakmak istiyo gece gece dışarı çıkar beni diyo ☹
tarafından
Benim oğlanı anlatmışın resmen dün 6 da uyudu düşün nasıl dayandı o saate hayret
(586 puan) tarafından
Benmki düzeni çok güzl di aslında çok güzl uyku saatleri var di bu aralar biraz işlerim var di çocuk saatin de uyuyamadı o yüzden düzeni baya bozuldu  3 gündür uyumuyo
tarafından
Benim ki de öyleydi akşam 9.30 10 gibi yatardı sabah 10 11 gibi uyanırdı sallanmaya başladı çocuk değişti uyku saatleri
(586 puan) tarafından
Aynen ya çok zor böyle uyulmaması
tarafından
Napacak bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(581 puan) tarafından
Şuan uyuklayarak beşik sallıyorum sırtımın ağrısından nefesim kesiliyor artık
tarafından
Al benden de o kadar
+1 oy
(854 puan) tarafından
Ben de tam olarak öyleyim. Yarım saate bir ağlaya ağlaya kalkıyo sallama varken sıkıntı yok saatlerce yatar ama beşikte yarım saat. Sinirlerim bozuldu artık 4 saat sonr aişe gidicem daha mahvoldum ya :(
tarafından
Rabbim kolaylık versin canım sana yine biz evdeyiz sen birde çalışıyormuşsun
(854 puan) tarafından
Amin canım evde de olsam haftasonu misal 6 da dikiliyo ki ayağa. Bitmeyen mesaim var :)
tarafından
Öyle olurlar canım senin uykun olmadığı zaman uyurlar uykun varken gram uyku girmez gözlerine:)
(854 puan) tarafından
Kız ben hiç uyku görmedim 10 aydır :) tam olarak ne zaman yapılıyo bilmiyorum. Daha bit kadar bebeydi yine aynıydı. Babasının inadını aynen kopyalamış saolsun...
tarafından
Hadi ya benim ki 3 aydır böyle sallanmaya başladığından
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah sabir versin canim.. biraz hava alsir kapimin önünde istersen rahatliyolar
tarafından
Sağol canım uyuyor yatağa koyunca basıyor çığlığı ayağımda uyuyor deldircem artık
(4,134 puan) tarafından
Seni istiyo canim ..böyle düşün.. bu hayat gelmiş biri onu bi kafese koy kendi yanliz hiss ediyo korkuyo kendini ifade edilmiyo ve tek güvendogi kişi sensin.. lütfen ona saril kucagindan indirme ♡ biliyorum zor ama o sadece sende kendini iyi ve güvende hissediyo
tarafından
Kuzum ben kızıma sinirlenmiyorum kızımın düzenini bozanlara önce o kadar güzeldi kinuykusunu alınca falan uykuyu alamıyor huzursuz oluyorbsabahlari yine buna bin şükür sağlığı yerinde ama kızımın düzenini bozdular
0 oy
(1,597 puan) tarafından
al bende de o kadar sallıyorum uyuyor 10dk sonra geri uyanıyor. sabahın köründe de uyanıyor sanki gece uyumayan bebek bu değilmiş gibi artık kendimden gectim kızın göz altı morluklar oluşmaya başladı kafayı yicem sonunda
tarafından
Aynı bizde öyle sabahın köründe kalkar o kadar sinirliyim ki sinirim kızıma değil sallamaya alıştıranda 3 aydır böyle en uzun gece uykusu 20 dakika gündüzde öyle çok uyutmuyorum yine aynı yine aynı
(1,597 puan) tarafından
benimki sütte İçmez gitmedim Dr.  kalmadı sebebini bulamadılar bir an önce buyusede rahatlasak
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sallanmaya alisinca oyle oluyomus annemi kaynanami herkesi uyardim sallamayin sakin diye daha 20 günlük bebeklerim insaalah kimse sacmalayip sallamaz hii tsbi öyle bebek mi uyur tabi sallancak falan diyolar deli oluyorum simdi bile kucakta zor uyutuyorum Allah sana ds yardim etsin canim zordur öyle bari uyuyunca rahat etsen ama devam ediyomussun sallamaya
tarafından
Bende 40 bin sefer kaynanama dedim elleme o kendi uyur dedim dönmüş bu uyumaz diye yataktan kaç kere aldı yoruldun uyuşun diye diye sallanmaya alıştı duvara söyleseydim şuan duvardan verim bile alıyordum düşün yani
(1,113 puan) tarafından
:) güldürdun beni bazen duvardan oluyolar sallamak o an kolay geliyor oturur sallarim diye sonra yalniz kalıyoruz bütün gece salla dur insaalah benim kaynanada coşmaz sallycam diye
tarafından
Sallandırma kız her şeyi değişiyor benim kardeşim 5 yaşına kadar bırakmadı
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sallamaya alisan bebek öyle oluyor malesef. En güzeli emzirip yerine yatırmak,  ben o şekilde alıştırdım şükür. Siz de düzene girersiniz insaAllah. 
tarafından
Biliyorum kuzum çok çabaladım ben kaynanam anlamadı ben evi ayırcagim zaman düzenine etti çünkü rahat olmayım diye Allaha havale ediyorum
(7,118 puan) tarafından
Su çocukların düzenine karismasalar olmuyor zaten.
tarafından
Aynen öyle o kadar sinirliyim ki
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Banada sabır versın 

Sinirden patlıcam kızamıomda dırek bağırarak ağlıooo
tarafından
Amin kuzum ben kızıma sinirlenmiyorum onu bu hale getirene

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 547 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu