0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından

Bugun cati muayenesi oldum doktor yapin cok dar normal dogum cok zor gozukuyo yuksek ihtimalle sezaryen dedi yine de %100 konusamayiz son ana kadar bekleriz ama normal olursa da zor bi dogum olur cok yirtik olur karnina cok bastirmak gerekebilir dedi:( bu sekilde konusulup normal dogum yapan var mi? Ben normal cok istiyorum ama oyle paramparca olcaksam sonrasinda cok aci cekceksem de zorlamak istemiyorum napicagimi bilemiyorum su an. 38 e gelince tekrar bakariz dedi su an 36+1 haftaligiz. Bu konuda bi yorumu olan yazarsa sevinirim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
canım ozman gelince baktın zor oluyor sezeryanla alırlar bence
(116 puan) tarafından
Iste okadar aci cekip sonunda sezaryene girmek de var onu da yasamak istemiyorum acikcasi
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından
Yanlis anlama neden bu kadar normal dogum icin kendink harap edeceksin ki adam çatin dar demis bir hemsire olarak soyluyorum yalan söyleyecek hali yok doktorun baska doktora da gitsen aynisini der sezeryan ol yani ne olacak ki  tabiki herkesin kararına saygımız var ama canina da yazik yani
(116 puan) tarafından
Haklisin canim ben de hep hayirlisi neyse o olsun farketmez diyodum ama cok inanmisim icten ice normal yapicam diye, o yuzden biraz hayal kirikligi oldu
0 oy
tarafından
Ben ilk doğumum xa nolmal olsun diye direttim dr sen normal yapamazsın deyip sexeryana aldı zaten çok gerekmedikçe sezeryan hiç bir dr yapmıyor
(116 puan) tarafından
Ben de doktora guveniyorum dedigi gibi yaparim zaten de merak ettim boyle konusulup da rahat dogum yapan oldu mu diye
0 oy
(13,709 puan) tarafından
Özelse eğer, herkese aynı şeyi diyolar ya uğraşmak istemiyorlar
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Catin darsa bnce sezeryan ol. Benim dardi sezeryan oldum
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Canim sağlığın için normalde zorlama tabi 

Ama bana da kalça ve çatın dar dediler yine de doğurdum hiç de zorluk çekmeden ama dikişim 12 idi. Çünkü midem ameliyatli olunca basma falan yapmadılar mecbur kestiler
0 oy
(360 puan) tarafından
Hayır şunu merak ediyorum bundan yıllar önce kimin çatısı dardı genişti buna kim karar veriyordu ve çözüm ne oluyodu Allah aşkına ya annelerimiz tarlada bağda bahçede tek başlarına kimi zaman ikiz doğumlar yapmıyorlarmuydı yani Rabbim o mucizeyi sende var edip sana rahim verdi de çıkışı mı kapattı farzedelim Bi dağın başındasın ameliyat nasıl olacaktın 
0 oy
tarafından
Benimde çatım çok dar açılmam olmadı bebek büyük işini yaptı ve sezaryene alındım yani sonu yine sezaryen olacaksa boşu boşuna iki kere sıkıntı çekmeye gerek yok sezaryenini ol gitsin ne sen nede bebeğe stres yapmaya gerek yok bence 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 495 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 536 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde havinim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...